Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Praktyka musi być udokumentowana w postaci zdjęć..filmów..albo przynajmniej jednych majteczek zwiniętych z pola bitwy :naughty::kox:

..żony sie nie liczą..:D ..kochanki tez :decayed:

Nie cwaniakuj - udokumentowałeś Terenię ??? :polew:

Ja Teresy nie tykam ...żadne wyzwanie :decayed: Opatrzyła sie .. :tongue4:

Ja juz mam obiekt... M . :decayed::cool1: To jest dopiero wyzwanie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja juz mam obiekt... M . :decayed::cool1: To jest dopiero wyzwanie :lol1:

Już Tobie to tłumaczyłem - to żadne wyzwanie w tym momencie - poziek i jak zrobiliśmy odpowiedni PiaR i teraz to już pikuś.

Poza tym nie należy M. traktować jako obiektu do zdobycia ... kultury trochę i szacunku dla przyszłej kobiety Twojego życia oraz siostry przyszłego szwagra :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam obiekt... M . :decayed::cool1: To jest dopiero wyzwanie :lol1:

Już Tobie to tłumaczyłem - to żadne wyzwanie w tym momencie - poziek i jak zrobiliśmy odpowiedni PiaR i teraz to już pikuś.

Poza tym nie należy M. traktować jako obiektu do zdobycia ... kultury trochę i szacunku dla przyszłej kobiety Twojego życia oraz siostry przyszłego szwagra :polew:

No to jaka to radocha ze zdobywania ..jak juz zrobiliśta pół roboty :decayed:

M. nie jest tylko obiektem do zdobycia ... myśle , że bedzie długoterminową inwestycją emocjonalną :lol1::kox::tongue4:

Przyszły Szwagier to niech AGD wymieni ... pralka ma być w trybie auto z dobrym trybem wirowania ...bez zbędnych gadżetów ..ładowana od boku ..( w tych ładowaych od góry ..uchwyt sie może wbijać :D )

Boberek polecał BEKO ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zrobiliśmy tylko porządną podstawę do Twoich przyszłych poczynań - teraz Ty musisz pokazać swój urok osobisty :kox:

Ragga, wszystko będzie na pewno na miejscu - pralka też :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Ty musisz pokazać swój urok osobisty

Najpierw trzeba go odkryć :polew:

My zrobiliśmy tylko porządną podstawę do Twoich przyszłych poczynań -

Spoko 25 cm w zwisie ...tylko to karwa nawet Napoleon nie miał ...nawet King Konkg i Chuck Norris i Denis Rodman razem wzięci :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyka musi być udokumentowana w postaci zdjęć..filmów..albo przynajmniej jednych majteczek zwiniętych z pola bitwy :naughty::kox:

z tego co widziałem to on już ją prawie :tongue4: po uszku :naughty: [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________

Spoko 25 cm w zwisie ...

a to nie ty krzyczałeś że właśnie tak masz :gwizdanie: no chyba że byłeś pijany itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie ty krzyczałeś że właśnie tak masz :gwizdanie: no chyba że byłeś pijany itd...

To chyba kolega siedzący obok tak Ci szeptał do ucha :polew: ..albo coś dolali Ci do Red Bulla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my (boberek, adrian i ja ) gramy w wolf ET tyle że mnie znów wyrzuciło ale dziś już trochę postrzelałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my (boberek, adrian i ja ) gramy w wolf ET tyle że mnie znów wyrzuciło ale dziś już trochę postrzelałem :wink4:

no to włazcie dla urozmaicenia na COD4 - czekam na Was 'panienki' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf is good

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 21:11_________________________________________________Padła bateria, pisz na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...