Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie już widzieliście .... ale nawet jeśli tak to warto odświeżyć

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/ku***a

ooo trzeba zamiast gwiazdek wypełnić k u r w a bo widzę że cenzura wycięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale za to wygodne i pakowne dupowozy :good:

jakbym chciał pakowny wóz to kupiłbym sobie Nyske lub Tarpana[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________mi sie pasek kojarzy z emerytem , nie wiem czemu :wink4:

taka prawda że A4 w Avant nadaje się do wożenia kija golfowego i rakiety tenisowej.

Za opinie co do Passata serdecznie dziękuję ... są bezcenne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda że A4 w Avant nadaje się do wożenia kija golfowego i rakiety tenisowej.

Za opinie co do Passata serdecznie dziękuję ... są bezcenne :polew:

Coś w tym jest. Dlatego myśle o Omedze "C" wczoraj widzialem taka jedna ladna zieloniutką.. Smiała się do mnie.. I mówiła mi bierz mnie :gwizdanie:

Jak zobaczylem ten kufer.. Hmm.. Wszyscy na spocie byśmy sie tam zmieścili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda że A4 w Avant nadaje się do wożenia kija golfowego i rakiety tenisowej.

Za opinie co do Passata serdecznie dziękuję ... są bezcenne :polew:

Coś w tym jest. Dlatego myśle o Omedze "C" wczoraj widzialem taka jedna ladna zieloniutką.. Smiała się do mnie.. I mówiła mi bierz mnie :gwizdanie:

Jak zobaczylem ten kufer.. Hmm.. Wszyscy na spocie byśmy sie tam zmieścili..

tam to jest tunel nie bagażnik :decayed: wrzucasz walizkę i możesz ją zgubić [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:59_________________________________________________

OPEL ??? :sick3:

bravo - Vectre produkuje Opel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda że A4 w Avant nadaje się do wożenia kija golfowego i rakiety tenisowej.

Za opinie co do Passata serdecznie dziękuję ... są bezcenne :polew:

Coś w tym jest. Dlatego myśle o Omedze "C" wczoraj widzialem taka jedna ladna zieloniutką.. Smiała się do mnie.. I mówiła mi bierz mnie :gwizdanie:

Jak zobaczylem ten kufer.. Hmm.. Wszyscy na spocie byśmy sie tam zmieścili..

tam to jest tunel nie bagażnik :decayed: wrzucasz walizkę i możesz ją zgubić [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 12:59_________________________________________________

OPEL ??? :sick3:

bravo - Vectre produkuje Opel :decayed:

bravo - Tym bardziej, że mowa o Omedze :decayed:

Ajdahoł kup sobie białego Golfa III kombi. :good: będzie się ładnie prezentował do twoich wielkich barów i tanecznego kroku Tarcho-gangsta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego myśle o Omedze "C"

OPEL ??? :sick3:

Moskal czy mi sie wydaje czy sam któregos razu ujeżdzałeś opla? bodajrze vectre, jak strzelaliśmy sie w Kajetanach i bales sie wyjsc z samochodu?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeździłem się omagami ... ale niestety każdy opel to paździerz :wallbash:

za to Audi się nie psuje nikomu :decayed:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 13:09_________________________________________________

Dlatego myśle o Omedze "C"

OPEL ??? :sick3:

Moskal czy mi sie wydaje czy sam któregos razu ujeżdzałeś opla? bodajrze vectre, jak strzelaliśmy sie w Kajetanach i bales sie wyjsc z samochodu?? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bravo - Tym bardziej, że mowa o Omedze :decayed:

tak mnie tym Oplem Moskal ubawił że .............. faPa :decayed:

nieładnie Adaś :wink4:

Moskal czy mi sie wydaje czy sam któregos razu ujeżdzałeś opla? bodajrze vectre, jak strzelaliśmy sie w Kajetanach i bales sie wyjsc z samochodu?? :gwizdanie:

Taa , znajomego , raz wsiadłem i wiecej nie chce , mój strucel po wypadku lepiej by sie chyba prowadził niż to coś "w pełni sprawne" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to Audi się nie psuje nikomu :decayed:

Audi się nie psuje. My po prostu w nie inwestujemy Polski kapitał ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, skoro Adaho planuje zmienić auto to może pomóżmy mu zredagować ogłoszenie o sprzedaży A4? :mysli:

:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, skoro Adaho planuje zmienić auto to może pomóżmy mu zredagować ogłoszenie o sprzedaży A4? :mysli:

:przebiegly:

Tylko tak, żeby na allegro było kilka tysięcy wyświetleń.. :polew:

Między zdjęcia auta wkleimy zdjęcie gęby "Raggamanna" i rozejdzie się po wszystkich forach.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa , znajomego , raz wsiadłem i wiecej nie chce , mój strucel po wypadku lepiej by sie chyba prowadził niż to coś "w pełni sprawne" :kox:

a ja miałem jakiś czas Omege 3,2 V6 ( kombii ) i przyznam że rewelacja - a autem sie nic nie działo ... niestety pił wiadrami, sound i V bardzo mi się podobały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o psuciu .. psuje się każdy ... tyle że opel jako auto ekologiczne ulega biodegradacji

poza tym omegi szcególnie trzy litrowe to fajne auta .. nawet kiedyś uturbiliśmy taką omegę ... fajnie jeździła .. dopóki się nie przełamała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam to jest tunel nie bagażnik :decayed: wrzucasz walizkę i możesz ją zgubić

Oj.. tak.. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że tam mogly by być 2 pary :sexinbed: i spoko by sobie nie przeszkadzały..[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 13:20_________________________________________________

a ja miałem jakiś czas Omege 3,2 V6 ( kombii ) (...) niestety pił wiadrami

Jakby to powiedział kali "jest impreza są koszta"

Ta zieloniutka byla 2,5. Ale tez musi troche lyknąć.. To normalne przecież.. Duze ciężkie.. A i komfort z jazdy jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego myśle o Omedze "C"

OPEL ??? :sick3:

Brzmi tak samo jak KIBEL :decayed::polew:

tanecznego kroku Tarcho-gangsta

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nosfer masz coś do chłopaków z Tarcho..? Dawno nóg w Wiśle nie moczyłeś :D

Między zdjęcia auta wkleimy zdjęcie gęby "Raggamanna" i rozejdzie się po wszystkich forach.. :polew:

Dodajcie mnie gratis pod warunkiem, że Piacha nabędzie blondy lubiąca ten sport :evil2::boobs::sex: z dużym jędrnym parapetem, dobrym pośladem i niezłą łydzią....jakby miała gruby portfel w dodatku to już całkiem miodzio :kox: :kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, ale Ty tak na serio ??? :shocked:

serio serio - już szukam Paska z DSG

Czym Cię Piachu tak podkuwrił, że chcesz go opylic ? :naughty:

Kłerwa ja też bym tego swojego papuńczyka sprzedał i kupił jakich pierścieni ze cztery, ale na razie coś się nie zanosi :kwasny::wallbash:

niczym - pracuje jak marzenie tyle, że jednak bagażnik za mały no i manual. Latam 95% po mieście + korki i mam serdecznie dosyć machania biegami a DSG bije na glowe multitronic'a Audi.

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 10:51_________________________________________________

"W dizlu"?

of kors - najlepiej 170km

Mam znajomka z Paskiem w takiej kombinacji 2006r 195 tysi nalatane i ostatnio wysrały się wtryski 2800złocisza w plecy, a dodam,że gorzej to lata niż 130PD w A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...