Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie nie - ja mam przedlifta. 1996r.

chyba się pokuszę o założenie wątku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie nie nie - ja mam przedlifta. 1996r.

chyba się pokuszę o założenie wątku :mysli:

tylnie lampy mnie zmyliły :wink4:, ale na lajcie podepnisz je na ori włączniku, bo ja taki kupiłem do siebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czy przez neta czy poszukam w jakimś elektronicznym, narazie muszę się zorientować czy u mnie te same są :)

Zamawiaj w elektronicznym. Kupno w necie to loteria.

Z własnego doświadczenia mogę polecić żarówki od importera jacky auto. Zarówki (diodowe postojówki) vecta bardzo szybko mi się przepalały. Co więcej, często biały wcale nie był biały tylko niebieski :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi też by się przydało - jakieś radio CD, głośniki na tył ( w sumie jeden), pakiet oświetlenie, hida jakiegoś, te halo i silniczki do reg. świateł. jakby została to na lato może alu...

a tak to lipa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy te wkłady do Ciebie nie podejda, inaczej wyprofilowane jest lusterko poliftowe :gwizdanie:

karwa, nawet nie popatrzyłem że to do polifta :wallbash:, ogólnie to chyba bedzie kicha ze znalezieniem prawego wkładu do lustra z anglika, czyli zostaje rzeźba :decayed:

poszperaj dobrze na alledrogo,

ale nie masz tylko w tym angliku podgrzewania czy jest zniszczona tafla? zostaw aglika wrezaj mu mate tylko stopke mocujaca lusterko do karoserii wymien na swoja EU, jak cos pytaj solarka on to rezal i jest lux

właśnie anglika mam grzanego, i jest już na europejskiej stopce, tylko lustra mi zaczynają od spodu podzerać :confused4:, i chciałem wymienić z całym szkłem :gwizdanie:, no ale prawe zostawie tak jak jest a do lewego kupię matę i szklo :wink4:, no i muszę całą wiązkę ciągnąć do luster :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________No i w środku zrobiło sie przyjemnie :gwizdanie:, Jeszcze tylko kiera i taborety :przebiegly:

pakietowietlenieled.jpg

pakietowietlenieled2.jpg

pakietowietlenieled3.jpg

I poprawienie poduszki pasażera :bicz:

A diodowe podświetlenie w schowku? Ja dałem czerwone :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszke jak sie uda, to sie poprawi :gwizdanie:

O schowku to sobie zupełnie zapomniałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:13_________________________________________________Jutro dokupie żarówkę do schowka i muszę coś wymyślić z tymi słonecznikami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po dwa światełka na słonecznikach, po bokach lusterek, tam są takie cienkie żarówki rurkowe, i nie wiem czym je zastąpić, myślałem o pojedyńczej diodzie, bo tam jest takie sreberko co rozprasza światło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda.. lepszy efekt jest jak oświetla z góry...

ale co tam wsadzić to już nie wiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda.. lepszy efekt jest jak oświetla z góry...

ale co tam wsadzić to już nie wiem :wink4:

są właśnie kolega teeree ma całe słoneczniki z lampkami w podsufitkę, ciemne, tylko on pisze że to są szare, a mi by spasiły czarne od Eski :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:30_________________________________________________o takie coś :gwizdanie:

Zdjęcie1029.jpg

tylko nie wiem jakby sie to zgrywało z czarną podsufitką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to najwyżej obijesz słoneczniki jeszcze :cool1:

z tym już jest więcej pierd*****a :gwizdanie:, a nie mam ochoty sie z tym bawić, narazie odpuszczam temat, zaczekam na zime :tongue4:, chociaż przeglądam allegro, bo szukam czarnych plastików na słópki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo szukam czarnych plastików na słupki :gwizdanie:

sory ;)

no jak zkompletujesz czarne to będzie całkeim całkiem.

ja bym miał plan na brown project. ale nie tylko wnętrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo szukam czarnych plastików na słupki :gwizdanie:

sory ;)

no jak zkompletujesz czarne to będzie całkeim całkiem.

ja bym miał plan na brown project. ale nie tylko wnętrze :gwizdanie:

ale popatrz tutaj te słoneczniki i lampki są jaśniejsze od podsufitki, moze tak ma być :mysli:

1219206176_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nie widziałem innych podsufitówek - tylko ta ciemna i jasna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mi sie widzi, że to bedą te do czarnej podsufitki, napisałem jeszcze PW, do Moskala, bo on miał u siebie czarną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal może ci opchnie z parówy :decayed:

tymczasem ja spadam.. jutro znowu szkoła.. 2 godziny niby ale na 9 godzin i tak muszę jechać... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...