Nasza Klasa - profil klubu

Hugo

Odgrzebuję temat naszej-klasy... Wiem, że nie na temat i sorry za to, ale klasa "miłośników A4" która została zmieniona na "A4 Club Polska", większość z nas się wypisuje... Moje pytanie jest następujące: Czy jest klasa A4-klubu? Naszego klubu? :wink4: Jeśli jest to proszę o link. I jeszcze jedno ale... Skoro klasa nazywa się a4 club Polska to dlaczego jest w galerii nasze logo? Tyle z mojej strony. A i liczę na odpowiedzi tylko i wyłącznie na moje dwa pytanka. Żeby nikt tu się nie rozpisywał na temat tego sporu :wink4: Pozdrawiam!

Dzięki :notworthy: Rozumiem że jest tylko profil, a klasy nie ma tak jak było to wcześniej? :decayed: A szkoda... Klasa by się przydała :wink4: W sumie to prawie jak szkoła :naughty::wink4:

Klasy nie ma.Opcja zakładania nowych szkół jest zablokowana.Z tego co wiem czekamy na odpowiedź z NK i może uda się coś zdziałać :hi:

czasami przedszkole :gwizdanie:

Podawajcie proszę swoje nicki z forum jak wysyłacie zaproszenia. Nasz profil to przyjaciele A4 Klub Polska.