Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie też jeszcze troszkę i 300tyś.będzie:) i jeszcze zostanie pewnie na kolejne 100:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wożę się nowymi Skodami :decayed:

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 09:59 ----------

Poczyniłem dzisiaj małe zakupy - kupiłem lusterko wewnętrzne fotochrom w idealnym stanie + wszystkie kostki oraz dużą lampkę podsufitki. Teraz trzeba by to wszystko podłączyć, chociaż zastanawiam się, czy przypadkiem do A6 nie zamontuje tego lustra.

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Poczyniłem dzisiaj małe zakupy - kupiłem lusterko wewnętrzne fotochrom w idealnym stanie + wszystkie kostki oraz dużą lampkę podsufitki. Teraz trzeba by to wszystko podłączyć, chociaż zastanawiam się, czy przypadkiem do A6 nie zamontuje tego lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy mam znalezione, nie jest to nic nadzwyczaj trudnego. Kwestia bardziej czasu i pogody, a teraz oba tematy nie dopisują.

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 21:26 ----------

Panowie, dzisiaj auto zostało sprzedane. Temat do zamknięcia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...