Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobranocka, bo juz nosem po klawiaturze ciągam.

ok Norbi idz sie wyspac bo jutro od 19 zaczynamy balety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Noooooo będzie się działo, bo mi na spocie dwa tygodnie temu ktoś wykrakał i ... dziś na parkingu strzeżonym zapier**olili wycieraczki. A na dodatek jak zajechałem na stację benzynową, żeby kupić jakieś padaki jako tymczasowe to po zapłaceniu i rozbebeszeniu okazało się, że uchwyty nie pasują do ramion.

No i żesz ku**a dalej pojechałem bez wycieraczek.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Jutro już żadnych proroctw nie chcę słyszeć.

A tak przy okazji jeszcze raz - jest ktoś w stanie pomóc w wydłubaniu oryginalnego radyjka? Kluczyków u mnie niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie sie działo......oj bedzie!

no będzie się działo będzie..ustawie Was wszystkich i będziecie chodzić jak w zegarkach..jutro Tomboy stawia krowy,pijemy na parkingu a potem śmigamy na wał się ścigać..

Norbi napisał/a:

Dobra wpadne.. .chiba, a pisałem, czy będziecie mnie kochać jeszcze kiedy zanabędę Leona 1.8VT?

Norbi ty wiesz ze ja tez o tym myslalem tylko jakos sie przywiazalem do A4

to jutro pogadamy

Mi też się kiedyś podobała Cuperka..ale dupe ma jakąś taką :???: no ale 225 spokojnie powinno wystarczyć na lans po mieście..

[ Dodano: 28-11-2006, 00:01 ]

Noooooo będzie się działo, bo mi na spocie dwa tygodnie temu ktoś wykrakał i ... dziś na parkingu strzeżonym zapier**olili wycieraczki. A na dodatek jak zajechałem na stację benzynową, żeby kupić jakieś padaki jako tymczasowe to po zapłaceniu i rozbebeszeniu okazało się, że uchwyty nie pasują do ramion.

No i żesz ku**a dalej pojechałem bez wycieraczek.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Jutro już żadnych proroctw nie chcę słyszeć.

A tak przy okazji jeszcze raz - jest ktoś w stanie pomóc w wydłubaniu oryginalnego radyjka? Kluczyków u mnie niet.

Przyjedź damy rade :) ja mam kluczyki od audi może będą pasowały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo będzie się działo, bo mi na spocie dwa tygodnie temu ktoś wykrakał i

ale wit.s te wycieraczki kazdemu kradna :razz: takze nie czuj sie jakims wybrancem ok juz nie bede nic krakal a niby nie wrozka jestem a patrz no sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Lukas hamuj bajere..mi się wydaje że Lukas podjedzie jutro z nowymi wycieraczkami i będzie palił głupa.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: no to sie wydało jutro stare załoze :razz:

No to już wiem komu podpieprzę uchwyty do mocowania tego badziewia, które kupiłem :twisted: :mrgreen:

Wyróżniony czy nie - na pewno wkur*wiony. Nie dość, że parking niby strzeżony - bulę jak za zboże, a barany d*py z ciepłej kanciapy nie wystawią, to jeszcze wiecie co emerytochoniarz powiedział jak zobaczył co się stało? "O kur*a, Jakiś złamas wlazł i zabrał".

No nawet emotika na coś takiego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ze ci fotela kierowcy nie za***ali bo mojemu kumplowi tak zrobili heheh :P Jutro polatamy po parkingu MM moze sie znajdą jakies lepsze hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dobranoc bo juz nic nie rozumiem o czym piszecie :roll:

acha Norbi Lełon 1.8T daj radę nie mówię juz o Kupra...tez chciałem kiedyś takiego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio na parkingu strzezonym gosciu lazil z latarka myslalem ze moze zwariował i tak sie wczul w role i sprawdza a on szukał sobie kołpaków do skrojenia przejrzał pół parkingu i z opla sobie upatrzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było u mnie na dzikim zachodzie . A co do leona to wszystko cacy moze i zapina ale jakość plastików i wykończenia jest okropna , 100 razy wole B5 1.8 T Q :)

Nie pierd....cie mi tu o lodach nad W . Nie ladnie panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ona ci tam zrobiła ? hehe Jak masz jakieś problemy to wal śmiało , od czego ma sie kolegów stary, nie zamykaj sie w sobie hehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...