Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam wielką prośbe ..może ktoś jutro zabrać na spota pilni/czek do metalu ?

Trza mi bedzie do spiłowania śrubek od przejścia do turbiny...a nie posiadam czegoś takiego w swoim garage :embarrassed:

A te śrubki to od sedana czy oryginalne :?: :kox::wink4:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 20:14_________________________________________________

Rajmund, to brać te linkie? :decayed:

A tak serio to nic się nie martw, bedziem tam stać do oporu - aż odpalisz auto.. :th:

Taaa... całą nockę w Bierhalle i jeszcze zdążymy wytrzeźwieć czekając na ten moment :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A te śrubki to od sedana czy oryginalne :?: :kox::wink4:

A co mają śrubki od przejściówki turbo do sedana ? :doh1: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ale siara - mój paździoch popuszcza olej, chyba ze skrzyni biegów. Nie dość, że przyjadę z oberwanym zderzakiem to jeszcze zostawię plamę oleju. :kwasny:

PS. Sprzedam auto - funkiel nówka, nie śmigany. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moskal i kokos, jutro będę na spocie, więc od moskala poproszę smycz, którą zamawiałem, a od kokosa naklejki pod magnes. :>

A oprócz tego: Czy ma ktoś dwie czarne, płaskie naklejki klubowe na zbyciu? Chętnie odkupię.

W tym sajgonie żeby być zauważonym to już trzeba zmieniać kolor czcionki... :decayed:

ok.naklejki jak znajde to tez wezme(klubowe) bo pod antene mam pod reka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ale siara - mój paździoch popuszcza olej, chyba ze skrzyni biegów. Nie dość, że przyjadę z oberwanym zderzakiem to jeszcze zostawię plamę oleju. :kwasny:

PS. Sprzedam auto - funkiel nówka, nie śmigany. :decayed:

nasypiemy piaseczku wcześniej - A3 się nie zorientują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja tez poprosze jakas smycz lub cos do klucza :) na pierwszy mój spot

pozdr

Darek

na to były zapisy ale może ktoś ma zapas żeby odsprzedać koledze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, oddaj fure do warsztatu... moge Ci dac namiar na parking strzezony na chomiczowce gdzie chlopaki maja kanal i mozesz sobie z niego napewno skorzystac za pare browcow :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, oddaj fure do warsztatu... moge Ci dac namiar na parking strzezony na chomiczowce gdzie chlopaki maja kanal i mozesz sobie z niego napewno skorzystac za pare browcow :tongue4:

Tylko, że wtedy Ragga starci pretekst do ukazania swego lsniącego od smaru torsu koleżankom z A3 Clubu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, kox.

niezla sesja, ragga zmieniajacy turbinke (w samych gaciach, usmarowany, z narzedziami w lapach) i obok niego laski z A3 Clubu :gwizdanie:

rozwod murowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, kox.

niezla sesja, ragga zmieniajacy turbinke (w samych gaciach, usmarowany, z narzedziami w lapach) i obok niego laski z A3 Clubu :gwizdanie:

rozwod murowany :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Flyer - no wiesz, z szacunkiem proszę o koleżankach :gwizdanie:

One też mogą zaglądać do na nasze forum :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosilbym warszaswskich wielbicieli Audi A4 o namiar na dobry warsztat najlepiej na Mokotowie, gdzie mozna by bylo oddac swoje dziecko A4 Avant 1.9TDI na przeglad. Interesuje mnie tez jakas miejscowka gdzie moge kupic podzespoly typu filtry,swiece itp. Jestem od ponad tygodnia wlascicielem pieknego Audika i nie jestem obeznany w tej dziedzinie.

Do zobaczenia na spociku za tydzien.Moze wtedy cos jeszcze bardziej doradzicie ( czekam na blachy z urzedu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, kox.

niezla sesja, ragga zmieniajacy turbinke (w samych gaciach, usmarowany, z narzedziami w lapach) i obok niego laski z A3 Clubu :gwizdanie:

rozwod murowany :decayed:

oj taak :naughty: szczególnie o ten tłum lasek z A3 jestem spokojny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby w Wawie byl podzial ze panienki A3 a panowie A4? :gwizdanie:

to dopiero jutro sprawdzimy ...znaczy blue-balls'i będą sprawdzać ..ja nie ma złudzeń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge Ci dac namiar na parking strzezony na chomiczowce gdzie chlopaki maja kanal i mozesz sobie z niego napewno skorzystac za pare browcow :tongue4

Próbujemy na spocie .. jak nie wyjdzie ..to podjade gdzieś na kanał jakiś :good:

Tylko, że wtedy Ragga starci pretekst do ukazania swego lsniącego od smaru torsu koleżankom z A3 Clubu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Dokładnie ..i rumakowania nie będzie :polew:

rozwod murowany :decayed:

:gwizdanie:

[br]Dopisany: Październik 28, 2008, 06:43:22 _________________________________________________Poźmisz ... bedzie Ty dzisiaj na spoocie? Karnety ino przyjdo do Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga jak chcesz to wezmę gumówkę bo widziałem że jest gdzie się podłączyć, co się będziesz pilnikiem męczył :naughty:

Krzyń ..pilnik w zupełności wystarczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poźmisz... bedzie Ty dzisiaj na spoocie? Karnety ino przyjdo do Ciebie :wink4:

Będzie.Rozmawiałem z nim wczoraj i powiedział , że na takim za***istym spocie , nie może zabraknąć "kręcenia śmigłem" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...