Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem,że masz różne szerokości tylko pytam bo na zdjęciu to zawsze trochę inaczej wygląda.Ale rzuca się to jakoś strasznie w oczy? Inna szerokośc to znowu inna wysokość:wink:

Domyślam się,że negatyw na tyle się pojawi?

chyba raczej nie :decayed: mi osobiście średnio się podoba ten styl z negatywami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woooow! Gruba furka :]

Parę patentów z chęcią widziałbym u siebie :]

Przeglądając początkowe foty z tamtym pierwszym zderzakiem itp. bałem się że będzie jakiś gniot... ale widzę, że jest piknie :]

Pewnie teraz często będę tu zaglądać :]

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta Twoja czerwona audiczka:D Ja teraz zaczynam rezanie zderzaków od rs-a i mam nadzieję że efekt też będzie podobny do Twojego:D Powodzenia w dalszym modzeniu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będę malował felgi. Doradźcie jaki by tu kolor zapodać.
tylko odcienie srebrnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się tak wydaje że najlepiej będzie pasować .:wink: Teraz tyle tych lakierów że chust wie co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się tak wydaje że najlepiej będzie pasować .:wink: Teraz tyle tych lakierów że chust wie co wybrać.
srebrny najlepiej uwydatni ta felge i pasi do czerwonego, szukaj jakiegos jasnego perlowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Elita mówi zostajemy przy srebrnym.Nie ma co szukać.Malowanie proszkowe czy natryskowe?Miałem raz felgi malowane proszkowo to średnio podobał mi się kolor srebrny. Usługa 120 zł za sztukę 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Elita mówi zostajemy przy srebrnym.Nie ma co szukać.Malowanie proszkowe czy natryskowe?Miałem raz felgi malowane proszkowo to średnio podobał mi się kolor srebrny. Usługa 120 zł za sztukę 19.
jak dobry kolor dobierzesz to i proszek zrobi robote, chyba ze na zlych malarzy trafiles, proszek napewno trwalszy jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście wpadał w szarość. Nie ciekawie to wyglądało.Ale jak sprzedałem to gość zadowolony za***iście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek Ty masz u siebie taki wzmacniacz?

harman kardon ca 470:eusathink:

CA470_IMG1_450X350.GIF

Co Ci pod to gra z przodu? bo chyba go łykne, parametry ma całkiem odpowiednie dla mnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cymek Ty masz u siebie taki wzmacniacz?

harman kardon ca 470:eusathink:

http://www.harmankardon.com/resources//Brands/HarmanKardon/Products/ProductImages/en-US/CA470/CA470_IMG1_450X350.GIF

Co Ci pod to gra z przodu? bo chyba go łykne, parametry ma całkiem odpowiednie dla mnie:naughty:

Piotr ja mam 5 kanałówkę.Wszystko podłączone pod wzmacniacz.

Przód 13mm Sinuslive do wywalenia, będę zmieniał na jakiegoś Hertza i przerabiał boczek

Tyl drzwi 16mm woofery Phonocar TD-Line 2076 jedwab Tweetery+dyst Wrocław (3143168724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W bagarzniku BLAUPUNKT GTB 1200 SC SUBWOOFER 850W MOC - WROCŁAW (3145122792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wzmacniacz taki Wzmacniacz mocy HARMAN/KARDON CA 5250E :: AUDIOPRO - Nawigacja GPS, Car Audio, Multimedia, CB Radio, Monitoring pojazdów, Zarządzanie flotą, Kontrola paliwa

Jak tam akcja z kołami :wink:

Koła u lakiernika w Poniedziałek odbiór.Auto stoi aktualnie na kobyłkach.Na przód wrzuciłem Kw inox a na tył dodałem jeszcze jedne odboje.Jak odbiorę koła to będę wszystko pasował. Jeszcze muszę kupić nowe śruby i jakieś fajne dekielki.Musi być wszystko cacy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo mam dylemat czy brać tego harmana czy helixa, tylko tu własnie nie wiem ile on moze mieć na mostku, na alegro swoje piszą, a producent nie podaje mocy na mostku:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo mam dylemat czy brać tego harmana czy helixa, tylko tu własnie nie wiem ile on moze mieć na mostku, na alegro swoje piszą, a producent nie podaje mocy na mostku:kwasny:

Wcześniej miałeś chyba Helixa:eusathink:jak się nie mylę.Bierz Harmana będziesz zadowolony.Podaje parametry zgodne z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miałem własnie. Napisalem maila do goscia w sprawie tego harmana skad wie o tej mocy na mostku, bo tylko to w tej chwili mnie interesuje, bo ja nic nie moge znaleźć, a opinii też nie wiele:facepalm:

Mógł byś zrobić fotke podpiecia kabla zasilajacego? tam podchodzą konektory tego typu KONEKTORY KONEKTOR OCZKOWY OCZKOWE 4mm M4 10x (3166553834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo w helixie tego nie ma mozliwosci zapiac i to mnie troche odstrasza:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miałem własnie. Napisalem maila do goscia w sprawie tego harmana skad wie o tej mocy na mostku, bo tylko to w tej chwili mnie interesuje, bo ja nic nie moge znaleźć, a opinii też nie wiele:facepalm:

Mógł byś zrobić fotke podpiecia kabla zasilajacego? tam podchodzą konektory tego typu KONEKTORY KONEKTOR OCZKOWY OCZKOWE 4mm M4 10x (3166553834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo w helixie tego nie ma mozliwosci zapiac i to mnie troche odstrasza:kwasny:

W Harmanie wszystko wkładasz w okrągły otwór który jest na dole i od góry przykręcasz kluczem imbusowym.

harmankardonca525032544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...