Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale macie tempo chłopaki, szybciej piszecie niż mi się strona jest w stanie odświeżyć.

A to dopiero poniedziałek. Aż strach pomyśleć co będzie w okolicy piątku :shocked:

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sobie nie odejmuj :decayed: wujaszku w gnojowozie avantowym :cool1: :gwizdanie: :kox:

Zapomniałeś dodać: "Chudy jak szczypior" :polew:

to byłby komplement...teraz to on jest chudy jak kartka papieru :naughty:

nawet nosem można go zdmuchnąć :kox::naughty:

Po 1 - co grubaski ? sadełko przeszkadza, garderoba za duża i niedługo z Waszym przyjacielem witać się będziecie tylko w łazience przy lustrze :naughty:

Po 2 - jakoś na zlot się miło jechało, a wiele razy słyszałem, że mam dobre auto i jak przyjemnie się jedzie :kox:

Po 3 - żebym Ci nie przypomniał tłuściochu z podwarszawskiej wioski jak mi uszkodziłeś słupek w aucie wyrzucając butelkę od wina za okno przy prędkości 150 km/h :evil:

Po 4 - zaraz mogę ... a zresztą nie ma sensu więc w skrócie: :ssij: :ssij: :ssij: - cie parówy :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rwij bujać czarne wacki, nadarzyński salsa lover

:polew: :polew: :polew:

Duże cycki są lepsze niż małe cycki.

A jednocześnie, jak powiedział klasyk "Nie będę przecież całe życie suszi wpie*dalał"

:decayed:

Wit co by nie napisał to jak zwykle wstrzeli się w temat :polew: :polew: :kox: :kox:

wiesz ile musiałem czarnuchom w USA ściemek nawciskać, żeby na Audi zarobić ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

pewnie nie wiesz :naughty

Sprzedawałeś wybielacz do skóry czy żarówki dające czarne światło ? :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - co grubaski ? sadełko przeszkadza, garderoba za duża i niedługo z Waszym przyjacielem witać się będziecie tylko w łazience przy lustrze :naughty:

tak, po owinięciu dookoła pasa mam problem żeby go znowu dostrzec z przodu więc pozostaje lustro :decayed:

Po 2 - jakoś na zlot się miło jechało, a wiele razy słyszałem, że mam dobre auto i jak przyjemnie się jedzie :kox:

zgadza się, ale czy pamiętasz pytania o to czy faktycznie masz pedał w podłodze bo jakoś tak przyspieszał bez szaaaau :naughty: :naughty: :decayed:

Po 3 - żebym Ci nie przypomniał tłuściochu z podwarszawskiej wioski jak mi uszkodziłeś słupek w aucie wyrzucając butelkę od wina za okno przy prędkości 150 km/h

żebym ja ci nie przypomniał po co i dokąd jechaliśmy :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Po 4 - zaraz mogę ... a zresztą nie ma sensu więc w skrócie: :ssij: :ssij: :ssij: - cie parówy :kox: :kox: :kox:

spoko, chudy :decayed: jest git :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubaski ? :decayed:

Śledzik - to nie tak...

Skala jest inna:

*chudy jak kartka papieru

----------------------------- ooo.. Gdzies tutaj się plasujesz :decayed:

*chudy jak szczypiorek

*waga jak u 15 letniej dziewczynki

*norma męska - poniżej tej wagi już jest trochę giejnia, ale ujdzie

----------------------------- Tutaj jesteśmy My :naughty:

*waga rosłego byka

*otyłość zagrażająca zdrowiu

*otyłość zagrażając życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzik - to nie tak...

o to nawet mu pasuje taka ksywka ŚLEDZIK :decayed: on jest wiochy nadmorskiej więc pasi :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest wiochy nadmorskiej więc pasi :kox: :naughty

Ja zawsze myślałem, że z mazurskiej wsi :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł piosenki: Łukasz jesteś zbyt chudy.. org. "Lukas you`re so thin"

http://www.sr.se/P1/src/sing/index.htm?key=UUH1HTZC#

(trzeba poczekać aż się załaduje..)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak przyjebali do chłopaka - i od kiedy to facetowi zależy jak inny facet się prezentuje .. :naughty: zalatuje mie tu giejofnią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak przyjebali do chłopaka - i od kiedy to facetowi zależy jak inny facet się prezentuje .. :naughty: zalatuje mie tu giejofnią :decayed:

weź ty idź se pojeździł w mrozie :decayed: tylko nie płacz później, że zimno :naughty: :naughty: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od kiedy to facetowi zależy jak inny facet się prezentuje .

W sytuacji gdy idą razem na d*py i jeden nie chce żeby ten drugi mu zrobił kwas siarczysty :decayed::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak przyjebali do chłopaka - i od kiedy to facetowi zależy jak inny facet się prezentuje .. :naughty: zalatuje mie tu giejofnią :decayed:

weź ty idź se pojeździł w mrozie :decayed: tylko nie płacz później, że zimno :naughty: :naughty: :kox:

ech ... co prawda to prawda - polatałbym ale strasznie pizga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym ja ci nie przypomniał po co i dokąd jechaliśmy :kox: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

To był Twój pomysł chciałbym Ci przypomnieć pijaku :kox: :kox: :kox:

*norma męska - poniżej tej wagi już jest trochę giejnia, ale ujdzie

----------------------------- Tutaj jesteśmy My :naughty

A gdzie dopisek, że ledwo widać, co tam macie ... nawet jak jest ciepło ? :naughty: :naughty: :naughty:

o to nawet mu pasuje taka ksywka ŚLEDZIK :decayed: on jest wiochy nadmorskiej więc pasi :kox::naughty:

Wolę per "Śledzik" niż HWDP ("©hamowaty wieśniak daczy podwarszawskiej") :evil::kox::tongue4:

Tytuł piosenki: Łukasz jesteś zbyt chudy.. org. "Lukas you`re so thin"

http://www.sr.se/P1/src/sing/index.htm?key=UUH1HTZC#

(trzeba poczekać aż się załaduje..)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Widzę, że czym bliżej maja tym gorzej :naughty:

i od kiedy to facetowi zależy jak inny facet się prezentuje .. :naughty: zalatuje mie tu giejofnią :decayed:

Adaś, chyba im się podobam dlatego pierd.ole i w Bukowinie chodzę przy ścianach, bo to nie wiadomo co im do głowy przyjdzie aczkolwiek poziek jest nieszkodliwy, bo zawsze na zlotach chodzi spać zaraz po dobranocce i nawet nie trzeba go gonić, bo sam sobie kąt znajduje i zasypia :kox::naughty::polew:

A Nosfer ... cóż ... o 20 będzie musiał być już w pokoju, bo dostanie rozkaz od K. i nie ma, że boli :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Kamaretka: Co najbardziej podnieca mężczyzn w robieniu loda?

felicja33: Chyba to, że żona kręci się jak fryga po kuchni, wyjmuje te wszystkie produkty (mleko, cukier waniliowy, bakalie), miksuje to wszystko i wkłada do zamrażalnika... chyba wtedy czuje, że ma dobrą kobietę, a nie jakąś feministkę co potrafi tylko wodę w czajniku ugotować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal took the "Jak bardzo radomski jestes?" quiz and the result is Jestes z Kielc:(.

Nie masz w sobie nic z Radomia. Nie masz pojecia co to jest berza, gdzie sa fonty i kim sa ludzie lasu. Nigdy nie spotkales Irona na Zeromskiego ani Fryca na koncercie. Kibicujesz Koronie Kielce. Twoja mama sie Ciebie wstydzi. Jestes slugusem systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, chyba im się podobam dlatego pierd.ole i w Bukowinie chodzę przy ścianach, bo to nie wiadomo co im do głowy przyjdzie aczkolwiek poziek jest nieszkodliwy, bo zawsze na zlotach chodzi spać zaraz po dobranocce i nawet nie trzeba go gonić, bo sam sobie kąt znajduje i zasypia :kox::naughty::polew:

A Nosfer ... cóż ... o 20 będzie musiał być już w pokoju, bo dostanie rozkaz od K. i nie ma, że boli :kox: :kox: :kox:

eeech ... sama prawda

Suli wróc !!! to prawdziwy kompan do zlotowych odlotów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ... czy mógłby mi ktoś siedzący w temacie ebaya oszacować ile by mnie to wyszło w całości ??

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390119617909&ih=026&category=46413&ssPageName=STORE:PROMOBOX:NEWLIST

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...