Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

13ce4a76ef9794f803b3db7dfbc74441,9,1.jpg

Boberek aleś żeś przypierdzielnął fotę.. :buhaha:

:decayed:

Podobno w jury zasiadał niejaki Pleban Witek :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..podobno razem z Krzyniem ...który mniał za zadanie trzasnąć soczystego klapsa ...a Szanowby Pleban..oceniał ich swobodę ruchu :D

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..podobno razem z Krzyniem ...który mniał za zadanie trzasnąć soczystego klapsa ...a Szanowby Pleban..oceniał ich swobodę ruchu :D

:decayed:

ja to musze uważać co pisze bo jestem na warunkowej dobre stopie z plebanem ale podobno zanim te dupeczki trafiły do konkursu to trafiały na osobistą selekcję właśnie na parafię :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to musze uważać co pisze bo jestem na warunkowej dobre stopie z plebanem ale podobno zanim te dupeczki trafiły do konkursu to trafiały na osobistą selekcję właśnie na parafię :kox: :gwizdanie:

Yyyyyy.. lizus.. :tongue4:

hehe.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to musze uważać co pisze bo jestem na warunkowej dobre stopie z plebanem ale podobno zanim te dupeczki trafiły do konkursu to trafiały na osobistą selekcję właśnie na parafię :kox: :gwizdanie:

I tak powstała Plebania ..wersja xXx harcore :gwizdanie: :decayed:

Ciekawe jakie były kryteria oceny :polew:

A tu jak zwykle jak nie spam to dupeczki jak nie dupeczki to ploteczki :polew:

Czyli wszystko w temacie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to musze uważać co pisze (...)

Nieustannie.

Z tego co zauważyłem, nie tylko w stosunku do mnie by Ci się przydało.

[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 14:33:39_________________________________________________

(...)

Yyyyyy.. lizus.. :tongue4:

hehe.. :polew:

Tak może pisać tylko ktoś, kto jeszcze nigdy nie był objęty ekskomuniką.

A są tacy, których mściwość jest równa cierpliwości. :evil:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 14:35:18_________________________________________________

A co do gierki - komentarze mnie rozwaliły :D

http://www.joemonster.org/filmy/12113/QWOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie były kryteria oceny

Doskonałe pytanie. Możemy tylko gdybać...aczkolwiek ja pokuszę się o swoje tezy oparte na moich obserwacjach:

1. kandydatka na początku poproszona była o odmówienie pacierza...na głos :evil:

2. kandydatka poproszona była o włączenie pola zakłócającego radar.jpg

3. gdy zakłócanie zadziałało kandydatka poproszona była o 5 minutowy monolog na temat nowoczesnych technologi w bankach :gwizdanie:

4. po połechtaniu intelektu plebana, ów duchowny poprosiłby o obnażenie głównego tematu dyskusji :piroman:

5. następuje degustacja :banan3: :banan3:

6. pleban wręcza :kwiatek: i życzy powodzenia w konkursie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są tacy, których mściwość jest równa cierpliwości. :evil:

Tacy są najgorsi ... :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, nie tylko w stosunku do mnie by Ci się przydało.

Jak tylko zauważę światełko w tunelu to się zmienię, teraz sytuacja jest beznadziejna i nie zamierzam nic zmieniać w swoim postępowaniu :decayed: I moje postępowanie jest nacechowane celowością i premedytacją.

W twoim przypadku jest zupełnie inaczej bo sytuacja jaka zaistniała nie była przeze mnie zainicjowana, nie było tam mojej celowości ani determinizmu. A to, że puściły Ci nerwy no cóż zrzućmy to na garb Twego niemłodego już wieku :gwizdanie:

Powiem więcej z racji tego, że od najmłodszych lat byłem uczony aby ustępować starszym tak i tym razem ustępuję Tobie i napiszę, że NIE GNIEWAM SIĘ NA CIEBIE WITOLDZIE, IMIENNIKU MÓJ :gwizdanie: :naughty: *

*tak miałem taki przedmiot jak "Sztuka negocjacji" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kandydatka poproszona była o włączenie pola zakłócającego

.

.

.

5. następuje degustacja :banan3: :banan3:

Myśle ..że w praktyka ogranicza sie tylko do tych punktów ..całe reszta to pudrowanie sytuacji :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. kandydatka poproszona była o włączenie pola zakłócającego

.

.

.

5. następuje degustacja :banan3: :banan3:

Myśle ..że w praktyka ogranicza sie tylko do tych punktów ..całe reszta to pudrowanie sytuacji :decayed::polew:

młodyś, niedoświadczonyś... może tobie wystarszy zrzucić z krzyża ale niektórzy potrzebują przypomnieć sobie jak to było kiedyś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodyś, niedoświadczonyś... może tobie wystarszy zrzucić z krzyża ale niektórzy potrzebują przypomnieć sobie jak to było kiedyś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Zrzucić z krzyża to raczej nie ...w tej sytuacji prawidłowe określenie to spuścić z kija :decayed::polew:

Sa tacy dla których gra wstępna ogranicza sie do " ..zgasiłem światło ...sciągaj majtki " :D ...a sa tacy co lubią pomieszać w kapuście jak za starych dobrych czasów :polew::kox::naughty: :naughty:

W sumie punkt 4 to ma sens...ale 3 to za cholery ..:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodyś, niedoświadczonyś... może tobie wystarszy zrzucić z krzyża ale niektórzy potrzebują przypomnieć sobie jak to było kiedyś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Zrzucić z krzyża to raczej nie ...w tej sytuacji prawidłowe określenie to spuścić z kija :decayed::polew:

Sa tacy dla których gra wstępna ogranicza sie do " ..zgasiłem światło ...sciągaj majtki " :D ...a sa tacy co lubią pomieszać w kapuście jak za starych dobrych czasów :polew::kox::naughty: :naughty:

no zabiłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabiłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

Piotrek...to tak .. średnio ze 4 razy na tydzień :polew:

Napisz testament ..może kiedy co z tego wyniknie ..i Twój piaszczysty Avancioch będzie mój :toon::naughty::kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabiłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

Piotrek...to tak .. średnio ze 4 razy na tydzień :polew:

Napisz testament ..może kiedy co z tego wyniknie ..i Twój piaszczysty Avancioch będzie mój :toon::naughty::kox::tongue4:

http://uk.youtube.com/watch?v=mlKUaQVlJ1M&feature=related

http://uk.youtube.com/watch?v=3vVhRS9pBec&feature=related

looknij te dwa filmiki to nie wystoisz na tym UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są tacy, których mściwość jest równa cierpliwości. :evil:

Tacy są najgorsi ... :naughty::przebiegly:

Wiem - codziennie widzę w lustrze, podczas golenia gęb takiego jednego :kox:

Nie taki diabeł straszny.. są też tacy co pod gniewną maską po prostu skrywają delikatną i przyjacielską duszę.. Może to zwykły strach przed bliskością, okazywaniem uczuć..

W psychologii nazywa się to chyba "pograniczne zaburzenie osobowości" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabiłeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:

Piotrek...to tak .. średnio ze 4 razy na tydzień :polew:

Napisz testament ..może kiedy co z tego wyniknie ..i Twój piaszczysty Avancioch będzie mój :toon::naughty::kox::tongue4:

http://uk.youtube.com/watch?v=mlKUaQVlJ1M&feature=related

http://uk.youtube.com/watch?v=3vVhRS9pBec&feature=related

looknij te dwa filmiki to nie wystoisz na tym UPC

mój poscig za pstrągiem też mógłby tu podejść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...