Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Spot :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Spot :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Wracają stare dobre czasy :thumbup1:

Tylko wujek Pixi jak zwykle z dachu nie może zejść i do nas przyjechać :decayed:

Edytowane przez TOM77

Opublikowano

A już prawie wychodziłem i ... ostatnio ciągle mi ktoś psuje plany :kwasny:

Opublikowano

A już prawie wychodziłem i ... ostatnio ciągle mi ktoś psuje plany :kwasny:

Adrian, ale za tydzień już będziesz :)

Opublikowano

Mam zamiar.

Ja nawet jestem jak nikogo nie ma :grin:

Ja to prawie jak Adaś jeszcze nie dawno. Punkt 19 na posterunku. :hi:

Wczoraj miałem tylko wejść, zostawić kilka gratów, obrócić się na pięcie i ... coś tam coś tam i ... musiałem zostać :facepalm:

Opublikowano

Spot :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Wracają stare dobre czasy :thumbup1:

Tylko wujek Pixi jak zwykle z dachu nie może zejść i do nas przyjechać :decayed:

:embarrassed:

Ja to prawie jak Adaś jeszcze nie dawno. Punkt 19 na posterunku. :hi:

Ale mi dajecie do wiwatu :(

Spot :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Grześ nie "słyszałem" sms-a ( sorka ) -_-

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
  • Autor

Popraw się :punish:

:decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Popraw się :punish:

:decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Yes siur :yes2:

Opublikowano

Spot :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Wracają stare dobre czasy :thumbup1:

Tylko wujek Pixi jak zwykle z dachu nie może zejść i do nas przyjechać :decayed:

on taki jest

znam goscia

Opublikowano

siema, mam sprawe..

samochód golf V 1.9tdi 105KM.

Pompa paliwa pod kanapa z tyłu.

leje się ropa z pod kolanka łączącego przewód paliwowy z pompa.

tam pewnie jest jaki oring i podejrzewam że to on dał d*py i potrzebuje go wymienic.

gdzie to kupic? czy wogole jest możliwość, czy całe kolanko musze szukac?

Opublikowano
  • Autor

Uderz do TOM77, na bank ogarnie temat :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Najpierw sprawdz w ETCE jak to wygląda w elementach

Opublikowano

Mniej więcej ogarnalem temat.. tzn wiem co potrzebuje, na allegro ten wężyk nowy kosztuje 30zl więc jutro rano akcja hurtownia i szukamy kto może to szybko załatwić. Ale i tak rekordowe "spalanie" w golfie ojca. Na 300km 40L ropy ;D

Opublikowano

Spot :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Wracają stare dobre czasy :thumbup1:

Tylko wujek Pixi jak zwykle z dachu nie może zejść i do nas przyjechać :decayed:

on taki jest

znam goscia

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Byłem, zobaczyłem... ogólnie to fajnie macie w tej Warszafce :wink:
chcialem sobie zrobic słitfocie na tle palącej sie tęczy ale uprzejmi panowie z ogolonymi glowami i w dresach poinformowali mnie ze za szybko przyjechałem.
zapraszali mnie 11 listopada i obiecali mi ze na pewno sie nie zawiodę :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Jak cos to jutro bede i bede robil drugie podejscie do kierownicy :) tym razem z tasma :)

Będzie ktoś dziś?

Opublikowano

Ja bym się wybrał, ostatnie dwa wtorki były grube pod względem frekwencji :)

Byłem, zobaczyłem... ogólnie to fajnie macie w tej Warszafce :wink:
chcialem sobie zrobic słitfocie na tle palącej sie tęczy ale uprzejmi panowie z ogolonymi glowami i w dresach poinformowali mnie ze za szybko przyjechałem.
zapraszali mnie 11 listopada i obiecali mi ze na pewno sie nie zawiodę :polew: :polew: :polew:

Chyba, że ich uprzedzą i rozbiorą przed 11.11.14 :grin:

Opublikowano

Postawią zasieki z drutu albo mur :facepalm:

DEV to którego w końcu byłeś pod Pekinem ?

Opublikowano

A potem po szybkim spocie, moglibyśmy pod narodowym przejechać na wiwat naszym ,może wygrają :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.