Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A kiedy to było ? może coś się pozmieniało. kolega miał ta akcje dość nie dawno

Opublikowano

Troche ponad rok temu

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

jeśli sprowadziles auto z niemiec do polski i chcesz je spowrotem w DE zarejestrować to ok. ale jeśli już je tutaj zarejestrujesz nigdy już to auto nie będzie mogło być w polsce zarejestrowane

Dzwoniłem w tej sprawie do Urzędu Celnego oraz do Informacji Europejskiej. Wszędzie mówią że bez problemu można drugi raz zarejestrować auto w Polsce, nie trzeba oczywiście płacić drugi raz akcyzy.

Opublikowano
  • Autor

hmmm, ciekawe to . W takim razie mój błąd. Ale dlaczego w takim razie w wydziale komunikacji powiedzieli koledze , że nie ma takiej możliwości ? :eusathink:Było to troche dziwne dla mnie bo przecież to są pieniądze dla państwa...

Opublikowano

Dziś jeszcze dodatkowo przypomniało mi się że mam znajomego z wydziale komunikacji w Warszawie. Dzwoniłem do niego i potwierdził wszystko to co piszę nt. powtórnej rejestracji samochodu w PL. Nie ma ŻADNYCH przeszkód.

Jednakże, powiedział też coś co potwierdza to że nie do końca nie miałeś racji TOM3K. Mianowicie faktycznie kiedyś (nie powiedział jak dawno) był z tym problem a nawet mogło to być niemożliwe.

Opublikowano
  • Autor

Więc może Kolega trafił na kogoś w wydziale komunikacji kto był starej daty i nie nauczyli go nowych przepisów co w Polsce jest normalne

Opublikowano

Jest ktoś z okolic Bamberg? Trzeba mi auto oblookac. Proszę PW.

Opublikowano

Jest ktoś z okolic Bamberg? Trzeba mi auto oblookac. Proszę PWjJeżdzić

Jeżdzić nie możesz? ... A cuż się stało, że potrzebujesz "auto odblokować'

Opublikowano

A cuż się stało, że potrzebujesz "auto odblokować'

:decayed: Spoko od takich zdarzeń mam ubezpieczenie:) Chodziło mi o "oblookać", zobaczyć, z ang. "look at". Taki makaronizm :wink:
Opublikowano

A cuż się stało, że potrzebujesz "auto odblokować'

:decayed: Spoko od takich zdarzeń mam ubezpieczenie:) Chodziło mi o "oblookać", zobaczyć, z ang. "look at". Taki makaronizm :wink:

Sorry nie wyczaiłem bo zawsze podcięty siedze przed TV. Na looki we dwóch zawsze łatwiej. daj znać jak bedzie trza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po nowym roku coś myślimy czy dalej cisza ?

Opublikowano

Można coś pomysleć jak chęci bedą

Opublikowano
  • Autor

Andrzej to znowu na autohof'ie?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam wszystkich jestem z okolic Stuttgartu też bym wpadł na zlot.

Mam VCDS jesli ktoś potrzebował by pomocy to piszcie ;)


Ja jestem z Pforzheim Baden Wurttenberg :naughty: Jest ktos z baden wurttenberg? Pozdrwiam:wink:

No ja jestem z okolicy Backnang

Edytowane przez Pablo2506

Opublikowano

Jakie miasto planujecie? Tez bym sie wybral

Opublikowano
  • Autor

Takie żeby jak największej ilości osób odpowiadało

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Ja do 200-250 km jestem w stanie podjechać ale żeby było pewne kilka osób . Myślę że Andrzej tez co nie Andrzej?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja tez tyle moge podjechac. Jestem okolice Erfurt thüringen. A Ty skad?

Opublikowano
  • Autor

Hannover

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

E to blisko :) pomiedzy kassel mamy. Bedzie wiecej chetnych?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że ktoś jeszcze się znajdzie. Teraz wiem ze dużo osób jest na urlopach itd. Ale np. 3 weekend stycznia to w miarę pasujący termin.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.