Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

miekki dowod jak rozumiem osobisty

Dowód rejestracyjny

Oto zdjęcie mandatu. Który twardziel to rozczyta? :decayed:

b6a16802e403f955.jpg

Faktycznie jest coś o "niedopuszczeniu do ruchu" - pewnie chodzi o ten miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zmylił mnie, bo nic nie mówił, że to też liczy. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

za brak dokumentow jest 50 pln i 0 ptk

Za brak dokumentów mówisz, a za nieważność dokumentu tyle samo??

Może se pińć dych na flache ściągnął. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest coś o "niedopuszczeniu do ruchu" - pewnie chodzi o ten miękki dowód, który stracił ważność 2 dni temu. Zmylił mnie, bo nic nie mówił, że to też liczy. :kwasny:

Dokładnie, 10 pkt za przekroczenie prędkości oraz 1 pkt. za kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu.

Wszystko się zgadza.

za brak dokumentow jest 50 pln i 0 ptk

To nie jest brak dokumentów tylko kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu czyli 100 zł i 1 pkt.

50 zł i 0 pkt jest za kierowanie pojazdem – nie mając przy sobie wymaganych dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za brak dokumentow jest 50 pln i 0 ptk

To nie jest brak dokumentów tylko kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu czyli 100 zł i 1 pkt.

50 zł i 0 pkt jest za kierowanie pojazdem – nie mając przy sobie wymaganych dokumentów.

Czyli wyszedłbyś na tym lepiej gdybyś nie miał dokumentów przy sobie, przepisy w Polsce mnie powalają. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 10 pkt za przekroczenie prędkości oraz 1 pkt. za kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu.

Wszystko się zgadza.

Pincet, żeby spokornieć, a stówa gapowego. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pincet, żeby spokornieć, a stówa gapowego. :decayed:

Dorwał nową brykę to szaleje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwał nową brykę to szaleje :polew:

To kiedy cytronet zawita w Ułęży? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszedłbyś na tym lepiej gdybyś nie miał dokumentów przy sobie, przepisy w Polsce mnie powalają. :thumbdown:

Tyż prawda. :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwał nową brykę to szaleje :polew:

Jak jeździłem starą Audicą to ta drogówka jakoś się nade mną litowała, a teraz to nie ma gadania. Jeszcze zobaczył antenę na dachu to mi dodatkowy wykład strzelił o szkodliwości CB radia. :decayed:

To kiedy cytronet zawita w Ułęży?

Jak mnie przypili to pojadę. :decayed:

No niby tak, ale............. w przypadku braku dokumentów odholują auto na parking a to będzie kosztowało

O to chyba tyż prawda je. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszedłbyś na tym lepiej gdybyś nie miał dokumentów przy sobie, przepisy w Polsce mnie powalają. :thumbdown:

Tyż prawda. :doh1:

No niby tak, ale............. w przypadku braku dokumentów odholują auto na parking a to będzie kosztowało

Czyli i tak źle i tak niedobrze.

Słyszałam, że też miałaś nie najlepszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszedłbyś na tym lepiej gdybyś nie miał dokumentów przy sobie, przepisy w Polsce mnie powalają. :thumbdown:

Tyż prawda. :doh1:

No niby tak, ale............. w przypadku braku dokumentów odholują auto na parking a to będzie kosztowało

nie zawsze , mnie już złapali 2 razy bez dow. rej. i prawka. posprawdzali przez radio i mnie puścili bez mandatu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszedłbyś na tym lepiej gdybyś nie miał dokumentów przy sobie, przepisy w Polsce mnie powalają. :thumbdown:

Tyż prawda. :doh1:

No niby tak, ale............. w przypadku braku dokumentów odholują auto na parking a to będzie kosztowało

nie zawsze , mnie już złapali 2 razy bez dow. rej. i prawka. posprawdzali przez radio i mnie puścili bez mandatu :kox:

Jak Cię złapią to już normalna recydywa będzie ;p [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 22:16_________________________________________________

Tak Kaśka, nie był to mój najlepszy dzień ;( ;(

Trzeniu, a bo Ty to farciarz jesteś :naughty:

Czyli dzisiaj generalna lipa, nie ruszam się już z domu, bo jeszcze mi się cos przydaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kaśka, nie był to mój najlepszy dzień ;( ;(

Trzeniu, a bo Ty to farciarz jesteś :naughty:

nie , powiedziałem " o cholera... chyba zostawiłem portfel na stacji " a te barany mnie puszczali szybko po prowizorycznym sprawdzeniu :decayed: "No to jedz Pan szybko , może nikt nie ukradł" :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , powiedziałem " o cholera... chyba zostawiłem portfel na stacji " a te barany mnie puszczali szybko po prowizorycznym sprawdzeniu :decayed: "No to jedz Pan szybko , może nikt nie ukradł" :decayed::polew:

Widok Twojej uhahanej gęby ich rozbraja. :>

Ja niestety gadanego nie mam to łykam mandaty jak młody pelikan. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest, na statywie, czerwone okienko i stało wczoraj na siekierkowskim o ok. 20, chyba przy srebrnej cordobie? :gwizdanie:

Tak mniej więcej wyglądało ?

eb1c5c86329c39e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nowy Canon

Ixus Mandatus :polew:

Ale bez zajebistego kumulatora w skrzyneczce nie pofocisz. Chyba że to jest skrzyneczka na dodatkowe obiektywy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...