Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

było ustalone , że jak jest ciemno to się nie liczy :decayed:

Juz sie rozjaśniało u mnie :decayed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:15_________________________________________________

:bry:

Ja jak zwykle OT :decayed: bo wy z rana tylko gole baby :slina:

Chce dzisiaj w ciagu dnia podjechac na myjnie. Moze mi polecicie jakaś dobrą ręczną myjnie.

Piotr nie stresuj.. To w końcu Warszawskie :gwizdanie:

Moskal, musiałeś mieć ostre nauczycielki w szkole skoro trauma z dzieciństwa ciągle się odzywa :decayed::naughty:

nie tylko nauczycielki.... jeszcze ciężkie zabawki i pod górkę do szkoły :decayed:

Ciekawe czy nikt nie wywrócił wózka z moskalem jak był mały.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz sie zebraliscie na odpowiedzi :disgust:

zobaczymy bede testowal :)

dzisiaj na srodziemnomorskiej a nastepne na tych co wymieniliscie :)

jakość myjni samochodowej uzależniona jest od tego ile hajsu w nią wrzucisz. jesli bedzie to 10 pln to bedzie chu.jowa , jeśli wrzucisz 35-40 pln to bedzie to naprawde dobra myjnia :good:

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:20_________________________________________________

Ciekawe czy nikt nie wywrócił wózka z moskalem jak był mały.. :naughty:

tego to nie wiem , ale wiem napewno ,że moskal może wyebać twój wózek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:21_________________________________________________razem z Tobą oczywiście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych niewiast pierwsza to wyglada na stara ale jakos ja umalowali zeby sie 14-stolatkowie mogli masturbowac, druga to zawodowa obciagara i spermojad, trzecia dziewica ale kolezanki przyszly na pidzama-party i namowily ja do zdjecia dekoltu mowiac ze na naszej klasie bedzie fajne, czwarta soczyste usta dziala jak myjnia automatyczna - wrzucasz pieniazek, zamykaja sie drzwi, duzo piany, jakies jeki i wychodzi czysty, ostatnia ciazko stwierdzic ale patrzac oczyma chirurgow to jeszcze miesien zwieracz odbytu trzyma wiec niewielu tam parkowalo

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Powitać

Z tego co widze jak co rano te same tematy " laski " :drool:..

Ale fakt, z rana miło popatrzeć :slina:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z Tobą oczywiście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A co Ty taki bojowy z samego rana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z Tobą oczywiście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A co Ty taki bojowy z samego rana?

ja tak zawsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych niewiast pierwsza to wyglada na stara ale jakos ja umalowali zeby sie 14-stolatkowie mogli masturbowac, druga to zawodowa obciagara i spermojad, trzecia dziewica ale kolezanki przyszly na pidzama-party i namowily ja do zdjecia dekoltu mowiac ze na naszej klasie bedzie fajne, czwarta soczyste usta dziala jak myjnia automatyczna - wrzucasz pieniazek, zamykaja sie drzwi, duzo piany, jakies jeki i wychodzi czysty, ostatnia ciazko stwierdzic ale patrzac oczyma chirurgow to jeszcze miesien zwieracz odbytu trzyma wiec niewielu tam parkowalo

:bry:

Niezła analiza :>

:bry: Powitać

Z tego co widze jak co rano te same tematy " laski " :drool:..

Ale fakt, z rana miło popatrzeć :slina:.

No widzisz.. Wchodzisz na forum i od samego rana mozesz skórą pobujać.. I nie musisz specjalnie szukać.. Bo wszystko jest na miejscu :naughty:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:29_________________________________________________

razem z Tobą oczywiście :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A co Ty taki bojowy z samego rana?

ja tak zawsze :kox:

Już Cię lubię.. (bez podtekstów proszę!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga to zawodowa obciagara i spermojad

:drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:30_________________________________________________

Już Cię lubię.. (bez podtekstów proszę!! )

nie masz wyjścia , mnie sie lubi albo sie nie żyje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:32_________________________________________________musze zmienić avatar na stary , tamten jest bardziej poprawny politycznie :decayed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:33_________________________________________________a właśnie , komu on przeszkadza ?? :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz wyjścia , mnie sie lubi albo sie nie żyje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:32_________________________________________________musze zmienić avatar na stary , tamten jest bardziej poprawny politycznie :decayed:

Ja jestem jeszcze młody.. Przecież mam 13 lat (urodzilem sie 13 w piatek :decayed:) ja chce jeszcze żyć..

A co do avatara to zostaw - dobry jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar przypomina o złych wspomnieniach ze szkoły :naughty:

MoorPH a która z nich to anal-iza to jestem pewny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga to zawodowa obciagara i spermojad

nie przesadzaj, jak by klęknęła przed tobą to zapewne nie miał byś nic przeciwko :decayed:

Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:33[/size]_________________________________________________a właśnie , komu on przeszkadza ?? :baseball:

jak naj bardziej na miejscu :kox:.. każdy musi znać swoje miejsce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar przypomina o złych wspomnieniach ze szkoły :naughty:

MoorPH a która z nich to anal-iza to jestem pewny :naughty:

Jedno i drugie widać jak na dłoni.. :polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:43_________________________________________________

jak naj bardziej na miejscu :kox:.. każdy musi znać swoje miejsce :decayed:

Dlatego moskal siedzi w kącie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moskal siedzi w kącie :naughty:

conajwyżej "siedział" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moskal siedzi w kącie :naughty:

conajwyżej "siedział" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Taa.. Jasne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moskal siedzi w kącie :naughty:

conajwyżej "siedział" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

co?... Przepuscili z litości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chciał być stronniczy.. Dlatego usiadł po środku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza :)

Obie są dobre - ale na Pory jest lepsza - pozniej mozesz wpasc na papieroska do mnie - mieszkam tuz za torem stegny.

A tak przy okazji :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...