Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

odpiąłem moduł komfortu...i bez zmian...

A jak Ci jeszcze w ubiegłym roku archidiakon wit.s mówił, że Ci pompka centralnego (tam jest elektronika m.in od oświetlenia-również w B6) zdycha to nie chciałes słuchać.

Bozia Cię teraz pokarała :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na zwykle:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz to wyświetla chyba wszystko co możesz mieć, a nie co masz.

Chyba, że się mylę.

Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na zwykle:(

zwykle:(

no dokładnie własnie taka

a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało :) [br]Dopisany: 17 Październik 2007, 11:17 _________________________________________________

Jak wpiszesz to wyświetla chyba wszystko co możesz mieć, a nie co masz.

Chyba, że się mylę.

Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem.

no to skoro tak jest to nie mam tylko xenonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak musi byc. Po co w innym wypadku byloby fabrycznie montowane samopoziomowanie + spryskiwacze? Moim zdaniem ktos wyjal lampy i wcale bym sie nie zdziwil jesli to zrobil polski handlarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jak, ale jak bedzie POZIEK - WYBAWCA to Nam pokaze. Przynajmniej u mnie to usunal :th: , wiec moze bedzie nadal pamietal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko, czy jak podjadę na zlot to pomożecie mi z moim małym problemikiem? (oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem - piwka/krówki itp). Chodzi generalnie o ocenę co mam i co mogę z tego zrobić i co trzeba dokupić (tzn czy da się xenon do długich i mijania czy nie, oraz jeżeli da się bez zbytnio intensywnego rezania to jaki)....

tutaj link:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18527.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało

A podlaczales Vag'a po podlaczeniu bezpiecznika? Wczesniej uklad byl wylaczony, wiec samopoziomowanie nie uaktywnilo bledu. Mozliwe ze blad bedzie pojawial sie permanentnie, bo nie bedzie sygnalu z silniczkow i sygnalizacja awarii bedzie sie powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko, czy jak podjadę na zlot to pomożecie mi z moim małym problemikiem? (oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem - piwka/krówki itp). Chodzi generalnie o ocenę co mam i co mogę z tego zrobić i co trzeba dokupić (tzn czy da się xenon do długich i mijania czy nie, oraz jeżeli da się bez zbytnio intensywnego rezania to jaki)....

tutaj link:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18527.0.html

Nie zrobisz długich na oddzielnych żarnikach - jak sobie wyobrażasz miganie długimi światłami i jak ma wyglądać włączanie na trasie tych długich - włączasz i za 5 sekund wyłączasz, bo coś jedzie i tak w kółko - daje tym żarnikom i przetwornicom miesiąc i się spalą.

Jedyne rozwiązanie - wymiana reflektorów na bi-xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało

A podlaczales Vag'a po podlaczeniu bezpiecznika? Wczesniej uklad byl wylaczony, wiec samopoziomowanie nie uaktywnilo bledu. Mozliwe ze blad bedzie pojawial sie permanentnie, bo nie bedzie sygnalu z silniczkow i sygnalizacja awarii bedzie sie powtarzac.

to ide powalcze ;P moze sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi?

Bo się mnie nie wyswietla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi?

Bo się mnie nie wyswietla.

O urodę Pań z jednego kraju i z drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...