Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancko ale zakładaj większe końcówki bo takie pytolki wystaja :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie :hi:

Czasu na modzenie bardzo bardzo mało przez kobiete, prace i ogólnie zapierdziel ale postaram sie godnie nadrobić swoją nieobecność:naughty:

Z nowych modów to dużo postępów nie ma, wskoczyła dokladka zderzaka i 2 rurki, jutro jade po końcówki 90mm bo w koncu znalazłem chwilke i zamówiłem, wiec na dniach będzie pasowanie i wspawanie bo te seryjne gina w zderzaku :wink: audio praktycznie skonczone, na zawodach w skaryszewie na Auto Moto Show udało mi sie strzelić 1 miejsce calkiem na spontanie bo nic nie bylo zestrojone i obecnie gra 143,6dB czyli prawie tyle samo co było na starym wzmacniaczy który było niby o 400W mocniejszy xD

Aaaa zapomiał bym o obiecanych fotkach z sesji :naughty: ale jako ze nie mam czasu na wybranie narazie zdjec i obrobienie wrzuce tylko małą zajawke na zrobienie smaku a stopniowo będe dodawał kolejne :naughty:

sztk.jpg

whsc.jpg

:decayed:

Opublikowano

Ajjj :slina:

Opublikowano

to musi nieźle łupać w plecy:slina:

dscn2402n.jpg

Opublikowano

fajna d*pa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema :hi:

Zaczął mi sie "urlop" wiec znalazłem chwile dziś z rana na ogarnięcie końcówek w końcu, jak coś stare seryjna 80mm moge oddac za grosze :naughty:

Obecnie prezentuje sie tak ze znaczkiem chwilowo zamontowanym na Jana xD

7ymz.jpg

Jak dla mnie jest :kox:

Pozdro :hi:

Opublikowano

Zacna d...a:decayed::kox:

Opublikowano

tak jak pisalem w divisionie

koncowki robia robote jest :kox::kox::kox:

Opublikowano

Ładnie się prezenci :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siemanko :hi:

Ostatnio miałem dużo pracy i średnio z czasem było żeby wejść na forum ale teraz troche nadrobie :decayed:

Generalnie w planach mam małą zmiane wygladu kółeczek na zime, juz wszystko mam tylko musze zrobić i wówczas pochwale sie efektami :naughty:

Jeszcze w koncu musze ogarnac foty z sesji ale najpierw mala focia z wakacji :kox:

pe6z.jpg

I taki mały bonusik :wink:

9gdi.jpg

Pozdro i niech moc bedzie z Wami :hi:

Opublikowano

Ale rakieta ;)

Sent from my телефон

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema :hi:

Jako że ostatnio taka cisza to cykłem kilka fotek na pakiecie jesienno zimowym :) do tego doszło tez przydymienie lamp przednich i kierunków :)

3cdw.jpg6hq7.jpgip7b.jpg

bb0k.jpg

Opublikowano

Powiedz proszę, ze kolor kol to żart? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie to nie żart :D to mój pomysł na zime i rozjaśnienie tej szarości co zapanuje :decayed:

Opublikowano

o j**any :polew: ale podoba mi się. trochę hondą wali ale dla odmiany niech będzie :decayed::decayed:

Opublikowano

U mnie też był pakiet zima

img017la.jpg

nowy właściciel też na nich śmiga z tego co mi wiadomo :naughty:

Opublikowano

Mnie się podoba :decayed:

Opublikowano

Mi też, wybrałbym inny kolor ale zawsze to lepsze niż zwykła czarna stalówka.

Opublikowano
  • Autor

A mi tam bardzo sie podoba, w słoneczny dzień dobrze daje :D w zime będzie sie fajnie od sniegu odbijało :wink: na początku myślałem nad pomaranczowym i by były biedrony ale zostało przy tym :wink: to i tak jest dipem wiec jak coś zrywam i jak seria :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.