Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ja w niedziele i obeszlem wszystko i niebylo mi dane zobaczyc twojego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde ja w niedziele i obeszlem wszystko i niebylo mi dane zobaczyc twojego :facepalm:

W niedzielę zwinalem się po 11 ;)

Grubo

dzięki :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa ja dopiero ok 14 bylem :D

jeszcze pewnie będzie okazja, najbliższa to chyba Pogoria Treffen 18.07, bo na dubit chyba za późno zgłoszenie poszło, bo nie mam żadnego info od nich ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii musimy Michała uchwycić i jakąś sesje razem skitrać ;) Tylko że ja będe przed bramą bo się nie dostałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii musimy Michała uchwycić i jakąś sesje razem skitrać ;) Tylko że ja będe przed bramą bo się nie dostałem :decayed:

Jakos damy rade, pewnie za pozno zgloszenie poszlo ;), ja tal wyslalem na DubIt, ale brak odpowiedzi takze pewnie tez d*pa :D, mysle jeszcze nad South Elite, ale nie wiem czy nie bede w tym czasie na wakacjach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii musimy Michała uchwycić i jakąś sesje razem skitrać ;) Tylko że ja będe przed bramą bo się nie dostałem :decayed:

Jakos damy rade, pewnie za pozno zgloszenie poszlo ;), ja tal wyslalem na DubIt, ale brak odpowiedzi takze pewnie tez d*pa :D, mysle jeszcze nad South Elite, ale nie wiem czy nie bede w tym czasie na wakacjach :/

rock'n'low się załapałem :D ja wakacje dopiero przełom października/listopada :decayed: Także żaden zlot mi nie koliduje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii musimy Michała uchwycić i jakąś sesje razem skitrać ;) Tylko że ja będe przed bramą bo się nie dostałem :decayed:

Jakos damy rade, pewnie za pozno zgloszenie poszlo ;), ja tal wyslalem na DubIt, ale brak odpowiedzi takze pewnie tez d*pa :D, mysle jeszcze nad South Elite, ale nie wiem czy nie bede w tym czasie na wakacjach :/

rock'n'low się załapałem :D ja wakacje dopiero przełom października/listopada :decayed: Także żaden zlot mi nie koliduje :grin:
No ja myślę właśnie ostatni tydzień lipca, albo początek sierpnia, jeszcze nie wiem kiedy dostanę pozwolenie na budowę, a chciałbym być chociaż jak będą zaczynać przy tym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii musimy Michała uchwycić i jakąś sesje razem skitrać ;)Tylko że ja będe przed bramą bo się nie dostałem :decayed:

No co Ty? Dzisiaj dostałem info, że masz zaproszenie (jutro będę wiedział na 100%) :wink:

Może gdzieś w spamie Ci się zaplątało?

Zresztą nawet na fejsie TK jest Twoja fura :naughty:

https://www.facebook.com/TuningKingz/photos/gm.476202609217387/10153377852971427/?type=1&theater

Paweł sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pogorii musimy Michała uchwycić i jakąś sesje razem skitrać ;)Tylko że ja będe przed bramą bo się nie dostałem :decayed:

No co Ty? Dzisiaj dostałem info, że masz zaproszenie (jutro będę wiedział na 100%) :wink:

Może gdzieś w spamie Ci się zaplątało?

Zresztą nawet na fejsie TK jest Twoja fura :naughty:

https://www.facebook.com/TuningKingz/photos/gm.476202609217387/10153377852971427/?type=1&theater

Paweł sorry za OT

Doszło pare dni później jak to pisałem ;) Mam nadzieje będziesz i uda się strzelić jakąś sesje z Tobą i Ślepym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej już pół centymetra kurzu, bo stoi od Nysy nie ruszana :facepalm: jutro po robocie jadę zakładać cambery, a w piątek mam nadzieję że uda się ją doprowadzić do porządku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja na tył wpada camber 3 stopnie

6ca26b39ae89c364f48584943ecb8efe.jpg

Dzisiaj odbieram to może wpadnie jakieś spyphoto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo kur... ile tu spamu :grin: nie zaglądałem tu jakiś czas, auto pięknie wygląda więc co się dziwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...