Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

prze pipka z niej, chcecie autograf ? :polew: :polew:

Jacha ... poproś o dedykację:

Dla Poźka, Ragusia i Łukaszka od ...

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

w tym filmie jest duzo pokazane ale nie ma np tego co sie dzieje przed imprezami i po nich, jak sie kolesie sie napierdalaja sztachetami, jak samochody sa rozwalane, jak sa ustawki jednej wsi na druga, takie imprezy trzeba przezyc na wlasnej skorze, tutaj jest tylko scena, kilka lasek pokazujacych cycki i nic wiecej, reszta dzieje sie poza

najbardziej hardcorowa rzecz jaka widzialem to jak kolesie zgwalcili w kiblu laske a ona wyszla z imprezy i sie powiesila na drzewie na parkingu a znalazl ja jej stary ktory po nia przyjechal...

to jest dopiero patologia o ktorej nawet ludzie sobie sprawy nie zdaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prze pipka z niej, chcecie autograf ? :polew: :polew:

Jacha ... poproś o dedykację:

Dla Poźka, Ragusia i Łukaszka od ...

:naughty: :naughty: :naughty:

buahhahahahhahaaaa

i mnie i mnie i mnie - jeszcze mnie :P

ok na Zimowym do odebrania, a może ją na zimowy wezme... to zatańczy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie maz mial wypadek i jest teraz renta...

to mnie boli

zawod rencista - o ile tu sie zgodze ze byl wypadek i renta sie nalezy to jest pelno ludzi ktorzy kombinuja jak tu dostac rente... patologia ...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:00_________________________________________________talib ale tak na serio

dziewczyna nie jest krzywa

miala pecha w zyciu i jakos nie widzi dla siebie innej przyszlosci, ale sie zgodze z nia - chciala sprobowac wiec sprobowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona pecha w życiu, nigdy, to jest typ osoby która ma wszystko w pupie , chciala sie popisać przed koleżankami to sie pokazala, do szkoly nie chodzila bo jej sie nie chcialo, teraz ma to dziecko i to dziecko teraz najwiecej cierpi...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:10_________________________________________________cały czas to ogladam.. jedynie czego mozna jej wspolczuc to ojca ktory ją prał i matki która nie ma nad nia totalnej kontroli ( jest głuchoniema)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tutaj jest tylko scena, kilka lasek pokazujacych cycki i nic wiecej

I pipe jeszcze :naughty:

najbardziej hardcorowa rzecz jaka widzialem to jak kolesie zgwalcili w kiblu laske a ona wyszla z imprezy i sie powiesila na drzewie na parkingu a znalazl ja jej stary ktory po nia przyjechal...

A bo kary są za łagodne..jakby wjebali jednemu czy drugiemu po 40 lat na start to by może zastanowili się dwa razy. A obojętność ludzi też odgrywa sporą rolę.. widzisz, a nie reagujesz :wallbash:

ona pecha w życiu, nigdy, to jest typ osoby która ma wszystko w pupie , chciala sie popisać przed koleżankami to sie pokazala, do szkoly nie chodzila bo jej sie nie chcialo, teraz ma to dziecko i to dziecko teraz najwiecej cierpi...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 01:10_________________________________________________cały czas to ogladam.. jedynie czego mozna jej wspolczuc to ojca ktory ją prał i matki która nie ma nad nia totalnej kontroli ( jest głuchoniema)

:blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked:

Popisała się nie ma co..zrobić z siebie rasową kurfę to jest dopiero dziki lans..rozumiesz..galopujący :kox::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem połowę tego dokumentu w autobusie.. – nie muszę chyba komentować.

_________________________________________________

Ragga – Ja pier***e, przestań dziecku podpierdalać jedzenie, bo te witaminy to Ci coraz bardziej siadają na przysadkę :polew:

ku***a, a się uśmiałem.. :D:polew: :polew:

No to co.. idziemy na jakąś dyskę za miasto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co.. idziemy na jakąś dyskę za miasto ?

Idziemy...ale pamiętaj..nie wtykaj palców w przygodne tancerki :decayed:

Poziek pilnuje rowerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qur..wa nieźle się zabawiacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Każdy nowy przyjeżdżający na spota musi tak zrobić :kox: :kox: :kox:

Niektórym się tak spodobało, że robią sobie podwójne końcówki wydechu :naughty:

A tak to shalom! z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...