Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje jakieś solo na gołe klaty

Byle tylko klaty. :twisted:

chce powiedziec ze wczoraj widzielismy ostatni raz czarna gnojowke Lookiera sprzedal ja dzisiaj

No, by go trąba. Było mówić - podmieniłbym se klimatronik, bo mi z lekka szwankuje (żart oczywiście)

No to kiedy opijamy?

W sumie jest kilka okazji:

- parapetówa

- sprzedaż gnojówki Lookiera

- zutylizowanie tego alk co został po zlocie

to możnaby się jakoś zebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No i jeszcze ja musze flaszke postawic pod mojego furaka bo cos nie jezdzi :biggrin:

no Lookier to juz w ten weekend chcial jechac opijac bo jakies szkolenie ma :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze nie masz porownania z inna (zdrową) S4 :twisted:

Darłem sie z kolesiem w srebrnym avancie S4 i darłem sie z Norbim , jeździłem też S4 z GSem , więc jakieś tam porównanie mam , bryka mu zapitala pięknie i tu mi nie powiesz że jest inaczej. Dla mnie koks na maxa i wciąga całą klubową warszawke nosem . Moim zdaniem zrobił za***isty interes oddając klekota za tego cudownego potworka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie jestem po spocie z Lookierem i Kuniakiem u Szewczyka popalowalismy RS4 :cool: i chce powiedziec ze wczoraj widzielismy ostatni raz czarna gnojowke Lookiera sprzedal ja dzisiaj :eek: ale zostaje w klubie to plus.

kto kupił .... :question:

i co kupuje .... :question: .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Kupil pan Z

co kupil A6 czarna w avancie 2,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookier pchnął swoją pieknote i kupił A6 :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookier pchnął swoją pieknote i kupił A6 :question:

taaaaaaaaaaaa .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooooooooo...teoretycznie jeszcze nie opchnął i nie kupił :)

a praktycznie właśnie jedzie do niego kupiec z kasą :redface: hehe trza to uczcić :)

sprzedaż i kupno.. :a4fan:

KIEDY IMPRA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, ja o czym innym ty o czym innym. Dla mnie to audi juz swoje przeszlo i tyle. Chociazby dlatego ze turbo swiszczy a nie powinno. Przecież to K03!!!! I nie porównuj oniaka nowki sztuki za ponad 100 tys do swojego 9 letniego auta z przebiegiem ponad 200tys. Jakby bylo takie super cacy to koles by go tak nisko nie cenil. END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDY IMPRA ?

oby nie w ten weekend bo mnie nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, ja o czym innym ty o czym innym. Dla mnie to audi juz swoje przeszlo i tyle. Chociazby dlatego ze turbo swiszczy a nie powinno. Przecież to K03!!!! I nie porównuj oniaka nowki sztuki za ponad 100 tys do swojego 9 letniego auta z przebiegiem ponad 200tys. Jakby bylo takie super cacy to koles by go tak nisko nie cenil. END
Tylko ja nigdy nie mówiłem,że jest super, nie mam w zwyczaju chwalić swojego(jest raczej odwrotnie) kazdy wie ,że moje auta to kondony i to sie nie zmieniło :exclaim: To,że przeszło to jasne i od h.... przy niej roboty, a ja uwielbiam pakować kasę w auto, to dla mnie najlepiej wydane pieniądze( zresztą jak wiekszość w klubie, a najlepszy przykład to Poziek :lol: ukłony). Zawsze jechałem na swoje samochody i teraz też temu nie skąpie, a do Oniaka fury nie porównywałem. Żle mnie zrozumiałeś, albo niedoczytałeś. Nie wiem o co Ci chodzi i moge sie tylko domyslać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego jest naprawiac auto jak ciagle sie cos sypie, a co innego modyfikowac zeby lepiej jezdzilo ;) Poziek robi to drugie, ty za to musisz doprowadzac je do stanu w jakim powinno byc doinwestowane i nie zajezdzone S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuniak przestań już pier**lić co za k**wa różnica , ważne że Norbi jest zadowolony i to bardzo, co ty jesteś super szczur od Esek że wiesz co i jak z jego samochodem ? Raz sie przejechałeś i sie przypierdalasz publicznie do bryki , pobaw sie napletem to ci ciśnienie zejdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego jest naprawiac auto jak ciagle sie cos sypie, a co innego modyfikowac zeby lepiej jezdzilo ;) Poziek robi to drugie, ty za to musisz doprowadzac je do stanu w jakim powinno byc doinwestowane i nie zajezdzone S4
Troche podspawam, pokleje, poszpachluje rozjeżdże zeby nie była taka zajeżdzona bidula i dam jaśnie panu tunerowi do oceny, może zerknie przychylnym oczkiem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no widze ze trzeba to opic bo inaczej nic z tego nie bedzie ja sobie kupie Mon cherry zeby nie bylo ze trzezwy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobaw sie napletem to ci ciśnienie zejdze

sam sie pobaw jak juz takie pomysly ci do glowy przychodza :wink: Jego cyrk, jego malpy, ale ja nie jestem zwolennikiem jazdy do czasu az cos sie calkiem posypie. Cocojambo i do przodu jak to pisal Norbi - wazne ze jezdzi :quattro:

U mnie wszystko musi chodzic jak w zegarku

Troche podspawam, pokleje, poszpachluje rozjeżdże zeby nie była taka zajeżdzona bidula

ja bym proponowal zaczac od turbin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal zaczac od turbin ;)
Napewno sprawdze z czasem. Miało to być na spocie wtorkowym, ale lapek umierł koledze SebMisowi ( podziękowania za zvagovanie koleżanki :lol: na AKP się dzieje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki przestańcie spamowac jak Kononowicz :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...