Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.


djark00s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie dotyczace turbiny . Mam problem z turbinka mianowicie auto jedzie normalnie przyspiesza normalnie wszystko nie dymi itp . Turbina swiszczy az za bardzo na zewnatrz bardzo to slychac w srodku tak samo jakby odkurzacz jakis byl wlaczony . Dzwiek ustaje tylko wtedy jak bardzo dynamicznie przyspieszam na ktoryms biegu. przy wysokich obrotach dzwiek ustepuje natomiast do 3500 jest caly czas slyszalny. Co to moze byc ? od czego zaczac co posprawdzac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie nagle, czy odkad kupiles swista? Bo jesli od zawsze, to moze srodek kata jest wypie.... a wyglada jakby byl kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ;] ja nie mialem kata i świstało ale nie przesadnie .. teraz też nie mam w kolejnym aucie i śwista ale nie przesadnie ;] właśnie niektórzy tak mają że śwista tak zaje***** :D ja bym tak chciał :D:evil:

żałuj fajny efekt jak kręcisz do 3000rpm a tam jeszcze świst słychac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ;] ja nie mialem kata i świstało ale nie przesadnie .. teraz też nie mam w kolejnym aucie i śwista ale nie przesadnie ;] właśnie niektórzy tak mają że śwista tak zaje***** :D ja bym tak chciał :D:evil:

żałuj fajny efekt jak kręcisz do 3000rpm a tam jeszcze świst słychac :kox:

Żałuje...... :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świst to nie problem, gorzej jak turbina wydaje odgłosy jadącej w oddali karetki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie napisał żeby zdiął węża i poświecił i sprawdził czy czasem któraś z łopatek nie jest uszkodzona, minimalne uszkodzenie którejkolwiek powoduje straszny gwizd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...