Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zderzak albo kratki bys sobie przelozyl do swojej :kox:

przekładana bedzie tylko jedna rzecz, ale o tym w swoim czasie :wink4:,

zastanawiam się nad sprzedażą zielonej :gwizdanie:, i kupnie polifta, ale wstzrymam się z tym chyba do wiosny :mysli:

:good:

Kupisz fajnego AJMa i będzie git

no i właśnie o tym myślę :wink4:, poki co zawieszam wszystkie grubsze mody do wiosny, i szukam jakiegoś polifta, jak się trafi bedzie zmiana, jak nie to rzeźbimy dalej :wink4:

zderzak albo kratki bys sobie przelozyl do swojej :kox:

przekładana bedzie tylko jedna rzecz, ale o tym w swoim czasie :wink4:,

zastanawiam się nad sprzedażą zielonej :gwizdanie:, i kupnie polifta, ale wstzrymam się z tym chyba do wiosny :mysli:

dobry zawias, koło i nic więcej nie potrzeba :)

zawias bym przełożył od siebie, kółko też, także chyba bede przy tym obstawał, przejechałem się tym AJM, i jak na 115KM, to ładnie to śmiga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polift to polift :wink4:

dokładnie, bo takie sypanie kasy w 95 rok mija się z celem :)

w AJMie zrobisz program i już jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C15836521_1.jpg

seryjna koza, zdjęcie jescze od poprzedniego właściciela :wink4:

Felga, gleba i będzie klasa :hi: jeszcze mogły by przednie szybki się trochę ściemnić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polift to polift :wink4:

dokładnie, bo takie sypanie kasy w 95 rok mija się z celem :)

w AJMie zrobisz program i już jest git :)

troszkę za późno zdałem sobie z tego sprawe :kwasny:, ale trochę gratów ze swojej przerzucę, i bede chciał ją dobrze sprzedać, choć ten 95r. bedzie mnie trzymał :embarrassed:

C15836521_1.jpg

seryjna koza, zdjęcie jescze od poprzedniego właściciela :wink4:

Felga, gleba i będzie klasa :hi: jeszcze mogły by przednie szybki się trochę ściemnić :wink4:

to już nie moje zmartwienia :wink4:, ale spokojnie, nie bedzie siary :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy a czy to nie twoja audi miała zawędrować do mnie za jeden mały patent? :mysli:

poczekaj do wiosny to może się na nią skuszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to nie problem :decayed:, kwestia tylko dozbierania paru groszy :naughty:, kombinuje jeszcze wypad za granicę, jak sie powiedzie do dołącze do Krawaciarzy z B6 :polew:

slepy a czy to nie twoja audi miała zawędrować do mnie za jeden mały patent? :mysli:

poczekaj do wiosny to może się na nią skuszę :kox:

nie wiem o jakim patencie mówisz, ale do wiosny raczej na pewno bedzie u mnie, potem idzie do żyda, jednego kupca mam, tylko nie wiem co powie na moją cenę :wink4:, mam zamiar wystawić ją tak jak stoi, tylko bez 18" i gwintu :wink4:, jak nie pójdzie za taką kasę to wyciągam cenniejsze bebechy i oddaję za cene seryjnego przedlifta ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię o bodajże podświetlanych przyciskach małych plakatówek?

niestety ale mnie nie będzie chyba jeszcze stać na a4 nawet przedlifta ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię o bodajże podświetlanych przyciskach małych plakatówek?

niestety ale mnie nie będzie chyba jeszcze stać na a4 nawet przedlifta ;(

masz czas do wiosny, odkładaj $$$ i dobijemy dill :wink4:, mam już jednego polifta na oku, ale musiałbym się zapożyczyć u ojca na dzień dzisiejszy a tego nie chce :thumbdown:, także zmiana wózka dopiero na wiosne, a tymczasem rezam :decayed:

ak sie powiedzie do dołącze do Krawaciarzy z B6

Grozisz mi?

nie, bede sie starał wkupić w łaski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz doinwestowana b5... jaki to sens sprzedawac?

chociaz B6 :naughty: :naughty: :naughty:

sam nie wiem, ale wolałbym jednak coś nowszego, jednak różnica 5 lat, to już dużo, całkiem inny komfort, wygłuszenia auta, no i silnik, moja 90tka, przy AJMie nie jedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie uzbieram 10 kafli nawet :decayed:

a co do 90 a 115 to sam wiem, że jest duża różnica :good: pomimo, że mam większy sentyment do 1z :kox:

właśnie dzisiaj starszy zakupił b5 2000r ale 110KM w avancie i też idzie aż miło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie uzbieram 10 kafli nawet :decayed:

a co do 90 a 115 to sam wiem, że jest duża różnica :good: pomimo, że mam większy sentyment do 1z :kox:

właśnie dzisiaj starszy zakupił b5 2000r ale 110KM w avancie i też idzie aż miło :kox:

no właśnie mam wahanie jak chooj, co robić, dlatego daje sobie czas do wiosny, szkoda mi trochę mojego paździocha bo troszkę razem przeszliśmy, i łezka mi sie kręci, jak pomyślę o jego sprzedaży, ale zobaczymy co wyjdzie, narazie ogarniam Pakiet Zimowy :good:, Na swięta zaręczyny, a potem może jeszcze powalczymy z jakimiś modami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie uzbieram 10 kafli nawet :decayed:

a co do 90 a 115 to sam wiem, że jest duża różnica :good: pomimo, że mam większy sentyment do 1z :kox:

właśnie dzisiaj starszy zakupił b5 2000r ale 110KM w avancie i też idzie aż miło :kox:

no właśnie mam wahanie jak chooj, co robić, dlatego daje sobie czas do wiosny, szkoda mi trochę mojego paździocha bo troszkę razem przeszliśmy, i łezka mi sie kręci, jak pomyślę o jego sprzedaży, ale zobaczymy co wyjdzie, narazie ogarniam Pakiet Zimowy :good:, Na swięta zaręczyny, a potem może jeszcze powalczymy z jakimiś modami :kox:

Pany... tak pierdzielita o tych zmianach i ja chyba też zacząłem kminić w tym kierunku :mysli: Chyba zaczynam szukać coś nie koniecznie młodszego tylko mocniejszego w quattro :gwizdanie: Ale ja nie mam nic zmodzone to chociaż tyle że będzie lżej... A i tak żal oddawać w obce ręce :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy sprzedaje. Chyba taka moda :)

Chyba tak :gwizdanie:, Krycha a Ty na co zmieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniam :)

a myślałem, bo nosbowe progi oddajesz, zrodziła Ci sie nowa wizja :naughty:, Ja sie ciagle waham ze sprzedażą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...