Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Raguś będzie akurat naprawiał swój samochód, a później rozbierze się taki upocony i usmarowany olejem. Wilda, ale pamiętaj, że Ragusiowi będzie potrzebny doping. :decayed:

O karwa Oszust..ale pociskasz po porach :laghing2:

Oczwywiście wszelkie gadzety i autografy dostepne u mojego menadżera :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Dobra, ja to uciekam. A Ty Raguś nie stresuj się, będzie dobrze. Będziemy Cie wspierać. :wink4:

:decayed:

:bla: :bla: :ssij::pali:

Juz po robocie ..normalnie 11 godzin na forum ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego kiepsko ? Spanky pisał , że da rade wyrezać bez kanału ..wiec turbo wuleci górą ..wjedzie nowe i po kłopocie ..

Ale nie powiedział, że da się to zrobić na spocie.

Może ten leszcz przyjedzie w końcu to pomoże :naughty::tongue4:

Przydałby się w końcu ktoś, na kim można spokojnie rozruszać kości :naughty::kox::polew:

Pomożesz troszkę ? Bo ja to zielony jestem ..

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktos moze 15,11,08 na VII RAJD CYNAMONOWY (TZW.CYNE)na Slomczyn? MOZNA TYLKO POPATRZEC ALE PO WPISOWYM MOZNA TEZ POJEZDZIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:47_________________________________________________a i chciałem zauważyć że w niedzielę Krakusy przyjeżdżają do wawki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie powiedział, że da się to zrobić na spocie.

Może ten leszcz przyjedzie w końcu to pomoże :naughty::tongue4:

Przydałby się w końcu ktoś, na kim można spokojnie rozruszać kości :naughty::kox::polew:

Łukasz damy rade nie gada..laski leca na takich ujebanych smarem :polew:

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

Znormaniała to nie wiem :gwizdanie: Nie chciałbym , żeby sie jej pogorszyło przeze mnie :decayed:[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:38:37 pm_________________________________________________

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą :kox:[br]Dopisany: 24

DObra kmina .. :naughty: A ja zajme sie Martką :kox:[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:47:22 pm_________________________________________________

Chłopaki mamy nową "Różową landrynkę" na pokładzie :kox:

Że kogo Prezz ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KARWA. :shocked:

NIe było mnie na forum tylko przez tydzień i bite pół dnia potrzebowałem, żeby to nadrobić :blink:

I jak tu nie wierzyć Einsteinowi, w teorie względności... tam tydzień a tu cała epoka :D

Zawiozłem wsystkie klamoty (dzięki Łukasz :notworthy: ) do mechanika i zapowiada się, że w poniedziałek paździoch będzie do odebrania :dance::brawo::radocha:

Tak więc jest spora szansa, że się na spota w końcu wybiorę :>

Stęskinłem się za wszymi gębami moi drodzy :wink4::tongue4:

Natrzaskaliście tu tyle postów, że ciężko na cokolwiek odpowiedzieć, ale do kilku spraw muszę się ustosunkować :decayed:

Co Ty taki ciety na te Calibry? Skillowala Cie jakas... ? :polew:

podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze)

A propos opla:

że przypomnę :nabijasie:

hehe .. oddaj ją na Poźkoterapię :tongue4:

A tak na serio to nie czaje takich kolesi ... wogóla ludzi którzy ch..wie co chcą od życia ..i tak skaczą jak menda po jajach .

Poziek jest spalony, siora wie, że poziek ma Q. więc nie skusi się :naughty::polew:

Łukasz - jak kiedyś z Anią będziesz wpadał do mnie to zabierz też siostrę - nie widzę przeciwskazań aby ją bliżej poznać :pociesz::buziak::kwiatek: ..... :naughty: :gwizdanie: :wink4:

No ja mam podobnie. Wyszłam z parcy o ludzkiej godzinie i zaczę.lam czytać

Efekt- spalone na węgiel zimniaki i spalony garczek, smierdzi w całej chałupie.

Ł wraca za 1-2 godzny- będzie miał tylko schabowego z surówką pewnie się ,,ucieszy"

Brynia rozumiem, że to w ramach nowej, dobrowolnej - przymusowej :punish: diety dla Ukcia :laghing2:

Brynia ..nie ma to jak.. surówa po pracy :naughty::kox:

Na takie okazje to nalepiej sobie kupić jadalne farby do Ciała ..położyć sie na stole i obiad gotowy ..z deserem w jednym :decayed:

Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli [br]

Coś kręcisz Koleżanko -Skorpionki NIGDY nie boli głowa :dance::D

A nawet jak boli, to za najlepsze lekarstwo uznają :sexinbed::banan1::seksiasty: i eksploatują niemiłosiernie :polew: :polew: :polew:

Wiem z autopsji, bo miałem doczynienia :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:38:37 pm_________________________________________________

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą :kox:[br]Dopisany: 24

DObra kmina .. :naughty: A ja zajme sie Martką :kox:

e nie ma tak :bla: TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :naughty: :gwizdanie

A to nie można mieć 2 ? :kox: :kox: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga Ty śpisz czasami :decayed:?

No dziś mam wolne..ale ktoś zadzwonił rano i juz sie karwa wyspałem :evil:

To siedze ..a co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...