Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

Jak Corona to odbiore na spocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

i znów Kasiu masz rację :oklaski

:przebiegly:

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie wałkujmy juz tego tematu ;D .. kto chce zimny browar z zimnego schoweczka ?

ja poproszę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłem wozić Heinekeny bo wieksze ;)

Nie liczy sie wilkość :polew: Podobno .. :drunk:

Może być i Heineken , oby nie Calsberg :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU, ale wy smarujeta te posty. Nie zagladalem przez weekend i juz nawalone stron. No bo ja przyzwyczajony do spotow radomskich, gdzie od grudnia nic sie nie rusza.. :decayed:

No i jak, stoja te TIRy w stolicy?

Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..?

Ja tam byłem naprzeciwko wjazdu na FW ... za 6 blach przelecisz zewnątrz autko wszystkimi programami :D

Co do wnętrza nie wiem czy stoją tam odkurzacze :mysli: , ale też by mi sie przydało odkurzanko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada dziś odwołana, słyszałem na cb że w Wawie "miśków jak mrówków" i kontrolowali te ciężarówki prawie jedną za drugą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym garazu, gdzie sa spoty myją też wnetrze auta, czy jest tylko mycie zewnetrzne, bo nie wiem czy zaliczyc kąpiel wczesniej czy tam..?

Ja tam byłem naprzeciwko wjazdu na FW ... za 6 blach przelecisz zewnątrz autko wszystkimi programami :D

Co do wnętrza nie wiem czy stoją tam odkurzacze :mysli: , ale też by mi sie przydało odkurzanko :decayed:

Taak, tylko ze ja jestem zbyt leniwy, zeby samemu machac szczotami. Wole oddac auto komus, kto to za mnie zrobi. :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 17:25 _________________________________________________

blokada dziś odwołana, słyszałem na cb że w Wawie "miśków jak mrówków" i kontrolowali te ciężarówki prawie jedną za drugą ;)

Wyszli strajkowiczom naprzeciw. Kazdy skontrolowany podswiadomie bal sie pozniej blokowac, bo wiedzial, ze byl spisany. :decayed:

Nie popieram tego typu strajkow, ale chyba nie mialbym nic przeciwko gdyby jednak zablokowali drogi - w koncu musza dopiąc swego, a skoro inne metody nie dzialaja.. Dojdzie do tego, ze rzadowe beemki i lancie wyjada na ulice i zablokuja WYJAZD z Warszawy. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziłeś tirem zresztą ja tez, to wiesz czym to pachnie ja im się wcale nie dziwię,

stać na granicy w kolejce 30godzin bez warunków sanitarnych itd. to wcale nie jest miłe jakby mógł w tym czasie zrobic kurs albo dwa i zarobic kase.

co do rządowych beeemek to opowiem wam coś na spociku co kiedyś zrobiliśmy w wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było źle, tylo przez te kontrole dokumentów troche większe korki na wlotach się porobiły. No i po trasie patrol na patrolu parlolem poganiał.

Jak tam pobyt w Warszawie ??? Bez problemu dało się wjechać i wyjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko ok, tylo trochę za dużo czasu mi wjazd i wyjazd zajął.

Mówiłem, że będzie bez problemu z dojazdem ... jak zwykle miałem rację :>

Udało się to co się miało udać ??? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko załatwiłam :)

A poziek miał dzisiaj z TIRowcami swoimi blokować specjalnie W-wę żeby Ci się nie udało.

Chyba nie zdążył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ciekawe czemu- czyżby trzysta parę rumaków rozbiegło się gdzieś po okolicach Nadarzyna, każdy w inną stronę :polew:

Nie no, miał TIRami zajechać. A co do rumaków to bez przesady - przecież wirtualne rumaki nie mogą się rozbiec w różne strony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie :D

Cóż, niestety tak to jest.

Kurcze, nie wiem czemu, ale ostatnio prawie codziennie ładuję telefon - chyba akumulator po 4 latach się kończy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie :D

Cóż, niestety tak to jest.

Kurcze, nie wiem czemu, ale ostatnio prawie codziennie ładuję telefon - chyba akumulator po 4 latach się kończy ...

eeee niemożliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...