Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ktoś się zastanawia nad regenerowanym turbo to ..przynajmniej ja - zdecydowanie nie polecam

po jednym dniu moja nowa-regenerowana szuszarka wyysrała się po całości :gupek2:

dsc00358pj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

o widzę że kolega moskal 79 zbiera punkty :naughty: a pytałeś się jakie nagrody za nie dają ? :gwizdanie:

a mój kolega wczoraj wyhaczył mandat jak to pan policjant powiedział "za obrazę władzy" bo 'zawarczał do niego jak pies, i powiedział nie gryź" :polew: myślałem ze padnę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest z tymi waszymi turbawami , non top słysze że komuś sie coś wysrało , a niby wszyscy tak straszne o nie dbają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jednym dniu moja nowa-regenerowana szuszarka wyysrała się po całości :gupek

:shocked:

Dlatego jak mi padała suszaraka olałem sprawe regeneracji i kupiłem nówke sztuke :th:

A no dziś Cie Panie widziałem na rondzie na Tarchomie przez 7 rano :wink4:

zawarczał do niego jak pies, i powiedział nie gryź" :polew: myślałem ze padnę :kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś się zastanawia nad regenerowanym turbo to ..przynajmniej ja - zdecydowanie nie polecam

po jednym dniu moja nowa-regenerowana szuszarka wyysrała się po całości :gupek2:

http://img70.imageshack.us/img70/7130/dsc00358pj4.jpg

Gdzie była regenerowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest z tymi waszymi turbawami , non top słysze że komuś sie coś wysrało , a niby wszyscy tak straszne o nie dbają ?

No jak to co?

1) Przeciez to nieuniknione i nie ważne-dbasz czy nie dbasz. Jak u lasek- żeby nie wiem jak wielkie cycki miała, raz w miesiącu okres i tak musi być. Ups ... soory Koleżanki-bez urazy pls :decayed::hi:

2) Jak faktycznie mamy po 100-200 tys nakręcone więcej niż liczniki mówią (wiem, wiem-wszyscy mampy niski, potwierdzony przez ASO przebieg, po jakimś dziadku), to co się dziwić :D

jeżeli ktoś się zastanawia nad regenerowanym turbo to ..przynajmniej ja - zdecydowanie nie polecam

po jednym dniu moja nowa-regenerowana szuszarka wyysrała się po całości :gupek2:

(...)

No,ale czemu masz problem? Nie dali Ci gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde co jest z tymi waszymi turbawami , non top słysze że komuś sie coś wysrało , a niby wszyscy tak straszne o nie dbają ?

w tym sęk że moja nadal hula - chciałem ją wymienić bo już trochę słabo ciągnie ... zamówiłem "nowe" regeneroane śmigło i wysrało się po kilku godzinach :thumbdown: do tego jeszcze pełno opiłków w IC + 2 L ojelu + wymiana oleju w silniku bo też kanałem olejowym wpompowało opiłki wirnika .... ale się wqrwiłem w piątek ...ech :sick3:

tak więc moja stara została oczyszczona i zamontowana ponownie - jak na razie dmucha wydajniej niż wcześniej i dopóki nie padnie nie wymieniam jej

A no dziś Cie Panie widziałem na rondzie na Tarchomie przez 7 rano

trzeba był trąbić ... grzałem bo jak zwykle zaspany i spóźniony do roboty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastapil maly upgrade :kox:

zdjcie024tk1.jpg

Koła i relingi.

W jakims komisie go parkujesz? :polew::tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastapil maly upgrade :kox:

zdjcie024tk1.jpg

Koła i relingi.

relingi jednak lepiej wyglądały w chromie

a koła wole na żywo zobaczyć - jakieś marne zdjęcie zrobiłeś Michałku :decayed: .. za 18 " :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relingi jednak lepiej wyglądały w chromie

E tam :) Chrom swiecil sie jak psu jajca, a wiecej oprocz relingow go nie bylo na aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relingi jednak lepiej wyglądały w chromie

E tam :) Chrom swiecil sie jak psu jajca, a wiecej oprocz relingow go nie bylo na aucie :)

no wiem - tak jak rozmawialiśmy ale już na samochodzie te czarne jednak jakoś tak ponuro wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba był trąbić ... grzałem bo jak zwykle zaspany i spóźniony do roboty :decayed

Nie zdążyłem .. bo akurat wjechałeś na rondo :decayed: W ciemnych okularach ..full mafia :cool1:

Flyer

No to teraz przydało by sie jeszcze ten element na tylnym zderzaku miedzy wydechami na czarno pomalować .. :kox:

No teraz Ci po wiem , że sie prezentuje znacznie lepiej :th: :th: Szyby sie by przydało na ciemniej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem - tak jak rozmawialiśmy ale już na samochodzie te czarne jednak jakoś tak ponuro wyglądają

Zobaczysz na zywo to ocenisz :tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 10:42 _________________________________________________I jeszcze jedno :naughty:

zdjcie023tk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te czarne listwy na drzwiach, które wyglądają po prostu paskudnie, to byłoby ok :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te czarne listwy na drzwiach, które wyglądają po prostu paskudnie, to byłoby ok :tongue4:

wyglądają super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem - tak jak rozmawialiśmy ale już na samochodzie te czarne jednak jakoś tak ponuro wyglądają

Zobaczysz na zywo to ocenisz :tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 10:42 _________________________________________________I jeszcze jedno :naughty:

zdjcie023tk8.jpg

ooo tu już felasie lepiej widać - za***iście :th:

listwy do malowania - regilni do wymiany na chrom .. sorry ale nie podobają mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba, wiem do czego zmierza Michaś i według mnie to pasuje :)

schwarzzzzzz schwarzzzzz schwarzzzzzz......

wszyscy se chromują bryki... obrzydliwe to już jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...