Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, jest coś takiego jak SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ - przecież można tego używać.

Wiem, że są dyslektycy, a skoro tak to jest taka funkcja i można z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czasami Ci co nie ukończyli nawet połowy tego są lepiej przystosowani do życia w społeczeństwie niż Ci z tytułem mgr lub jeszcze wyżej.

za szeroki temat żeby się na forum o to spierać - mnie to w każdym bądź razie nie przekonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest coś takiego jak SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ - przecież można tego używać.

Wiem, że są dyslektycy, ale skoro jest taka funkcja to można z tego skorzystać.

ale po co

jak ja jestem ustawiony mam interesy itp :)

albo jestem dzieciakiem bogatych rodziców i musze to wszytskim pokazać ze jestem fajny to uzywał takiej głupiej funkcji nie bede

rozumiesz i tyle mam do powiedzenia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest coś takiego jak SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ - przecież można tego używać.

Wiem, że są dyslektycy, a skoro tak to jest taka funkcja i można z tego skorzystać.

poza dyslektykami to jest właśnie ta cześć lepiej przystosowana do życia niż mgr i wyżej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami Ci co nie ukończyli nawet połowy tego są lepiej przystosowani do życia w społeczeństwie niż Ci z tytułem mgr lub jeszcze wyżej.

za szeroki temat żeby się na forum o to spierać - mnie to w każdym bądź razie nie przekonuje

mnie tez :)

nie byłem prymusem

ale studia mam i jestem z tego zadowolony ze sie udało

i zawsze inaczej będą na mnie patrzec niż na kogos kto ma 6 klas podstawówki skończone

i ma własny biznes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Dziki pytanko mam: co robi lepszy czas na ćwiarę S4 B5 po samym programie , czy S4 B6?? dziękuję!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Dziki pytanko mam: co robi lepszy czas na ćwiarę S4 B5 po samym programie , czy S4 B6?? dziękuję!! :decayed:

Tosika AHU wymiata te wszystkie parchy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Dziki pytanko mam: co robi lepszy czas na ćwiarę S4 B5 po samym programie , czy S4 B6?? dziękuję!! :decayed:

Tosika AHU wymiata te wszystkie parchy :naughty:

jeszcze jak zmieni kierownice :P to juz wogule będzie potwór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest coś takiego jak SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ - przecież można tego używać.

Wiem, że są dyslektycy, a skoro tak to jest taka funkcja i można z tego skorzystać.

Mam dyskretne pytanie ... a ta funkcja oblicza ile sie pierdlnęło byków na minutę ?

..bo ja Ciągle czuję jakby mi liczyło :polew: :polew: :polew: :polew:

Lukasz ..daj numer konta to Ci sie "spuszczę" za te gumki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami Ci co nie ukończyli nawet połowy tego są lepiej przystosowani do życia w społeczeństwie niż Ci z tytułem mgr lub jeszcze wyżej.

za szeroki temat żeby się na forum o to spierać - mnie to w każdym bądź razie nie przekonuje

mnie tez :)

nie byłem prymusem

ale studia mam i jestem z tego zadowolony ze sie udało

i zawsze inaczej będą na mnie patrzec niż na kogos kto ma 6 klas podstawówki skończone

i ma własny biznes :)

to nie chodzi bezpośrednio o to jak na Ciebie patrzą tylko chyba każdy z nas ma jakies ambicje i coś go interesuje i chce się rozwijać w jakimś obszarze, specjalizacji etc ...

a potrafić wypowiadać się poprawnie w przynajmniej języku ojczystym to już chyba zasrany obowiązek szanującego się dorosłego człowieka :cool1:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas ma jakies ambicje i coś go interesuje i chce się rozwijać w jakimś obszarze, specjalizacji etc ...

Dokładnie ...dlatego ja wybrałem cipkologię na poziomie rozszerzonym :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to się dowiedziałem-szaleństwo normalnie :gwizdanie:

IMO S4B5 - B6 jest cięższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberku Lubie Cię i wogóle ale uwierz mi ocenia się człowieka a nie to jaki ma papierek jaką ma skończoną szkołe itp.

I nie mam bogatych rodziców, wogóle nie mam rodziców sam do wszystkiego doszedłem i pomimo braku starych nie stoczyłem się na dno i jestem zadowolony że mam to co mam i że sobie całkowicie sam radze w życiu, więc nie gadaj mi o starych bo ich nie mam

I nie jaraj się tym że ktoś ma skończone studia i dyplom bo taki dyplom i świadectwo ukończenia szkoły jest banalnie załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas ma jakies ambicje i coś go interesuje i chce się rozwijać w jakimś obszarze, specjalizacji etc ...

Dokładnie ...dlatego ja wybrałem cipkologię na poziomie rozszerzonym :polew: :polew:

i bardzo dobrze - satysfakcji po same jajka życzę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberku Lubie Cię i wogóle ale uwierz mi ocenia się człowieka a nie to jaki ma papierek jaką ma skończoną szkołe itp.

I nie mam bogatych rodziców, wogóle nie mam rodziców sam do wszystkiego doszedłem i pomimo braku starych nie stoczyłem się na dno i jestem zadowolony że mam to co mam i że sobie całkowicie sam radze w życiu, więc nie gadaj mi o starych że ich nie mam.

I nie jaraj się tym że ktoś ma skończone studia i dyplom bo taki dyplom i świadectwo ukończenia szkoły jest banalnie załatwić...

załatwić a załatwić ale dojśc do tego samemu to jest wyczyn

którego nie zastąpisz pieniędzmi

ja tez do ciebie nic nie mam ale denerwuje mnie takie gadanie i podejście do zycia

co do rodziców to mi przykro

i gratuluje ze wszytsko sam osiągnąłeś

pozdro

tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze - satysfakcji po same jajka życzę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Prymas ..witamy wśród żywych :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz ..daj numer konta to Ci sie "spuszczę" za te gumki :decayed:

Tylko jak już będziesz się "spuszczał" to dopisz tam jedno 0 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem do technikum ale wyrzucili mnie z niego wiesz dlaczego?? dlatego że jak moja mama umierała na raka byłem przy niej non stop w szpitalu na Banacha i byłem tam dzień w dzień przez 2 miesiące...i za to że nie było mnie w szkole 2 miesiące wyrzucili mnie z niej mimo że dobrze znali sytuacje i wiedzieli że chce być każdy dzień przy mojej mamie bo wiedziałem że nie ma dla niej ratunku ale mimo tego unieśli się chonorem i mnie wyrzucili...

Od tamtej pory nie chodze do szkoły straciłem zapał i już do niej nie wruciłem po pogrzebie mamy, ale gdyby Pan dyrektor zobaczył jak ona cierpiała i ile musiałem się na to napatrzeć może by zmienił zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz ..daj numer konta to Ci sie "spuszczę" za te gumki :decayed:

Tylko jak już będziesz się "spuszczał" to dopisz tam jedno 0 :naughty::kox:

Moje palce tak daleko nie sięgają na klawiaturze numerycznej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...