Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem dziś jechać do Warszawy ale po 1.5godz "jazdy" odcinka Milanówek - Pruszków (niecałe 12km) zrezygnowałem i zawróciłem. Powrót kolejną 1godz. Wypad przełożony na jutrzejszy dzień, zastanawiam się o której wyjechać by na 9 być na Placu Trzech Krzyży.

Powrót z pracy do domu (3km - mieszkam i pracuje w M-wku) to tylko 45min przy normalnych 7-10min

Nosfer widziałem Cię jak przed 10 jechałeś w kierunku Grodziska. Przemknąłeś z przeciwka z zawrotną prędkością ok 20-30km/h :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pusto ,z roboty jechałem jak zawsze 8 minut :polew: , latam bokami po wszystkich rondach i zakrętach , koxxxxx , znowu rozjebałem osłony silnika w lesie , ale nie mogę się q***wa powstrzymać no :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pusto , z roboty jechałem jak zawsze 8 minut :polew: , latam bokami po wszystkich rondach i zakrętach , koxxxxx , znowu rozjebałem osłony silnika w lesie , ale nie mogę się q***wa powstrzymać no :wallbash:

Bo Ty gupi jesteś :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ruszam z zoliborza do domu na ursynow, oby bylo pusto :kox:

kolezanki dzwonily - wyjechaly o 17, o 19:15 byly kolo silverscreen na Pulawskiej :polew:

szef z zoliborza do plochocina jechal 3h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś jechać do Warszawy ale po 1.5godz "jazdy" odcinka Milanówek - Pruszków (niecałe 12km) zrezygnowałem i zawróciłem. Powrót kolejną 1godz. Wypad przełożony na jutrzejszy dzień, zastanawiam się o której wyjechać by na 9 być na Placu Trzech Krzyży.

Powrót z pracy do domu (3km - mieszkam i pracuje w M-wku) to tylko 45min przy normalnych 7-10min

Nosfer widziałem Cię jak przed 10 jechałeś w kierunku Grodziska. Przemknąłeś z przeciwka z zawrotną prędkością ok 20-30km/h :gwizdanie:

Aż się kurzyło :decayed:

Musiałeś jechać tą samą prędkością skoro udało Ci się mnie dostrzec :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Łomianek na Żoliborz jechałem 1h 20min

a Później pojechałem po dziewczynę do pracy na grzybowską, no i podróż trwała w obie strony 4h 10min :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 21:13_________________________________________________ale boczkiem miałem okazję polatać :>

mimo zawieszki -50 dało radę jeszcze bez problemu jeździć po Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj do przejechania 12 km - efekt: 3h, spalanie 19.6L/100km, średnia prędkość 4km/h oraz kilka krótszych i dłuższych dla kierowców-debili, którzy h... wie po co w ogóle wyjeżdżają na drogi. A najbardziej roz.pierdalają mnie kierowcy, którzy mają quattro, 4motion, 4x4 i inne napędy na 4 łapy - nosz w kur... nie dość, że ruszałem szybciej niż oni to jeszcze poruszałem się szybciej po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj do przejechania 12 km - efekt: 3h, spalanie 19.6L/100km, średnia prędkość 4km/h oraz kilka krótszych i dłuższych dla kierowców-debili, którzy h... wie po co w ogóle wyjeżdżają na drogi. A najbardziej roz.pierdalają mnie kierowcy, którzy mają quattro, 4motion, 4x4 i inne napędy na 4 łapy - nosz w kur... nie dość, że ruszałem szybciej niż oni to jeszcze poruszałem się szybciej po ulicach.

chu... im w dópe i kotwica w plecy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

Nikt Ci nie kazał jechać przez Lublin :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godzinie 15 wyjechalem z pracy z grodziska i wlasnie wszedlem do domu...

lepiej późno niż wcale :good:

zapomniałeś dodać, że jeszcze się po IKEI szlajałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...