Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

jestem nowym forumowiczem z okolic Warszawy(Milanówek)...tak więc bardzo chętnie piszę się na wtorkowe spotkania;)

do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

jestem nowym forumowiczem z okolic Warszawy(Milanówek)...tak więc bardzo chętnie piszę się na wtorkowe spotkania;)

do zobaczenia :)

Kolejny klubowicz w moich okolicach :good: Powoli zbiera się niezła ekipa :decayed:

No i od września dołącza Moskal :drinks: Stary chlejus i awanturnik, ale poczciwa z niego chłopaczyna :friends::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości będzie jeszcze 1 nowa osoba z okolic Warszawy(Grodzisk Maz)...tylko musi się jeszcze zarejestrować w klubie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kto wyjeżdża pucować się!

No ja w piatek z rańca, o 9 ruszam.

Mówie Ci, utniesz w porannych korkach :dziura::heat::polew:

Po co Ci to? :nabijasie:

Poczekaj na nas, powoli zbiera się ekipa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli o jakich Ty korkach caly czas mowisz? Mieszkasz na jakims zadupiu, czy co?

Ruszam z Bielan, w Lomiankach bede w 10 min, korkow zadnych.

Zaloze sie, ze o 11 bedziecie miec rownie gesto na wylocie z wawy co i o 9 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny klubowicz w moich okolicach :good: Powoli zbiera się niezła ekipa :decayed:

No i od września dołącza Moskal :drinks: Stary chlejus i awanturnik, ale poczciwa z niego chłopaczyna :friends::decayed:

chlejus ??? awanturnik to moze tak ale chlejus tylko w łikendy , przyzwyczajam córke od malenkości .... :polew: :polew:

W niedalekiej przyszłości będzie jeszcze 1 nowa osoba z okolic Warszawy(Grodzisk Maz)...tylko musi się jeszcze zarejestrować w klubie :>

Bedziemy robic spoty "Grodziskie" lub "Pruszkowskie" - zdecydowanie "Pruszkowskie" - groźniej brzmi :good::kox:

Mówie Ci, utniesz w porannych korkach :dziura::heat::polew:

Po co Ci to? :nabijasie:

Poczekaj na nas, powoli zbiera się ekipa :naughty:

Suli o jakich Ty korkach caly czas mowisz? Mieszkasz na jakims zadupiu, czy co?

Ruszam z Bielan, w Lomiankach bede w 10 min, korkow zadnych.

Zaloze sie, ze o 11 bedziecie miec rownie gesto na wylocie z wawy co i o 9 rano.

Ja jeszcze nie spotkałem sie z przypadkiem, zeby rano wylot z wawy był gdziekolwiek zakorkowany , wloty owszem i to bardzo ale wyloty bardzo rzadko. a na Gdańsk czesto jeżdze , w Łomiankach korki zaczynaja sie od 14-15 , wcześniej jest pustawo , wiec Suli nie sr** ogniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrakło spacji między " :naughty:" a linkiem i tyle :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając dzisiaj z Arkadii pod wiaduktem z Mickiewicza stała między słupkami rozwalona srebrna B5 avant z napisem z boku "powered by VTG" ;( przód i tył rozwalony, wygląda jakby wpadła w poślizg i zatrzymała się między słupkami. Prowadzącego nie było widać także mogła być kradziona. Niestety zdjęcie z fona nie wyszło zbyt czytelnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości będzie jeszcze 1 nowa osoba z okolic Warszawy(Grodzisk Maz)...tylko musi się jeszcze zarejestrować w klubie :>

No ta nie daleka przyszłość już nadeszła.

Witam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie stało bo forum wogole nie chce chodzić ..uruchamia sie wieki czasu .. tak tylko u mnie sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też slow motion :)

Słuchajcie oglądaliście kiedyś skecze Dane Cook`a ? :polew: :polew: Naprawdę świetny komik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie panowie :gwizdanie: czasem chodziło jak na korbę ale śmiga :wink4:

u mnie po prostu masakra :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli o jakich Ty korkach caly czas mowisz? Mieszkasz na jakims zadupiu, czy co?

O wypraszam sobie :foch: Ja na w mieście - czyli na Pradze mieszkam - a nie na przemieścach :ssij::wink4:

Ja

jeszcze nie spotkałem sie z przypadkiem, zeby rano wylot z wawy był gdziekolwiek zakorkowany , wloty owszem i to bardzo ale wyloty bardzo rzadko. a na Gdańsk czesto jeżdze , w Łomiankach korki zaczynaja sie od 14-15 , wcześniej jest pustawo , wiec Suli nie sr** ogniem

Nie sram ogniem tylko lubię się wyspać i wypić kawę - jak biały człowiek :cool1::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...