Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

a jak by felgi okleic folia ? :mysli::decayed:

kiepski pomysł, bo jest za duże ryzyko przerysowanie, zadrapania :gwizdanie:, a po drugie oklej taką felgę jak My mamy folią a bedziesz mistrz :good:, Już lepiej do hydrografiki ją oddać :gwizdanie:, widziałem ostatnio jak to robią i jest kozak powiem Ci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem czy polerowac moje czy zrobic je na grafit.. szkoda mi troche kasy na malowanie + zrzucenie opon itp to sie zrobia koszta :gwizdanie:

no ale żeby porządnie wypolerować, to tez trzeba zrzucić oponki :wink4:, mi koła polerował znajomy, 300zł za komplet i można sie było w nich przeglądać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też, przyzwyczaiłem się do czarnego frontu, i teraz jest jakoś tak dziwnie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podoba ten gril z rs... polifcik jest za***isty bo wchodzi w głąb :good: a rs to w sumie jak przedlift...

dlatego lepiej na czarno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podoba ten gril z rs... polifcik jest za***isty bo wchodzi w głąb :good: a rs to w sumie jak przedlift...

błądzisz synu... błądzisz...

ale młody jesteś więc masz wybaczone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że zawsze każdy wypomina mi moją młodość..

ale spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że zawsze każdy wypomina mi moją młodość..

ale spoko.

ty gowniarzu :kox: zartuje ale ja popieram micha :good: od RS ten gril ma ramke jak przedlift i nie za pieknie sie to prezentuje dlatego jak jest w czerni ramka to jest miodzio a jak jest srebna/chromowa to wyglada kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety też mi tak to wygląda. Były gdzieś próby połączenia poliftowej ramki z plastrem z RS'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety też mi tak to wygląda. Były gdzieś próby połączenia poliftowej ramki z plastrem z RS'a?

temat do opanowania :hi: przy takim grilu chrom moze zostac na remce ale w ori nie ma szalu :wink4:

slepy maluj na czarno bo bylo ladnie :gwizdanie: teraz nie jest :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety też mi tak to wygląda. Były gdzieś próby połączenia poliftowej ramki z plastrem z RS'a?

było połącznie grilla z maską :naughty:

4034176634b56703405ao.jpg

btw, slepy powinienes lampy zrobic w black :kox:

jakbym robił czarne lampy to tylko tak jak NOSB z BiXem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że zawsze każdy wypomina mi moją młodość..

ale spoko.

bo szczyl jestes :decayed:

Czemu nie robiles B1 ? Kumpel zrobil w wieku 16 lat i jezdzil Vitara 2 osobowa :decayed: Kontrolowali go i bez problemu przechodzil kontrole.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 09:19_________________________________________________btw, slepy powinienes lampy zrobic w black :kox:

może dlatego, że mnie nie stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że zawsze każdy wypomina mi moją młodość..

ale spoko.

bo szczyl jestes :decayed:

Czemu nie robiles B1 ? Kumpel zrobil w wieku 16 lat i jezdzil Vitara 2 osobowa :decayed: Kontrolowali go i bez problemu przechodzil kontrole.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 09:19_________________________________________________btw, slepy powinienes lampy zrobic w black :kox:

może dlatego, że mnie nie stać?

Ja bym B1 nie robił, szkoda kasy, jak potem i tak trzeba cały kurs od nowa robic :thumbdown:

Poszło zamówienie do Arka, za niedługo furka zmieni troszkę styl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cały. tylko praktyka.

szkoda kasy, a później miałbym ticusiem odchudzonym jeździć? wolę rower.

slepy co planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy co planujesz?

wszystko w swoim czasie :decayed:, narazie wysprzedaje stare graty :wink4:, i szukam roboty :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 16:43_________________________________________________Gałka od S-line, na pokładzie :decayed:, odrazu skróciłem lewarek :gwizdanie:, ale pójdzie jeszcze z 1cm, niżej, tylko jak zwykle pojawiają się problemy, mieszek jest teraz za długi i trzeba uszyć nowy :wink4:

dsc7211.jpg

dsc7224.jpg

dsc7229.jpg

Gałeczka w stanie jak widać, ale za te pieniądze, nie spodziewałem się rewelacji, no i przynajmniej pasi do kiery :polew:,

Szukam jeszcze kierki od eski i podłokietnika, i wysyłam wszystko na kuracje spa, w BM Custom :good:, po powrocie ma wyglądać jak u papy Moskala :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie podchodzi mi gałka z s-line w b5 :gwizdanie:

ale jak reszta gratów wpadnie to będzie spoko chyba :naughty:

no i jak kiera będzie do obszycia to gałeczkę też odrazu wyślij :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie podchodzi mi gałka z s-line w b5 :gwizdanie:

ale jak reszta gratów wpadnie to będzie spoko chyba :naughty:

no i jak kiera będzie do obszycia to gałeczkę też odrazu wyślij :good:

No właśnie czekam na kierę i podłokietnik :wink4:, wtedy wyślę wszystko Kierę, klapkę od podłokietnika, gałkę i mieszek, i wszystko pójdzie w perfore :good:, do tego czarna podsufitka, i pomodzę coś z dekorami :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede, wysyłał wszystkiego pojedyńczo, bedzie wszystko to się wyślę, mam nadzieje że ogarnę to przed świętami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...