Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za***ista działa :exclaim: :exclaim: :exclaim: ujebalismy sie jak mopsy, ono lezy i zyga, adamo ulepiony jak pscółka,lukas spi z witsem jest cooooooolllllll :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

no mnie to glowa chyba ze 3 dni bedzie bolala :wink:

panowie i panie we wtorek bedzie listopad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Seb szkoda słow, opowiemy jak juz dorwiemy Lookiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za***ista działa :exclaim: :exclaim: :exclaim: ujebalismy sie jak mopsy, ono lezy i zyga, adamo ulepiony jak pscółka,lukas spi z witsem jest cooooooolllllll :exclaim: :exclaim: :exclaim:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

niezle daliscie w palnik jak juz o tej porzez wszyscy padli ...

Norbi ... jakim cudem byles w stanie pisac o tej porze ... :question:

[ Dodano: 17-03-2007, 10:48 ]

opowiemy jak juz dorwiemy Lookiera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:eek: a to gdzie sie podzial ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gdzie sie podzial ???
a h... go wie,olał nas i skonczyliśmy u Oniaka,poprostu chłopak cud miód. Powiedział,że jest impra i się nie pojawił :eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko na chwilkę, żeby powiedzieć, że po tym szkoleniu czuję się ... eee tam nie będę się silił na intelektualne wykwity - łeb mnie straszliwie dynksa i kac gigant. Mimo potężnej "niespodzianki" skończyło się fantastycznie.

oniak - jeszcze raz wielkie dzięki - był niezły koks.

O. :biggrin: - jestem pod wrażeniem nie tylko osiągnięć kulinarnych.

A teraz idę kontynuować okłady, zimne napoje, witaminki, użalanie sie nad sobą i żarliwe przysięgi, ze już nigdy więcej wody ognistej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostro bylo na tym szkoleniu generalnie to mozna nazwac wieczorek muzyczny :rotfl: ja to chyba ide spac bo o 8 rano musialem byc w szkole, ale wiecie co chlopaki pamietacie jak wczoraj mowiliscie ze Lukasa glowa jutro nie bedzie bolala i nie boli :eek: :rotfl:

[ Dodano: 17-03-2007, 14:29 ]

A wlasnie oniak chata zajeb*** tak samo jak te fotele szkoda ze sie jeden rozlozyl :eek: ale teraz wygodniejszy jest :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gdzie sie podzial ???
a h... go wie,olał nas i skonczyliśmy u Oniaka,poprostu chłopak cud miód. Powiedział,że jest impra i się nie pojawił :eek:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie musimy poczekac na oswiadczenie winowajcy a pozniej zobaczymy czy bedzie :bicz:

Ale mamy jeszcze jednego zaginionego klubowicza Pozia jechal jechal i do 5 rano nie dojechal :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gdzie sie podzial ???
a h... go wie,olał nas i skonczyliśmy u Oniaka,poprostu chłopak cud miód. Powiedział,że jest impra i się nie pojawił :eek:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

No i mieliśmy wycieczke nocną do Rawy Maz., Lookier nawet nie raczył sie odezwać i powiedzieć chociaz ze ma sraczke. Kazdy by zrozumiał, a na dokładke nie odbiera od nas tel, a od osob mu nieznanych to a i owszem. Zrozumiesz kolesia :evil::question:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gdzie sie podzial ???
a h... go wie,olał nas i skonczyliśmy u Oniaka,poprostu chłopak cud miód. Powiedział,że jest impra i się nie pojawił :eek:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

No i mieliśmy wycieczke nocną do Rawy Maz., Lookier nawet nie raczył sie odezwać i powiedzieć chociaz ze ma sraczke. Kazdy by zrozumiał, a na dokładke nie odbiera od nas tel, a od osob mu nieznanych to a i owszem. Zrozumiesz kolesia :evil::question:

wazne ze imreza sie udała .... a ze w innym miejscu to juz nie wazne .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem Adasiowi o 12, że nie dojade - sorki dziewczyny ale siła wyższa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem Adasiowi o 12, że nie dojade

no tak tylko ze adas smsa zobaczyl o 4 nad ranem :lol:

sorki dziewczyny ale siła wyższa

oj zaluj ze cie nie bylo bys sobie potanczyl z tymi dziewczynkami :lol:

wazne ze imreza sie udała .... a ze w innym miejscu to juz nie wazne

dokladnie ale sa plusy tej wycieczki pogadalismy z pania w sklepie byla bardzo wyrozumiala :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy się zawiedli na mnie i pomyśleli o mnie złe rzeczy. Faktem jest, że powinienem zadzwonić i powiedzieć jaka jest sytuacja. Wróciłem do domu koło 19.30 i miałem się tylko spakować i jechać. Niestety kiedy wróciłem do domu już nikogo nie było.

Moja córka jest w tej chwili w szpitalu, w kiepskim stanie... Nie odbierałem żadnych telefonów podczas spotkania... nawet z domu... i teraz za***iście tego żałuję...

Proszę Was tylko o jedno - trzymajcie za Nią Kciuki. Ania jest silna i wiem, że da radę...

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Chciałbym przeprosić wszystkich tych, którzy się zawiedli na mnie i pomyśleli o mnie złe rzeczy. Faktem jest, że powinienem zadzwonić i powiedzieć jaka jest sytuacja. Wróciłem do domu koło 19.30 i miałem się tylko spakować i jechać. Niestety kiedy wróciłem do domu już nikogo nie było.

Moja córka jest w tej chwili w szpitalu, w kiepskim stanie... Nie odbierałem żadnych telefonów podczas spotkania... nawet z domu... i teraz za***iście tego żałuję...

Proszę Was tylko o jedno - trzymajcie za Nią Kciuki. Ania jest silna i wiem, że da radę...

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Szkoda ze nie zadzwoniłes, przecież kazdy by zrozumiał. jestem pewien ze nikt nie ma zalu do Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookier mam nadzieje ze bedzie dobrze z dzieckiem trzymam kciuki.

Nastepnym razem kupimy ci phona Klubowego kotrego nie bedziesz mogl wylaczyc :bicz:

[ Dodano: 17-03-2007, 22:32 ]

tgo akurat nie jestem pewien...

impreza i tak sie udala takze spokojnie jakos to odrobisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...