Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zdaje sie na wasze porady w sprawie zmiany przedniego zderzaka ;) Przez przypadek wpadłem na pieska przechodzacego przez droge i bach... po zderzaku... :gwizdanie:

Pomyslalem aby zalozyc inny zderzaczek moze ktorys z tych???

http://allegro.pl/item725994842_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html

http://allegro.pl/item728184853_zderzak_przedni_audi_s4_2001_2004_rok.html

Jak wam sie to widzi cenowo??? i czy beda pasowac bez zadnych przerobek do autka z seryjnym zderzakiem??

Oprócz kratek i halogenow bedzie cos jeszcze do wymiany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos cos wiedzial o listewkach s-line albo S w ori plastiku to prosze o kontakt :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdaje sie na wasze porady w sprawie zmiany przedniego zderzaka ;) Przez przypadek wpadłem na pieska przechodzacego przez droge i bach... po zderzaku... :gwizdanie:

Pomyslalem aby zalozyc inny zderzaczek moze ktorys z tych???

http://allegro.pl/item725994842_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html

http://allegro.pl/item728184853_zderzak_przedni_audi_s4_2001_2004_rok.html

Jak wam sie to widzi cenowo??? i czy beda pasowac bez zadnych przerobek do autka z seryjnym zderzakiem??

Oprócz kratek i halogenow bedzie cos jeszcze do wymiany??

Cena za samą skorupę - do tego musisz dołożyć grill środkowy, kratki boczne, halogeny, spryskiwacze, zaślepki (maskownice spryskiwaczy) i jak nie masz PDC, to musisz dołożyć jeszcze koszt ich zakupu, więc nie wyjdzie Cię tak tanio :wink4:

Wypadało by jeszcze do kompletu założyć grill w maskę, a to również dodatkowy koszt.

Poza tym - zderzak od S4 założony bez tylnego, będzie wyglądał co najmniej śmiesznie, więc dolicz jeszcze koszt jego zakupu :naughty:

Troszkę się zrobiło więcej, niż planowany wydatek ?? :kox:

Gdybyś się zdecydował jednak, to ten gość ma zderzak bez PDC i dodatkowo dokłada kratkę środkową, więc koszt samego zderzaka wychodzi śmieszny:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=723661443

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy się sprzedały..jest to towar deficytowy..ponieważ wszedł już nowy typ audi i tamte poszły w zapomnienie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - czy gałka drążka zmiany biegów w skrzyni automatycznej w A4 B6/B7 występowała też w odmianie skóry pikowanej? Manual ma coś takiego - chciałem sprawdzić czy dla automatów też był taki gadżet :) (np. w A6 C5 w pakiecie S-Line było coś takiego dla automatów).

tak wystepowala i procz pikowanej byla tez cala drewniana chyba opcja z audi exclusive ( to co tam mozna bylo wybrac robi wrazenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O drewnie to wiem ale nie mogę znaleźć pikowanej w ETCE, fotki też żadnej nie mam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S znalazlem przypadkowo:

7325762891.jpg

Wiem, ze malo widac, ale jakis poglad jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodziło, dzięki ykk :D Teraz tylko ustalić jaki to nr - przewaliłem etkę ale w opisach i kodach PR tego elemetu nie ma info o "pikowanej" osłonie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - tylko zderzak s4 kupuje sie w calosci czy tez on jest dzielony jak a4 zderzak?? to samo tyczy sie zderzaka tylnego s-line . a chodzi mi o to - czy do zderzaka tylnego normalnego od a4 mozna zmienic ten doł wlozyc od zderzaka s-line lub s-4 ta dolna dodkladke ? mozna prosic o nr katalogoowoe zderzak tylny s4 i s-line i te dokladki ?

oraz mam pyytanko - czy dokladka od zderzaka przedniego s-line pasuje do zderzaka przedniego a4?? czy trzeba cos przerabiac?

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już było opisywane w tym wątku...

Zderzaki od S4 to całość - nie są dzielone na nakładkę i spojler tak jak w przypadku standard i S-Line.

Chcąc założyć tył od S4 musisz wywalić cały zderzak - decydując się na dupkę S-Line wystarczy podmienić spojler (tylko pamiętaj że do avanta i sedana są inne)

Numery części:

8E5 807 301 Q GRU - zderzak S4 tył (limuzyna)

8E5 807 301 R GRU - zderzak S4 tył pod PDC (limuznyna)

8E5 807 521 F GRU - spojler S-Line tył, na jeden wydech (limuzyna)

8E5 807 521 G GRU - spojler S-Line tył, na dwa wydechy (limuzyna)

8E5 807 521 H GRU - spojler S-Line tył, bez profilu na wydechu (limuzyna)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 18:37_________________________________________________Wydaje mi się że znalazłem osłonkę drążka zmiany biegów S-Line w B6 dla skrzyni automatycznej... ale nie mam 100% pewności:

8E1 713 141 P QPY

od 07.2002 do 05.2003 dostępna tylko w wariancie dla tapicerek soul (czerń) czyli QE, a od 06.2003 do końca produkcji B6 dodano LA, LB (alcantara czarna i szara) oraz QT czyli srebrny (taki kolor tapicerki foteli był zarezerwowany chyba tylko dla S-Line)... więc to pewnie to :) Przy części jest kod PR-7F9 ale takiego kodu nie mogę znaleźć w opiscie wyposażeń dodatkowych...

No i teraz cena... 476zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i znów na polowanie :) Ja to allegro już chyba mam wbite w dowodzie ;)

powodzenia :tongue4:

to jest towar rzadszy niz listwy s line s 4 i obojetnie jakie listwy :tongue4: w ogole nigdy nie wiedzialem tego na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i znów na polowanie :) Ja to allegro już chyba mam wbite w dowodzie ;)

powodzenia :tongue4:

to jest towar rzadszy niz listwy s line s 4 i obojetnie jakie listwy :tongue4: w ogole nigdy nie wiedzialem tego na alledrogo

witaj w klubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie tak trudno :)

http://www.allegro.pl/item732492522_galka_zmiany_biegow_do_audi_a4.html

Szkoda że taka zjechana już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie ważne : czy grill od s4 pasuje do zderzaka s-line ?? :mysli: ( czy te dwa grille sa takie same-wielkosc,dlugosc,szerokosc?)

oto zdjecia 1- s4 , 2- s line

0516688e19e19662m.jpg

fe7e2597fc567b31m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...