Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki, przyznajcie się. Ile macie przebiegu w tych swoich Igiełkach? :decayed::kox:

jak ja przejąłem 1.5 roku temu to miała 146.000 , teraz 189.000

flyer strzeliłeś , Tomaszust ma chyba ponad 200.000 .

To są benzyniaki a nie dizle Andy , one służą do lansu a nie jak wasze paździochy do zarzynania :polew: :polew:

4 letni wóz i 220.000 ..... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 letni wóz i 220.000 ..... masakra

Hmm... moznaby dyskutowac. Kwestia stanu.

Zaloze sie, ze moj mimo 250k km jest w o niebo lepszym stanie niz polowa tych, ktore maja o 100-150 tys mniej. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... moznaby dyskutowac. Kwestia stanu.

Zaloze sie, ze moj mimo 250k km jest w o niebo lepszym stanie niz polowa tych, ktore maja o 100-150 tys mniej. :naughty:

na pewno , bo połowa z nich nie ma 100-150 tys tylko 350-400. w tym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno , bo połowa z nich nie ma 100-150 tys tylko 350-400. w tym rzecz.

Nie tylko w tym, widzialem sporo aut z prawdziwymi przebiegami 140-180 tys, ktore nadawaly sie do sporych inwestycji co najwyzej...

Trzeba pamietac, ze 1.9TDi/2.0TDi to najczesciej kupowane auta do floty w DE. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w tym, widzialem sporo aut z prawdziwymi przebiegami 140-180 tys, ktore nadawaly sie do sporych inwestycji co najwyzej...

Trzeba pamietac, ze 1.9TDi/2.0TDi to najczesciej kupowane auta do floty w DE. :confused4:

ale z reguły benzyniaki maja mniejsze przebiegi niz dizle w tym samym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo diesel to diesel , duży przebieg i nic ( dobra benzyna też niczego sobie ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dizle kupuje sie wtedy kiedy wiesz ,ze bedziesz duzo jeździł , benzyna jest za droga w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dizle kupuje sie wtedy kiedy wiesz ,ze bedziesz duzo jeździł , benzyna jest za droga w utrzymaniu.

Przyznaje Tobie rację :good::notworthy:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:41_________________________________________________Sam wcześniej miałem benzynę (opel vectra) [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:43_________________________________________________Zawsze A4 mi się podobało nawet starsze modele , a jeszcze w kombi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się woja z wiatrakami :decayed: diesel vel benzin

######

motor gdzieś Ty zimował :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Motorowy, też tak dumałem, gdzie Ty teraz śrubki w podsufitce przykręcasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzialem zdjęcia że motor ma prawdziwy motor :wink4:

Witek na wiosne moze da sie motor namowic na spota 2 kołowego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się woja z wiatrakami :decayed: diesel vel benzin

absolutnie nie ,wszysstko w pokojowych zamiarach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naturlish, ja ja wolgsvagen , guten appetiten , ish haben gruben baben .... ja bitem kobitem . :hi::polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:54_________________________________________________sory Kolego Moskal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja przejąłem 1.5 roku temu to miała 146.000 , teraz 189.000

Wyjątkowa furmanka przez 8, może 10 lat trzymana w garażu jako eksponat, wyprowadzana tylko na co sobotni wosk :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja to was nie rozumiem. Zachowujecie się tak, jakbyście nigdy nie widzieli mojej Perełki, która ma przejechane 170.000km i ze cztery razy (jak nie lepiej) wymieniany rozrząd.. A poza tym to mam najlepszy zestaw pod maską - 1.8 + LPG, którym to bije na głowy wszystkie wypieszczone zabawki. Osiągi, jakie potrafię wydobyć z mojej Niuni to dla większości prawdziwy egzotyk.

Który odważny spróbuje mi się przeciwstawić?? :cool1:

Oto prawdziwy, w stu procentach seryjny rarytas, czternastoletni klasyk, który bije na twarz wszystkie odpier*olone tanim kiczem zabawki:

85399107824317ca.jpg

Macie również okazję chociaż w małym procencie przekonać się jak czuje się za sterami szczęśliwy user. Kierownica pokryta najlepszej jakości plastikiem i te szyby na korbę to dowód na najlepiej prowadzoną przez Audi politykę w latach '90:

90d8d3eccc38e219.jpg

Niestety niewielu będzie miało okazję dosiadać to cudo. Liczę na to, że szczęśliwym posiadaczem stanie się dziadek z Lublina, z którym jestem umówiony jutro na spotkanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: gaz mnie dobił ...

Tomek ja to wymiękam ... ale życzę wszystkiego naj z dziadkiem ...a furka pięknie prezentuje się na zdjęciach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...