Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żadnej komkretnej fotki auta

miejscówka do robienia zdjęć jest h**owa

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

żadnej komkretnej fotki auta

miejscówka do robienia zdjęć jest h**owa
to jedno, ale drugie to naprawdę brakło czasu :/ dotarłem tam ma 13 w sobotę, także trzeba było nadrobić zaległości

7ba254ef55f3113100788b677c8d970f.jpg

póki co jedno foto, niebawem wpadnie reszta, w końcu widać jak siadło koło ;)

2e184feba4084155771b4338d1b16fd1.jpg

Opublikowano

Dla mnie lepiej siedzi to kolo od Dare Pawle ;)

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie lepiej siedzi to kolo od Dare Pawle ;)

dzięki wielkie, dla mnie też zmiana na plus, ale cały efekt zrobi jak wpadną szersze ranty, pomału ogarniam resztę tematów, trochę sie tego uzbierało :D

Opublikowano

10 lipca jestem w polsce to sie styknac mozemy gdzie ;D wezme swojego mlodego jeszcze jetta i pod jedziemy na rynek

Opublikowano
  • Autor

10 lipca jestem w polsce to sie styknac mozemy gdzie ;D wezme swojego mlodego jeszcze jetta i pod jedziemy na rynek

spoko, odzywaj się, lipiec mam luźnieszy to może uda się spotkać ;)

Świeże fotki ;)

12.jpg

13.jpg

14.jpg

10_1.jpg

16.jpg

15.jpg

Opublikowano

Ahhh świetna jest ! Pozazdrościć [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam się autem jeździ, i ciągle daje radość , wczoraj odwiedziłem MotoFest w Limanowej, sceneria ciekawa to zrobiłem kilka szybkich fotek, niestety nie wziąłem lustrzanka, więc foto z tela, ale chyba daje radę Chińczyk

4282bc44b0533070d2139d8bf6057288.jpg

a4a2be7b0262e31988cd72ed8a33e3b3.jpg

bbc75c7fecee294cb4bbffe26e7b3204.jpg

eee981ff350e15f9ef1dd540b8a49bf4.jpg

2d5f53519259ab3cb9967bb7461c747f.jpg

62e93e0d25880c0004a6b4e00628bb82.jpg

5777dd9bfac52cfe9fdbb7d698659345.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

fura zyje :decayed: to dobrze :hi:

Opublikowano
  • Autor

fura zyje :decayed: to dobrze :hi:

Jeździ nie zawiele co prawda, ale jeździ :D

Opublikowano

wazne ze dalej w jednych rekach :wink:

Opublikowano

Czemu tylna klapa tak odstaje? Jeśli było wcześniej wspomniane w temacie to sorki ale ciężko przebrnąć przez 270 stron ;)

Opublikowano
  • Autor

Dali mi chyba za mocne siłowniki jak kupowałem nowe i z czasem zaczęła odstawać, teraz jest problem bo nawet po zdjęciu siłowników klapa odstaje, będę musiał coś ogarnąć...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może wymiana samych zawiasów pomoże?

Opublikowano
  • Autor

Może wymiana samych zawiasów pomoże?

No będę musiał spróbować , bo już nie mam pomysłów , no i kupić te słabsze siłowniki
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witaj, auto malyna kolego. Moje gratulacje za całokształt.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ślepy w temacie się nic nie dzieje ? Fura jeszcze żyje ?:)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor






W końcu od lutego udało się znaleźć chwilę na zrobienie przeglądu, i przewietrzenie auta, bo jak stwierdził diagnosta sporo pajęczyny pod spodem [emoji23]







Przy okazji parę fotek







09dc0ab1b8d66bb03d5d826d48bcedb1.jpgc284309802eaef2f93b1f1b4af817e6e.jpg3688cdfdd2c75c04fa6270ae446ec6f2.jpg5903fa205d0ff1f40b0d90ad6be02579.jpg91ab02168b308df347a87795380940de.jpg11890e651cfdf9b17fff459be8cae798.jpg





Zamówiłem też u majfrendow komplet wróbel z podkładkami, całkiem fajnie to siądzie, tylko muszę pokminic co zrobić z pasem bo upływ lat się na nim odbił





846bd4a4cd3ddf6296661eaab6900f87.jpg



Jako że ostatnio słabo przyłożyłem się do rantów, tak dzisiaj siadłem nad tym na spokojnie i efekty widać ;) a to tylko autosol, w tygodniu zamówię Mothersa i powinno być jeszcze lepiej



9364197c344a1badc938bdc8381097c9.jpg



Opublikowano

Ranty pierwsza klasa wyszły, coś mi znowu takie felgi po głowie chodzą :decayed:

Opublikowano

Rant piękna sprawa [emoji173]
U mnie leżą te same śrubki Tokio z czerwoną i też czekają na montaż na pasie [emoji2]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.