Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Scalilem 2 watki, zeby nie pisac w 2 miejscach :wink4:

A ja szukam i szukam i zastanawiam sie co sie stało z moim wątkiem :kwasny::)

masz już cene tych kratek?

Wąski sie nie odzywa :no: Napisałem juz do niego 2 razy na PW i nic a widziałem ze był nawet dzisiaj na forum. Nie wiem dlaczego nie odpisuje, a mi kurde zalezy na czasie :(
Opublikowano

Scalilem 2 watki, zeby nie pisac w 2 miejscach :wink4:

A ja szukam i szukam i zastanawiam sie co sie stało z moim wątkiem :kwasny::)

masz już cene tych kratek?

Wąski sie nie odzywa :no: Napisałem juz do niego 2 razy na PW i nic a widziałem ze był nawet dzisiaj na forum. Nie wiem dlaczego nie odpisuje, a mi kurde zalezy na czasie :(

moze Cie nie lubi :tongue4: albo moze powinienes do niego zwracac sie Pan :gwizdanie:

a tak na powaznie ja tez nie moglem sie odnalezc w tym watku po tym "scaleniu"

nie wie ktos z was czy jakies firmy w Polsce robia siatki tuningowe na zamowienie? szukam siatki duzy Kamei z wielkoscia oczek jak S line ale na allegro najwieksze sa 32/10 mm a S line ma 45/17 mm...

Opublikowano

nie wie ktos z was czy jakies firmy w Polsce robia siatki tuningowe na zamowienie? szukam siatki duzy Kamei z wielkoscia oczek jak S line ale na allegro najwieksze sa 32/10 mm a S line ma 45/17 mm...

też właśnie szukałem takiej siatki ale nie ma takich rozmiarów :wallbash:

bo cena za ten środkowy grill jest masakryczna ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:06_________________________________________________ykk widze że ostro mieszasz :decayed:

Opublikowano

moze Cie nie lubi :tongue4: albo moze powinienes do niego zwracac sie Pan :gwizdanie:

Własnie wysłałem mu 3 PW i zwróciłem sie przez Pan :decayed: mam nadzieje, ze dzieki temu mnie polubi i napisze czy załatwi komplecik tych kratek do zderzaka.

cena za ten środkowy grill jest masakryczna ;(

No jest ale co zrobisz, wątpie zeby dało sie go upolować na allegro. Ostatnio widziałem komplet skór s-line do B6 za 2000 i zastanawiam sie czy warto topić tysiaka w zderzak skoro mozna mieć super środek ale co zrobic jak zderzak i tak muszę kupic :(
Opublikowano

za 2000 to wątpię żeby to super wyglądało, choć moge sie mylić :mysli:

ja w środku nie mam źle to sobie chce na zewnątrz ładnie wyrezać :kox:

qrw@ nawet na getem ta kratka 355zł kosztuje :wallbash:

Opublikowano

też właśnie szukałem takiej siatki ale nie ma takich rozmiarów :wallbash:

bo cena za ten środkowy grill jest masakryczna ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:06

_________________________________________________

ykk

widze ze mamy podobna wizje na przod :> a widziales to ?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=307617&highlight=diy+grill

wladca pierscieni mialem taka naklejke w b5 ale wedlug mnie do b6 to juz :sick3:

Opublikowano

też właśnie szukałem takiej siatki ale nie ma takich rozmiarów :wallbash:

bo cena za ten środkowy grill jest masakryczna ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:06

_________________________________________________

ykk

widze ze mamy podobna wizje na przod :> a widziales to ?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=307617&highlight=diy+grill

wladca pierscieni mialem taka naklejke w b5 ale wedlug mnie do b6 to juz :sick3:

Ten grill to lipa :thumbdown:ykk jak założysz taki to Cię zablokuje na gg. :hi:

Opublikowano

Scalilem 2 watki, zeby nie pisac w 2 miejscach :wink4:

A ja szukam i szukam i zastanawiam sie co sie stało z moim wątkiem :kwasny::)

masz już cene tych kratek?

Wąski sie nie odzywa :no: Napisałem juz do niego 2 razy na PW i nic a widziałem ze był nawet dzisiaj na forum. Nie wiem dlaczego nie odpisuje, a mi kurde zalezy na czasie :(

bo Waski ma też inne zajecia :wink4: juro Ci odpowiem

Opublikowano

bo Waski ma też inne zajecia :wink4: juro Ci odpowiem

Dobra dzięki :good: czekam na info :)

też właśnie szukałem takiej siatki ale nie ma takich rozmiarów :wallbash:

bo cena za ten środkowy grill jest masakryczna ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:06

_________________________________________________

ykk

widze ze mamy podobna wizje na przod :> a widziales to ?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=307617&highlight=diy+grill

wladca pierscieni mialem taka naklejke w b5 ale wedlug mnie do b6 to juz :sick3:

Ten grill to lipa :thumbdown:ykk jak założysz taki to Cię zablokuje na gg. :hi:

Dla mnie to tez kiszka :thumbdown:
Opublikowano

Pawlo 2004 - ja swoje listwy mam S-Line ori, a nie S4 - kupowałem od handlarza z autogieldy za 400pln - wydzwaniałem po wszystkich, którzy mieli jakieś rozbite a4, albo ogólnie części karoserii i się znalazło kilka ciekawostek.

Listwy S4 miał przez chwilkę i zaraz zeszły - jak napisałem za 700pln. Numeru niestety nie pamiętam.

Co do tego pokazanego grilla, to lekka kupa :decayed:

Opublikowano

ten grill z daleka na focie bedzie wygladał dobrze ale z bliska nie chciał bym go ogladać :D

Opublikowano

No co Wy, nie wygląda tak źle :)

Opublikowano

kicha jest to ze audi nie zrobilo grilla ala rs4 w b6 :wallbash: i wogole S line jest smieszny.kratki od halogenow w plastry a srodkowy grill jak seria.ja uwazam ze jakby to naprawde dokladnie zrobic mogloby wyjsc niezle,a do grilla na 10 cm to tylko ludzie z forum podchodza :>

Bartek wez sie podejmij tego :naughty: ja pojde za Toba :evil:

Opublikowano

kicha jest to ze audi nie zrobilo grilla ala rs4 w b6 :wallbash: i wogole S line jest smieszny.kratki od halogenow w plastry a srodkowy grill jak seria.ja uwazam ze jakby to naprawde dokladnie zrobic mogloby wyjsc niezle,a do grilla na 10 cm to tylko ludzie z forum podchodza :>

Bartek wez sie podejmij tego :naughty: ja pojde za Toba :evil:

Plan jest tylko czasu brak ;) Przed wakacjami raczej się za to nie zabiorę...

Opublikowano

ta druga kratka moze by podeszla bo ma duze plastry jak S line :kox: tylko czy na allegro takie cos kupi :mysli: ciekawe ile w ASO opla kosztuje ten doilny grill....

Bartek moze Cie uprzedze :naughty:

Opublikowano

Cos kiepsko to widzę :gwizdanie:

Opublikowano

wydaj 4 stówy potnij i przytnij za bardzo ;p ale był by ból ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.