Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan


Spartan_Wroc.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda zacnie:decayed:

P.S i powiedzcie że A4 nie może na 17" wyglądać dobrze:wink:

Do czasu aż nie stanie przy 18tce:grin: też w tym błędzie myśleniowym żyłem:decayed:

Dobrze że oponka w planie inna bo obecna przy normalnym swietle to balon, ale pies i tak rozjebał foto:kox:

DSC00732.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik taki że za wymianę kompletnego rozrządu, termostatu, pompy wody, wszystkich filtrów i oleju + robocizna polecisz na jakieś 2800zł :P A o skrzyni się nie wypowiadam bo moja mama ma manualną cale szczęście, o tej słyszałam że awaryjna i koszta spore :P Wiec jak wytrą Ci się nie daj Bóg wałki rozrządu, rozrząd do wymiany i skrzynia padnie to wtedy już lepiej swapa zrobić :P

Ogólnie autko piękne i ten kolor niespotykany Java green :P na pewno się oglądają na ulicy za Twoim autkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik taki że za wymianę kompletnego rozrządu, termostatu, pompy wody, wszystkich filtrów i oleju + robocizna polecisz na jakieś 2800zł :P A o skrzyni się nie wypowiadam bo moja mama ma manualną cale szczęście, o tej słyszałam że awaryjna i koszta spore :P Wiec jak wytrą Ci się nie daj Bóg wałki rozrządu, rozrząd do wymiany i skrzynia padnie to wtedy już lepiej swapa zrobić :P

Ogólnie autko piękne i ten kolor niespotykany Java green :P na pewno się oglądają na ulicy za Twoim autkiem

Jakbyś przejrzał wątek to zauważył byś że rozrząd zrobiony...kompletny, odma wymieniona...a ze skrzynia nie ma problemu, wymieniam, w niej olej regularnie z filtrami... Jak się dba, to się ma... :whistling:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

A ja sie pytam czemu zaciski jeszcze nie są pomalowane pok kolor nadwozia? było by zacnie:decayed:

Kolorowe zaciski to nie moja bajka :decayed: uznaje tylko i wyłącznie czarne/grafitowe :decayed:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Kowi, no balon jest prze chooy :facepalm: ...ale to kwestia czasu...i terminu wypłaty :grin:

---------- Post dopisany 07-06-2012 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 16:08 ----------

Małe VT :wink:

DSC00720_kopia.jpg

Będzie dobrze? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tak sobie pomyslalem moz zmien sobie tytuł swojego postu na Apple :drunk:

A tak na powarznie mam pytanko odnosnie gwintu czy u siebie miales jakis problem z montazem tylnych amorkow ?

Kupilem u kolegi z forum zestawik SuperSport i sie okazuje ze jakis problem jest w montarzu w przedlifcie?? i niewiem oco kaman a chcialbym sie jakos przyszykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tak sobie pomyslalem moz zmien sobie tytuł swojego postu na Apple :drunk:

A tak na powarznie mam pytanko odnosnie gwintu czy u siebie miales jakis problem z montazem tylnych amorkow ?

Kupilem u kolegi z forum zestawik SuperSport i sie okazuje ze jakis problem jest w montarzu w przedlifcie?? i niewiem oco kaman a chcialbym sie jakos przyszykowac.

ja tam mam w przedlifcie ten zawias SS i wszystko super. Tylko, że mam górne mocowania amora polifta bo z wcześniejszym gwintem kupiłem. Ale chyba tylko tym sie różnią:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba w tym jest myk a ja takiego mocowanka nie posiadam :kwasny: no ale nie mowmy otym w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tak sobie pomyslalem moz zmien sobie tytuł swojego postu na Apple :drunk:

A tak na powarznie mam pytanko odnosnie gwintu czy u siebie miales jakis problem z montazem tylnych amorkow ?

Kupilem u kolegi z forum zestawik SuperSport i sie okazuje ze jakis problem jest w montarzu w przedlifcie?? i niewiem oco kaman a chcialbym sie jakos przyszykowac.

Żabka to polift a gwint też z polifta więc nie orientuje się w tym temacie... coś tam było takiego że z przedlifta nie pasuje do polifta albo na odwrót :eusathink: Pytaj w Battalionie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a powiedz mi jeszce jak ustawiales wysokosc

ja przod juz zalozylem i od sufmiarki chce odmierzyc tylko ile?

mam 18 opona prof.40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem na ustawieniu poprzedniego właściciela, założyłem kola i mierzyłem na równej powierzchni ile jest od podłoża do nadkola... chciałem mieć 61cm to zjeżdżałem różnice na gwincie.

Na ustawianie jest tylko jedna metoda - prób i błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ustawilem przod tak nisko ze kola w natkolu sie schowały :facepalm:

z podworka nie zdazylem wyjechac a mialem w sumie do wyjazdu 5m. a 3krotnie brzuszkiem po ziemi przejechalem :kox:

Ale fajnie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie:facepalm::decayed:...ja mam 59.5 przód od ziemi i 60 tył a da się jeździć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...