Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

wez go wywal po co Ci on jak i tak bedzie klima :naughty:

:cool1:, ciągle żyję nadzieją że ktoś go kupi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:cool1:, ciągle żyję nadzieją że ktoś go kupi :polew:

Wyjmij z niego większość ciekawych rzeczy, wsadź za kółko kogoś kogo nie lubisz, wcześniej wykup AC i na pełnej pi$dzie zawiń na drzewie :gwizdanie: Jeszcze na plus wyjdziesz ze sprzedażą gratów :decayed::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:, ciągle żyję nadzieją że ktoś go kupi :polew:

Wyjmij z niego większość ciekawych rzeczy, wsadź za kółko kogoś kogo nie lubisz, wcześniej wykup AC i na pełnej pi$dzie zawiń na drzewie :gwizdanie: Jeszcze na plus wyjdziesz ze sprzedażą gratów :decayed::mysli:

to też jest myśl :decayed:, albo trzeba się komuś podstawić, to sie obejdzie bez AC :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też jest myśl :decayed:, albo trzeba się komuś podstawić, to sie obejdzie bez AC :polew:

:good: tylko wyjmij lampki poliftowe, bo sprzedadzą się na bank :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też jest myśl :decayed:, albo trzeba się komuś podstawić, to sie obejdzie bez AC :polew:

:good: tylko wyjmij lampki poliftowe, bo sprzedadzą się na bank :przebiegly:

:naughty:, a o które Ci chodzi, :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:, a o które Ci chodzi, :naughty:

wsio :decayed: poduchy też wyjmij, bo szkoda żeby wystrzeliły :decayed: tez się na nie klient znajdzie :gwizdanie: Ogólnie wyjmij wsio co się da... Aaaalboooo :mysli: rozbieraj go już powoli jedź na szrot po zniszczone elementy auta tak żeby wyszło ileś tam % kwoty do szkody całkowitej załóż na auto, z kolegą umów się że spiszecie oświadczenie odpalisz mu kasę za to że straci 10% zniżki na kolejny rok a może i dwa, może ustal to z kimś kto ma tylko ciągnik rolniczy :mysli: żeby zbyt wiele nie stracił :mysli: A przecież szkody spore taki ciągnik robi :decayed: teoretycznie na papierze :polew: Tylko nie wiem jak to jest w przypadku ciągnika, czy z jego oc idzie :mysli: Przemyśl temat, ludzie tak robią... ale niektórym nie wychodzi. Trzeba dobrze przemyśleć. Ja nigdy tak nie działałem i na tą chwilę nie planuję :embarrassed: Ale może to jedyny sposób żeby "sprzedać" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gril od rs oraz wyjmij maskę, zderzak i silnik bo też się sprzedadzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:, a o które Ci chodzi, :naughty:

wsio :decayed: poduchy też wyjmij, bo szkoda żeby wystrzeliły :decayed: tez się na nie klient znajdzie :gwizdanie: Ogólnie wyjmij wsio co się da... Aaaalboooo :mysli: rozbieraj go już powoli jedź na szrot po zniszczone elementy auta tak żeby wyszło ileś tam % kwoty do szkody całkowitej załóż na auto, z kolegą umów się że spiszecie oświadczenie odpalisz mu kasę za to że straci 10% zniżki na kolejny rok a może i dwa, może ustal to z kimś kto ma tylko ciągnik rolniczy :mysli: żeby zbyt wiele nie stracił :mysli: A przecież szkody spore taki ciągnik robi :decayed: teoretycznie na papierze :polew: Tylko nie wiem jak to jest w przypadku ciągnika, czy z jego oc idzie :mysli: Przemyśl temat, ludzie tak robią... ale niektórym nie wychodzi. Trzeba dobrze przemyśleć. Ja nigdy tak nie działałem i na tą chwilę nie planuję :embarrassed: Ale może to jedyny sposób żeby "sprzedać" :gwizdanie:

ja bym ci nobla za to dał :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________

jeszcze gril od rs oraz wyjmij maskę, zderzak i silnik bo też się sprzedadzą :decayed:

rozbierz cale auto i zostaw sama zapalniczke :decayed: pokazesz ze tylko tyle ci po aucie zostalo :polew: szkoda calkowita,kasa jest i jedziesz z modami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci nobla za to dał :decayed:

życie... :polew: A tak serio mi by było szkoda rozjeb@ć autko :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci nobla za to dał :decayed:

życie... :polew: A tak serio mi by było szkoda rozjeb@ć autko :embarrassed:

Rafał wykładzik poszedł, niezły, no i niejeden pewnie tak robi, ale nie mógłbym chyba roztrzaskać tego mojego strucla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serducho by pękło, wkładać tyle miłości w auto i je specjalnie ro***bać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marnujesz swoj talent :naughty:

Pracowałem w ubezpieczeniach jakiś rok :cicho::song:

Rafał wykładzik poszedł, niezły, no i niejeden pewnie tak robi

oj żebyście widzieli niektóre historie zdarzeń... przeczytałem tego trochę :gwizdanie: Jakie to ludzie mieli wypadki, jak to sąsiad na parkingu tak parkował, że z ich samochodu prawie nic nie zostało :gwizdanie: Ale i tak nic nie przebije ojca który kupił córce mesia S klasy tego poprzedniego za 60-70 tysi, dal jej w prezencie ślubnym, dziewczyna 18 lat, i samochód zarejestrowany tylko na nią, ubezpieczenie tylko na nią, jej pierwsze ubezpieczenie, prawko kilka miesięcy... :polew: oczywiście pelny pakiet ubezpieczeń :polew: OC AC itp. itd. Roczne ubezpieczenie prawie równe wartości auta :polew: No dobra trochę mniej, bo 48 tys. zł za rok :polew: Ale rozłożone na 4 raty :good: zapłacona tylko pierwsza :gwizdanie: I córeczka chyba straciła mesia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marnujesz swoj talent :naughty:

Pracowałem w ubezpieczeniach jakiś rok :cicho::song:

Rafał wykładzik poszedł, niezły, no i niejeden pewnie tak robi

oj żebyście widzieli niektóre historie zdarzeń... przeczytałem tego trochę :gwizdanie: Jakie to ludzie mieli wypadki, jak to sąsiad na parkingu tak parkował, że z ich samochodu prawie nic nie zostało :gwizdanie: Ale i tak nic nie przebije ojca który kupił córce mesia S klasy tego poprzedniego za 60-70 tysi, dal jej w prezencie ślubnym, dziewczyna 18 lat, i samochód zarejestrowany tylko na nią, ubezpieczenie tylko na nią, jej pierwsze ubezpieczenie, prawko kilka miesięcy... :polew: oczywiście pelny pakiet ubezpieczeń :polew: OC AC itp. itd. Roczne ubezpieczenie prawie równe wartości auta :polew: No dobra trochę mniej, bo 48 tys. zł za rok :polew: Ale rozbite na 4 raty :good: zapłacona tylko pierwsza :gwizdanie: I córeczka chyba straciła mesia :gwizdanie:

sa ludzie i parapety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ludzie i parapety :decayed:

ja bym nie chciał takie prezentu :polew:

ja tez nie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:30_________________________________________________lampka już u mnie :decayed:

lampkay.jpg

myślałem że bedzie ciemniejsza, a jest szara :gwizdanie:, narazie zostaje ale bede szukał czarnej :decayed:

Wiązka już polutowana, jutro odbieram fotel i wkładam wszystko do auta :good:

wiazka1.jpg

Póki co zainteresowania na auto brak, także rezam dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłes foto relancje :wink4: krok po kroku :decayed:

lutowania wiązki? nie? mam schemat i jechałem wg schematu :wink4:

czemu lampki nie szukales z diodami czerwonymi?

ta się trafiła za 25zł z przesyłką :wink4:, miesjce od spodu na diody jest to się może doreza, choć zastanawiam się czy jej nie wystawić na allegro i szukać czarnej na diodach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...