Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj widziałem cytrynowe S3 z cytrynowo czarnymi Recaro w środku :kox: było by w pisdeczkę :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

furka kozak jest fajna w kazdym calu dodatki zolte spoko sie komponuja :D

Opublikowano

puki nie zagoszczą w środku czarno-żółte fotele to ............. słabo:whistling:

:kox:

Opublikowano
  • Autor
jest kox :kox: kiedy letni setup? :naughty:

gumy usztywniające zamówione, dystanse na tył zamówione, do bukowiny pasuje jeszcze na zimie podjechać, także myślę że początkiem kwietnia bedzie letni setup:thumbup1:

---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

ślepy kręc gwinta na tej feldze jeszcze i dawaj pikczersa

5 fotka:thumbup1:

jak bede przekładał zawias to cyknę jakieś foto, no 5 chyba pójdzie do kalendarza:thumbup1:

---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

Ślepy ta gałeczka biegów to od A3?

Auto się prezentuje za***iście :kox:

gałka jest od a4 b6/b7 sline, ale ta z a3 jest identiko:thumbup1:

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

od A3, tylko mógłbys zdradzić jak przerobiłeś górę tej gałki, że masz tam obrazek, a nie rozpiskę biegów :naughty:

poszło PW:thumbup1:

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

puki nie zagoszczą w środku czarno-żółte fotele to ............. słabo:whistling:

:kox:

marzą mi sie takie Recaro jak wychodziły w S3 środki w żółtej alcantarze a boki skórka czarna:jerk:, ale wiesz jaki to temat do b5:doh:

Opublikowano

jakie masz et 35?? i jeszcze 5mm ?? ładnie będzie obcierać :)

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

ja mam et 43 dałem 15mm i była rzeźnia

Opublikowano
  • Autor
jakie masz et 35?? i jeszcze 5mm ?? ładnie będzie obcierać :)

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

ja mam et 43 dałem 15mm i była rzeźnia

z tyłu jak patrzyłem to jak włoże et30, to powinno na lajcie sie zmieścić:wink:

Opublikowano
jakie masz et 35?? i jeszcze 5mm ?? ładnie będzie obcierać :)

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

ja mam et 43 dałem 15mm i była rzeźnia

z tyłu jak patrzyłem to jak włoże et30, to powinno na lajcie sie zmieścić:wink:

opona 215/40 na oponie 8j przy et28 dawala rade, trzeba bylo auto dobrze dopakowac by sobie szlifneła po plastikowym nadkolu
Opublikowano
  • Autor
jakie masz et 35?? i jeszcze 5mm ?? ładnie będzie obcierać :)

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

ja mam et 43 dałem 15mm i była rzeźnia

z tyłu jak patrzyłem to jak włoże et30, to powinno na lajcie sie zmieścić:wink:

opona 215/40 na oponie 8j przy et28 dawala rade, trzeba bylo auto dobrze dopakowac by sobie szlifneła po plastikowym nadkolu

myślę że nie bedzie problemów, gwint jest dość twardy, a dojda jeszcze te gumy do niego:wink:

Opublikowano
  • Autor

przysły gumy i dystanse, nie wiem jak ja wytrzymam do kwietnia żeby to założyć, i zglebić auto:grin:

dystansn.jpg

Opublikowano

Dobry zakup tylko pochwal się jaka grubość dystansów.

Opublikowano
  • Autor
Dobry zakup tylko pochwal się jaka grubość dystansów.

tak jak pisałem wcześniej 5mm, na tylną oś:hi:

Opublikowano
  • Autor

całkiem przypadkiem udało sie nabyć kluczyk scyzoryk w dobrych pieniądzach:decayed:, bedzie kolejne rezanko:naughty:

Opublikowano

poka jaki ten z b7??

Opublikowano
  • Autor
poka jaki ten z b7??

nie zwykły z b5 trzyprzyciskowy, żeby mógł mi podnoszenie klapy bagażnika obsłużyć:wink:

Opublikowano

aha a powiedz teraz masz centralkę ori czy trzeba zmieniać moduł komfortu do obsłużenia tego kluczyka?

Opublikowano
  • Autor
aha a powiedz teraz masz centralkę ori czy trzeba zmieniać moduł komfortu do obsłużenia tego kluczyka?
, ja mam dokładaną centralkę, ale myślę kupić nową z kluczykami scyzorykami pod alarm, zeby przełożyć bebechy do tego ori kluczyka:wink:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

teraz tylko trochę ciepełka, i zmieniamy:decayed:

post-6323-1406905698,1006_thumb.jpg

Opublikowano

musi byc naprawde nisko zeby to ladnie wygladalo :) ja tez kupilem te fele jak zobaczylem jak u krychy to wygladalo ale teraz poszedlem w 18 cali nie dalo sie jezdzic tak zeby to ladnie wygladalo :P

Opublikowano

mój ulubiony zecior dalej modzony :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.