Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Misiu jakie :silacz::blink: Nie myl mnie z Adasiem :cool1: Ja od wakacji bardzo regularnie chodz? na :travolta: sals? i dobrze wiem, ?e J. te? chcia?aby ?eby? chocia? troszk? potrafi? :dance: ale ty wolisz :read: lub :pali: a gdybys nawet poszed? z ni? na :banan2: to i tak po chwili z racji wieku by?by? :heat::lazy: z przem?czenia

Wi?c nie przekr?caj faktów :cool1: bo :banned:

Adaś organoleptycznie, ale wszyscy wiedzą, ze mentalnie w prężeniu "muskułów" nie masz na Forum równego :D

Fajnie, że chodzisz na taniec brzucha - jeszcze 2 lata i może adamoo z Tobą na jakimś weselu zatańczy - czyje się tam nam kroi :mysli::decayed:

A J w odróżnieniu od Q nie musi uczyć swojego faceta nowych sztuczek. Że sparafrazuję to co kiedyś oniak powiedział : Poź - ty po prostu jesteś niedoinwestowany :tongue4::D

Ale nie przejmuj się - perfekcja przychodzi z czasem. Ty będziesz go z pewnością potrzebował znacznie więcej, ale z pewnością masz na doskonałość szansę :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 18:05:43_________________________________________________A co do faktów - nigdy ich (w odróżnieniu od niedoinwestowanych) nie przekręcam, ja jedynie wykorzystuję je do własnych celów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Adaś organoleptycznie, ale wszyscy wiedzą, ze mentalnie w prężeniu "muskułów" nie masz na Forum równego :D

Wiciu mentalnie wydaje ci się, że jesteś młodzieniaszkiem :naughty: Czas zrewidować ten pogląd :gwizdanie: Ale rozumiem tak jak wyborowy samiec tak i na forum znaczysz swoje terytorium :pierdzioch:

Fajnie, że chodzisz na taniec brzucha - jeszcze 2 lata i może adamoo z Tobą na jakimś weselu zatańczy - czyje się tam nam kroi :mysli: :decayed

Pierwsza część twojej wypowiedzi jest cyniczna i prześmiewcza co wynika z faktu iż jesteś zazdrosny o salsę ( nie o taniec z Adasiem, żeby nie było). Tak, tak wiem będziesz zaprzeczał ale niepotrzebnie :tongue4:

A J w odróżnieniu od Q nie musi uczyć swojego faceta nowych sztuczek

Ten fakt należy interpretować inaczej, mianowicie ty nie masz w sobie już energii na tego typu aktywności...z tego też względu twoja J. chodzi sama w czwartki do Enklawy :dziura::naughty:

Że sparafrazuję to co kiedyś oniak powiedział

Fakt kiedyś powiedział ale to były inne czasy, teraz w jego życiu nastały zmiany :decayed: Zmienił się, sam ? :cool1:

Ale nie przejmuj się - perfekcja przychodzi z czasem

Jedyna teza, z którą się zgodzę w tej całej wymianie poglądów :wink4:

ale z pewnością masz na doskonałość szansę :wink4

tutaj się zwyczajnie w świece podlizujesz i kokietujesz...dorosły chłopa a takimi sztuczkami się posługuje :rolleyes: :rolleyes:

co do faktów - nigdy ich (w odróżnieniu od niedoinwestowanych) nie przekręcam, ja jedynie wykorzystuję je do własnych celów :D

To jest manipulacja. Wciąż się tego od Ciebie uczę :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i młodostan i starsze pryki wspięły się na wyżyny swych możliwości. Umierłem czytając wasze pościki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś i młodostan i starsze pryki wspięły się na wyżyny swych możliwości. Umierłem czytając wasze pościki :polew:

Spoko loko :wink4: Gdyby ktoś nie rozumiał o co w tym wszystkim chodzi tłumaczę:

Wiciu przeżywa kryzys wieku średniego. Pomagajmy mu wszyscy. sami widzicie, co się z nim dzieje. Tak się zakręcił w tym wszystkim co pisał. :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:OMG: Ciekawe czy znajdzie się taki, co przeczyta ten wątek od deski do deski. :mysli:

Słuchajcie, trzebaby pomyśleć o jakimś syntezatorze mowy, który będzie nam czytał te wszystkie wyprodukowane przez nas posty, bo inaczej to marnie skończą nasze oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartki do Enklawy :dziura: :naughty

W czwartki sa nauki Salsy chyba ? :mysli: Moja ex jest tam barmanką i coś mie przebąkiwała :gwizdanie:

Dziś i młodostan i starsze pryki wspięły się na wyżyny swych możliwości. Umierłem czytając wasze pościki :polew:

To jeszcze nie były wyżyny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt kiedyś powiedział ale to były inne czasy, teraz w jego życiu nastały zmiany

Taaa ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KURRR, słyszeliście? :shocked: Wszędzie trąbią o tym, że terroryści zablokowali cieśninę Malakka, przez którą pociskają tankowce z ropą i w związku z tym ceny paliw w ciągu kilku dni mają wzrosnąć nawet trzykrotnie. Nie wiem jak wy, ale ja to jadę robić zapasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KURRR, słyszeliście? :shocked: Wszędzie trąbią o tym, że terroryści zablokowali cieśninę Malakka, przez którą pociskają tankowce z ropą i w związku z tym ceny paliw w ciągu kilku dni mają wzrosnąć nawet trzykrotnie. Nie wiem jak wy, ale ja to jadę robić zapasy...

Jakas sciema :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KURRR, słyszeliście? :shocked: Wszędzie trąbią o tym, że terroryści zablokowali cieśninę Malakka, przez którą pociskają tankowce z ropą i w związku z tym ceny paliw w ciągu kilku dni mają wzrosnąć nawet trzykrotnie. Nie wiem jak wy, ale ja to jadę robić zapasy...

Jakas sciema :decayed:

Baaardzo szybko byliby zupełnie martwymi terrorystami :evil: W mgnieniu oka :baseball:

Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego to sprawa priorytetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeb***em gościowi z liścia :gwizdanie: i mniej więcej wyglądało to podobnie jak tu

http://pl.youtube.com/watch?v=ceIqNH0-x-Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z moderatorem z A3 Club postanowiliśmy się trochę zintergrować dlatego

Zapraszamy na wspólny spot - musi nas być jak najwięcej, bo A3 Club zbiera się w mocnej grupie.

a4ka3cspot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł :good: kiedyś na akp gadałem z klubowiczką z a3 ale nic nie udało się zorganizować.

dawno nie byłem więc ja będę na 100% :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

:D

Żuczku.

Norrmalnie jeszcze nigdy się tak rozpaczliwie nie broniłeś.

Komentarz do każdego mojego zdania :good:

Ale wyluzuj, bo jeszcze ze dwa posty i Ci żyłka gdzieś z ciśnienia pęknie :polew:

I nawet mój wiek Ci nie pomoże :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem co tydzień, więc tera też wpadne :decayed:

A ja zwyczajowo Stilakiem - Helmut jedzie do sanatorium :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...