Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)

bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu :wink:

Opublikowano
  • Autor
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)

bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu :wink:

No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D

Opublikowano
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)

bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu :wink:

No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D

O kurde, to super :decayed: A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż?

Opublikowano
  • Autor
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)

bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu :wink:

No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D

O kurde, to super :decayed: A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż?

Opalarka + szeroki śrubokręt;) najpierw pozewnatrz poodklejalem, potem podgrzalem lampę od środka i poszło elegancko:D

Opublikowano

robilem tak samo :)

Opublikowano
ja ostatno sklejalem na klej do szyb + podklad

No tylko wtedy już lampa sklejona na amen. Ja zawsze sklejałem zwykłym czarnym silikonem i nic nie parowało... Z tego co pamiętam Gwerty używa jakiegoś szczeliwa wurth czy jakoś tak :wink:

Gwerty robi na kleju do szyb ze szkliwem, i da się to rozebrać ;-)

bym nawet powiedzial ze bez zadnego wiekszego problemu :wink:

No mi wczoraj rozebranie 2 lamp zajęło jakieś 25minut:D

O kurde, to super :decayed: A jak rozklejałeś? Suszarka + nóż?

w A3 opalarka i dlugi srubokret podwazasz troche i potem rozdzierasz na pol duza zaleta tych z A3 vs z A4 a USy ori zalane cementem :grin::thumbdown: a sklejasz na ori klej podgrzany opalarka + ja dodaje warstewke szczeliwa Wurt K+D tylko kup czarny nie bialy :)
Opublikowano
  • Autor

u mnie ramki pomalowane, zobczymy jutro jak wyszło, jak bedzie ok to składam, jak nie to bedzie poprawka:decayed:, i odrazu jak mam lampy na stole zrobiłem sobie długie na Bixie razem z ori h7:decayed:

Opublikowano

pojadł rosołu dobrze gada:decayed:

Opublikowano

Będzie kox z czarnymi środkami ! :kox: tylko znaczek chyba bym na dał na srebrno :decayed: lecimy do Bałtowa jak będzie taka pogoda ?:whistling:

Opublikowano
Będzie kox z czarnymi środkami ! :kox: tylko znaczek chyba bym na dał na srebrno :decayed: lecimy do Bałtowa jak będzie taka pogoda ?:whistling:

chodza ploty, że impreza moze zostać przełożona na kolejny weekend, na wątku krycha coś wspominał:wink:

a co do znaczka ja tez jestem za tym by był widoczny, bo teraz troche jak grill kamei:grin:

Opublikowano
  • Autor

lampy się lepią:decayed:

lampa.jpg

Jutro wpadają na auto:jerk:

Opublikowano

Widzę fach w ręku :decayed: do całego wyglądu zewnętrznego dorzucił bym znaczek w grillu srebrny i to wszystko :wink:

Opublikowano
  • Autor
lampy się lepią:decayed:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/lampa.jpg

Jutro wpadają na auto:jerk:

moja metoda szklo trzeba bylo okleic tasma

nima, źle i tak by sie im chyba lekka polerka zdała:wink:

Opublikowano

czarnym matem malowales czy jakims polyskiem?:wink:

Opublikowano
  • Autor
czarnym matem malowales czy jakims polyskiem?:wink:

Połyskiem;)

Opublikowano

u mnie matem byly pomalowane i jednak w połysku dużo ładniej:thumbup1:

Opublikowano

i czym je w koncu skleiłeś?

Opublikowano
  • Autor
i czym je w koncu skleiłeś?

Czarnym silikonem Mapei, nie mieli nigdzie u mnie kleju do szyb :-(, szafa mówił ze ma tak zrobione i jest git, zobaczymy jak będzie :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.