Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra chce ktoś jeszcze wino kupić??

Nosfer 2but. :D

Nosfer wybrał juz "soka" dla siebie ? :decayed:

lansowanie jest w piątek jak wychodzimy na browar...zapraszam...przypomnisz sobie jak to jest w tym okresie życia co to go niby nie mam prawa opisywać :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tak ? :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem, ale w B5 to jakoś sumuję się chyba te wartości wyposażenia i dopiero wkleja kod. Chociaż mogę się mylić.

adrian tego nie mam pojęcia poczytaj na wiki ross tech moze tak cos w prodedurach jest napisane

napiszcie co chcecie zakodować co? :embarrassed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 16:20_________________________________________________

lansowanie jest w piątek jak wychodzimy na browar...zapraszam...przypomnisz sobie jak to jest w tym okresie życia co to go niby nie mam prawa opisywać :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tak ? :lol1:

a to dobre jest :kox: mimo iż nie mogłem pić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWS :decayed:

Teresy kolezanka dobrze zna Maję z Bierhalle ...Maja pracowała wcześniej w Fitnes Clubie gdzieś tam w M1 :kox:

Wydało sie skąd to ciało :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się fachowo nazywa lansowanie się cudzym kosztem

nie to się nazywa wieczna szydera z twojego wkurwa :kox:

lansowanie jest w piątek jak wychodzimy na browar...zapraszam...przypomnisz sobie jak to jest w tym okresie życia co to go niby nie mam prawa opisywać :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Mam Cię! :D

Napisałem "nie powinieneś", a nie, że "nie masz prawa" - to ogromna różnica, równiez w znaczeniu Kombinatorze.

Co do wkurwa, to chyba od jakiegoś czasu nie do końca moasz z czego szyderzyć :decayed: - powinieneś to załapać, nie tylko po naszej wymianie PW, ale przede wszystkim co później napisałem in public :naughty: . Ale chyba odnośnie tych zmian związanych z wiekiem to przyganiał kocioł garnkowi :D

A co do zaproszenia na piwo, to oczywiście przyjmuję - zobaczysz na co masz szansę wyrosnąć - trzeba mocno popracować, ale jakaś szansa jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lansowanie jest w piątek jak wychodzimy na browar...zapraszam...przypomnisz sobie jak to jest w tym okresie życia co to go niby nie mam prawa opisywać :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tak ? :lol1:

Cicho załatwiam ci wyjście na randkę z Wicia córką :naughty::kox:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 16:26_________________________________________________

A co do zaproszenia na piwo, to oczywiście przyjmuję - zobaczysz na co masz szansę wyrosnąć - trzeba mocno popracować, ale jakaś szansa jest :D

RAGGUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stawiasz kubeł kurczaka w KFC :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWS :decayed:

Teresy kolezanka dobrze zna Maję z Bierhalle

no to teraz Teresa się będzie z Ciebie :buahaha::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho załatwiam ci wyjście na randkę z Wicia córką :naughty::kox:

Rozumiem ...wy pójdziecie na piwo ..a ja zrobie z Witsona córeczką ..przegląd jego AGD :polew::decayed::kox: :kox:

Może pokaże mi kolekcję znaczków :kox: :kox:

RAGGUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stawiasz kubeł kurczaka w KFC :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Najpierw zbadam teren... później będe Cie kubłem kurczaków przerzucał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek .... Wiciu ................. Sabo :decayed: ........ nie idzcie tą DROGĄ !!!!

czyli uspokójcie się wkońcu - dajcie spobie po ryju, do ryja albo jak tam lubicie.

Szkoda czasu na te przepychanki tuningowane wyszukaną okrasą terminologii słownika polskiego, które defacto i tak specjalnie nie koloryzuje Waszego nastawienia wobec przedmiotu sporu ostatnich 500 stron

amen i spokój mi tu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo :good: to ja może zapodam jakiegoś OT korzystając z okazji którą zafundował adaho :gwizdanie:

może ktoś mnie poratować nr. kilku części? bo ciągnie mi się eTkA ale jakoś strasznie wolno :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek .... Wiciu ................. Sabo :decayed: ........ nie idzcie tą DROGĄ !!!!

czyli uspokójcie się wkońcu - dajcie spobie po ryju, do ryja albo jak tam lubicie.

Szkoda czasu na te przepychanki tuningowane wyszukaną okrasą terminologii słownika polskiego, które defacto i tak specjalnie nie koloryzuje Waszego nastawienia wobec przedmiotu sporu ostatnich 500 stron

amen i spokój mi tu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nie rozumiem, w naszych słowach aż kipi od miłości :gwizdanie: :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo :good: to ja może zapodam jakiegoś OT korzystając z okazji którą zafundował adaho :gwizdanie:

może ktoś mnie poratować nr. kilku części? bo ciągnie mi się eTkA ale jakoś strasznie wolno :blink:

http://www.vagcat.com/ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo :good: to ja może zapodam jakiegoś OT korzystając z okazji którą zafundował adaho :gwizdanie:

może ktoś mnie poratować nr. kilku części? bo ciągnie mi się eTkA ale jakoś strasznie wolno :blink:

http://www.vagcat.com/ :wink4:

Tego się obawiałem :polew: jakoś mi nie idzie na tej stronce ale :hi: jeszcze z nią powalczę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralnie :) Kraweznik ucierpial :)

e to nic mu nie jest :good: zrobiłeś tak jak kolega Korzen u mnie w garażu :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...