Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

B6 miało być dla ojca :wink4:, mi się b6 średniawo podoba, jak już to b7, ale to inna półka cenowa, także narazie rezam sobie swoje b5 i nie narzekam :decayed:, planów jest sporo na ten rok jeszcze, a co dopiero nastepny :kox:

b6 nie :wink4: jak juz cos to R8 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

r8 :mysli:, długo, długo nie a potem wcale, chyba ze jakieś lotto :gwizdanie:, masz fotke klameczek z b6? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 w niemcowni jest :wink4: a brat jeszcze nie przyslal mi :rolleyes: ale przysle :evil: jak bede to napewno dostaniesz :good:

ok spoko, właśnie przyczaiłem ze tam jest taki platik i on świeci, może by takie coś przyrezał, mam wolną klamkę tylną, dioda tez mi chyba została, może coś przykombinuje jak się wyrobię jutro :wink4:, w następnym tygodniu bede chyba rezał lampki oświetlające przestrzeń pod drzwiami po otwarciu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyłu nawet nie ruszam, bo po co mi to :wink4:, jak już to kiedyś dojdzie może elektryka, i dla pasażerów z tyłu więcej atrakcji nie przewiduje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem. przecież slepy nie zrobił by czegoś typu "agro". Oprócz czarnej plakatówki i wystających diód.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:55_________________________________________________a do tych podświetlanych podnóży to by się nakłądki rs przydały - żeby wyglądało tak jak ktoś ma fotę b6 - adamoo chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupował ktoś szkła do siebie od tego allegrowicza, bo zastanawiam się czy ich nie wziąść :gwizdanie:

mówiłem. przecież slepy nie zrobił by czegoś typu "agro". Oprócz czarnej plakatówki i wystających diód.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:55_________________________________________________a do tych podświetlanych podnóży to by się nakłądki rs przydały - żeby wyglądało tak jak ktoś ma fotę b6 - adamoo chyba?

kolego od lampki sie odstosunkuj :tongue4:, jest ok i mi się podoba, idzie jesień a z nią wpadnie czarna podsufitka i wszystko bedzie cycuś :wink4:

co prawda to prawda, ale ponad 500zł za nakładki i jescze trochę za podstopnice, to przeginka, tymbardziej do diesla w b5 :polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:59_________________________________________________co do nakładek to te są kox w chooj :kox:

img4219j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________a tak na serio to znalazłem ciekawą alternatywe :kox:

1200937416

http://allegro.pl/org-tuning-vw-golf-iv-polo-audi-seat-leon-skoda-i1213425366.html

chyba doszedł mi jeszcze jeden mod :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zł za sztukę

3x99zł+podstopnica (nie wiem ile jakieś 200?) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zł za sztukę

3x99zł+podstopnica (nie wiem ile jakieś 200?) :gwizdanie:

przeczytaj dokładnie za sztuke w nawiasie 3 nakładki :wink4:, + podstopnica 129zł, i za 250zł jest piękny komplecik :good:

także muszę to podsunąć mojej dziewczynie zeby widziała co kupić pod choinkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rzeczywiście - spojrzałem na początek aukcji i pisze, że za sztukę, więc mały błąd. :wink4: w takim razie to jest klasa :good:

i to ori audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori, audi, ale nie ori od B5, także rzeźba by musiała iść ale tego to my się nie boimy akurat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my się nie boimy....

czy się boimy? :przebiegly:

nie... my nie wiemy co to strach....

w ogóle, mało wiemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:, taka prawda :wink4:, także jak się dobrze spiszę do świąt, to może pod choinką bedzie leżał komplecik :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - zimą będzie ładnie się komponowało z gumowymi dywanami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet w lecie na gumie pomykam :kox:, ale ostatni sezon na wiosne trzeba jakiś materiałek zarzucić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nówki sztunie ori z aso materiałówki :gwizdanie:

a guma się zawsze w sumie przyda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałeś za materiałówki?, ja mam gumy jeszcze z mojej 80tki :kox:, mam do nich sentyment :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...