Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slepy majac lmy w rekach jakie masz wrazenie jesli chodzi o wykonanie?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będą czerwone dekielki bbs?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
będą czerwone dekielki bbs?:naughty:

Beda:D, jeszcze myślę i czerwonych nakładach ma śruby ,ale nie wiem czy nie będzie już za dużo;)

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Slepy majac lmy w rekach jakie masz wrazenie jesli chodzi o wykonanie?

Felga jak felga, zobaczymy jak zacznę jeździć;)

Opublikowano

masz już te dekle? ori czy jakieś repliki będziesz szukał ?

Opublikowano
  • Autor
masz już te dekle? ori czy jakieś repliki będziesz szukał ?

Wezmę chyba te naklejki z allegro narazie , bo już krucho z kasą, a kiedyś może się dokupi ori

Opublikowano

Poniszczyły mnie te felgi :slina:

Opublikowano

jak chcesz naklejki to wyślę ci za free, napisz mi tylko jakiej średnicy masz dekle :wink:

Opublikowano
  • Autor
jak chcesz naklejki to wyślę ci za free, napisz mi tylko jakiej średnicy masz dekle :wink:

64,ale masz te ze złotym napisem?

Opublikowano

to nie, ja mam 70 zwykłe naklejki czerwono-białe :wink:

Opublikowano

moge dac Ci namiery na kolesia od ktorego bralem te swoje dekle, ma pare aukcji na allegro... no ale tak czy siak koszt 4szt to ok 100zl

Opublikowano

a zrobi kolorowe?

daj jakiegoś linka :wink:

Opublikowano

no wlasnie ostatnoi widzialem na fb ze chwalil sie kolorowymi... zaras tu cos podrzuce

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

*Zaślepki dekielki do alu felg - dowolne logo* (4041898366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

na dole jest link do fb

Opublikowano
będą czerwone dekielki bbs?:naughty:
u mnie juz sa :banan:
Opublikowano
  • Autor
będą czerwone dekielki bbs?:naughty:
u mnie juz sa :banan:

poka które brałeś?

Opublikowano
będą czerwone dekielki bbs?:naughty:
u mnie juz sa :banan:

poka które brałeś?

te co wrzuciles, znaczy mialem je dodatkowo z kolami
Opublikowano

No Paweł, grubo grubo lecisz...

Czerwone dekielki to jest wiśienka na torcie przy tych felgach, inne nie maja prawa bytu.

Może jak już sie uzbroimy każdy w letnie koło, to weźmiemy Tomka, Maćka z aparatem i pokażemy światu nasze A4 ;)

Opublikowano

W tej kolorystyce będzie malina:jerk: Czekam na efekt końcowy:kox: Mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie:decayed:

Opublikowano

rozumiem że to oczywista oczywistość?:naughty:

13088211345_317f5d0cab_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

już leżą na połce od tygodnia:kox:, wszystko ma być tip top:wink:, miały być dzisiaj tuningi , wymieniliśmy wtryski, podmieniliśmy kompa, i d*pa, u niego chodzi jak szatan, u mnie seria:facepalm:, i teraz pytanie co to moze być, zapchany kolektor? egr daje w dupe?

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

No Paweł, grubo grubo lecisz...

Czerwone dekielki to jest wiśienka na torcie przy tych felgach, inne nie maja prawa bytu.

Może jak już sie uzbroimy każdy w letnie koło, to weźmiemy Tomka, Maćka z aparatem i pokażemy światu nasze A4 ;)

jestem, jak najbardziej za, mam nadzieje wyjechać połową kwietnia, bo mi się lakiernik troszkę obsunął z terminem:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.