Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Prosz :gwizdanie:

dsc3586m.jpg

dsc3584r.jpg

Tak jak pisałem bida, jedyne co zostało zmienione to gałka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ee tam slepy - powiem ci coś.

ja się właśnie w takim audi a4 zakochałem - bez bajerów, bez klimy, zwykła kiera - zwykły golas potocznie mówiąc. to dla mnie jest to auto które tak ubustwiałem a nie jakiej gówna i pierdółka na desce. i było mi z tym dobrze, puki nie trafiłem na to forum. teraz wiem, że chciałbym mieć takiego golasa w środku, ale chciałbym też mieć super wypas z recaro w tipie.. i wiem, że z tym i tym będzie mi źle.. mógłbym nie kupować nigdy a4 i ominąć ten problem ale będzie mi wtedy źle, że nigdy takiego auta nie miałem.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam slepy - powiem ci coś.

ja się właśnie w takim audi a4 zakochałem - bez bajerów, bez klimy, zwykła kiera - zwykły golas potocznie mówiąc. to dla mnie jest to auto które tak ubustwiałem a nie jakiej gówna i pierdółka na desce. i było mi z tym dobrze, puki nie trafiłem na to forum. teraz wiem, że chciałbym mieć takiego golasa w środku, ale chciałbym też mieć super wypas z recaro w tipie.. i wiem, że z tym i tym będzie mi źle.. mógłbym nie kupować nigdy a4 i ominąć ten problem ale będzie mi wtedy źle, że nigdy takiego auta nie miałem.. :disgust:

powiem, tak, odkąd sie przejechałem poliftem, nie chce już patrzeć na moje wnętrze, ale jest to kwestia czasu i wszystko bedzie zrobione tak jak chce, recaro mi sie snią po nocach ale nie w pełnej skórze :sick3:, materiał :kox:, a kompletną bajką byłyby półskóry z czarną alcantarą :slina:

zobaczymy jak to sie wszystko potoczy, narazie w planach jest kiera od Eski, kubełki w materiale, i podłokietnik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa recaro w półskórze :slina: sama szmata też mogłaby być ale skóra to nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co bedzie, zostało mi podokańczać pare pierdułek które sobie założyłem na ten sezon, a potem składam kasę na SWAP :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz slepy - kup całe zmień tapi i sprzedaj za tyle co kupiłeś: http://moto.allegro.pl/item1193476269_audi_a4_s_line_avant_klimatronik.html :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz slepy - kup całe zmień tapi i sprzedaj za tyle co kupiłeś: http://moto.allegro.pl/item1193476269_audi_a4_s_line_avant_klimatronik.html :evil:

żeby to było takie proste :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy ogarnij zaślepkę poduszki pasażera bo teraz wygląda jak jakiś niedomknięty schowek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy ogarnij zaślepkę poduszki pasażera bo teraz wygląda jak jakiś niedomknięty schowek :wink4:

nie wiem jak sie do tego zabrać żeby czegoś nie spiertolić :confused4:

za grosze pocisne cala konsole srodkowa z polfita, razem z koszem na 1 din, popielniczka i uchwytem na kubek. Brakuje tylko ramki w srodku, tej na gorze co na awaryjne jest. klimatronika, i przyciskow od przeciwmgielnych. Jak bys chcial to naprawde za grosze to pocisne, bo mi miejsce zajmuje tylko. Dogadamy sie co do ceny.

no ale Ty masz to w niebieskim kolorze :gwizdanie:, a jak wygląda sprawa z założeniem 2din podejdzie w tą konsole po wymianie kosza, czy konsole tez trzeba zmieniać? :mysli:

co to masz za guzior koło stacyjki? :naughty:

engine start? :kox:

może kiedyś :kox:

spryski :przebiegly:

dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum jest wątek - ktoś normalnie na super glue przykleił odstający róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum jest wątek - ktoś normalnie na super glue przykleił odstający róg.

no ale nie bedzie miało to negatywnych skótków przy ewentualnym wystrzale poduchy? :mysli:

Prosz :gwizdanie:

dsc3586m.jpg

dsc3584r.jpg

Tak jak pisałem bida, jedyne co zostało zmienione to gałka :gwizdanie:

czesio :kox: bedzie podlokietnik i nawiewy to bedzie ok :good: zmienisz kiere i fotele i wystarczy :rolleyes:

Czesio jeździ ze mną ponad rok i jest :kox:, a co do reszty :gwizdanie:

nawiewy już idą pocztą :przebiegly:

podłokietnik ciągle negocjuje :gwizdanie:

kiery ciagle szukam :gwizdanie:

foteli tez :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo temu gościowi napisałem ale powiedział, że przykleił tylko w rogu i że wcale super glue nie jest taki mocny.

Tylko teraz nie mogę tego wątku znaleźć :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo temu gościowi napisałem ale powiedział, że przykleił tylko w rogu i że wcale super glue nie jest taki mocny.

Tylko teraz nie mogę tego wątku znaleźć :disgust:

no jakby to minimalnie pocisnąć :gwizdanie:, mogłem kupić całą deskę od tego gosćia co brałem kratki, wyszła by 130zł z przesyłką, tylko że dużo rzeźby jest przy przekładce chyba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj info na Pw ile chesz, choć pewnie i tak nie wezmę, bo jestem raczej nastawiony, że jak bede już wymieniał to na 2 din i Navi Plus do tego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...