Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

I jaki kod lakieru na to dajesz? Jaki jest ori kod lakieru tych tych felg bo tez maluje wlasnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaki kod lakieru na to dajesz? Jaki jest ori kod lakieru tych tych felg bo tez maluje wlasnie?

Musiał bym się zapytać lakiernika.Kod z BMW ale w najgrubszym ziarnie.

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Ile płacisz za malowanie 4 szt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie o numer lakieru. Ja place ok 220zl od szt ale z kompletnym piaskowaniem calosci, calosci w szarym proszku i od frontu natrysk. 215 na 10j jak tys to wstrzelil? Powietrze trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie o numer lakieru. Ja place ok 220zl od szt ale z kompletnym piaskowaniem calosci, calosci w szarym proszku i od frontu natrysk. 215 na 10j jak tys to wstrzelil? Powietrze trzyma?

Trzyma.W Sobotę jadę po koła.Mam nadzieje że to już ostateczny termin bo mnie wk...ia te czekanie.Ja za wszystko 500zł z wyważeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie grubo, kristofa już widziałem w prawdzie się mijaliśmy ale widziałem że jest syto, u ciebie cymek też będzie miazga już nie umiem się doczekać fotek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek Ty masz u siebie taki wzmacniacz?

harman kardon ca 470:eusathink:

http://www.harmankardon.com/resources//Brands/HarmanKardon/Products/ProductImages/en-US/CA470/CA470_IMG1_450X350.GIF

Co Ci pod to gra z przodu? bo chyba go łykne, parametry ma całkiem odpowiednie dla mnie:naughty:

H&K przy 4omah w mostku ma 2x270w w rms

tutaj masz test: Harman Kardon CA470 - Amplifiers - Talk Audio Online Car Audio Magazine & Forum - Talk Audio Online Car Audio Magazine & Forum - Magazine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek Ty masz u siebie taki wzmacniacz?

harman kardon ca 470:eusathink:

http://www.harmankardon.com/resources//Brands/HarmanKardon/Products/ProductImages/en-US/CA470/CA470_IMG1_450X350.GIF

Co Ci pod to gra z przodu? bo chyba go łykne, parametry ma całkiem odpowiednie dla mnie:naughty:

H&K przy 4omah w mostku ma 2x270w w rms

tutaj masz test: Harman Kardon CA470 - Amplifiers - Talk Audio Online Car Audio Magazine & Forum - Talk Audio Online Car Audio Magazine & Forum - Magazine

oooo dziękować:kox::kox::kox::kox::kox: dzisiaj mi przyszedł ten wzmak:slina:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo dziękować:kox::kox::kox::kox::kox: dzisiaj mi przyszedł ten wzmak:slina:

Będzie Pan zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła dzisiaj odebrane.Zarzuciłem na autko i trochę pokręciłem gwintem.W Poniedziałek cdn. Na razie koza 63cm

dscf8382r.jpgdscf8387w.jpgdscf8389.jpgdscf8394.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wyrezałem u siebie lampy zespolone po II lifcie w końcu :decayed: Nie przyznam się ile mi z tym zeszło bo aż wstyd :grin: Cymek kiedy lecisz na spot Łódzki ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurfa... :kox::kox::kox: długa zima widzę że ładnie owocuje teraz w nowe koła i naciągi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...