Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

taśma - końcówka jaka litera, drugi motyw to wiązka do poduszki, czy dodatkowy przewód na mf,

ale z drugiej strony Stichy raczej sprzedał komplet z okablowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie kupiłem komplet, więc zakładam, że wszystko też działało wspólnie. Taśmy nie trzeba jakoś adaptować? Błędów w poduszkach brak.

---------- Post dopisany 07-05-2014 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 21:15 ----------

Problem rozwiązany, może komuś kiedyś się przyda. Na płytce z tyłu poduszki nie trzymały luty na płytce. Do wtyczki wchodzi wiązka z trapeziku. Po rozebraniu i przelutowaniu wtyczki wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po założeniu kiery z multifunkcją, wszystko śmiga, tylkom mam mały problem mianowicie podczas jazdy zapala mi się esp i moje pytani czy to się jakoś kalibruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeprowadziłem tak jak jest to opisane, fakt faktem przy prostej kierownicy miałem różnicę na vagu przy tym, chyba że sprubuję jeszcze raz i jeszcze jedno pytanie czy auto musi stać na równej nawierzchni czy nie ma to znaczenia przy kalibracji, bo wcześniej stałem na chodniku jedną stroną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem raczej wszyscy co kalibrowali czujnik stali na w miare równym podłożu czy w garażu, placu czy na podwórku... dla pewności stań równo kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie kupilem b7 sline z koncowki 2007 z navi plus i navigacja pomiedzy zegarami. Kierownice mam wielofunkcyjna 3 ramienna, domyslam sie ze bede potrzebowal tylko manetke lecz Zanim kupie sprawdze wagiem. Jaki jest koszt samej manetki w aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj lepiej używki na ebayu bo w ASO drugie tyle zapłacisz jak nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie kupilem b7 sline z koncowki 2007 z navi plus i navigacja pomiedzy zegarami. Kierownice mam wielofunkcyjna 3 ramienna, domyslam sie ze bede potrzebowal tylko manetke lecz Zanim kupie sprawdze wagiem. Jaki jest koszt samej manetki w aso?

Na pewno moduł jest ok., a manetkę jak kolega wyżej piszę lepiej kupić używaną, przeważnie są w idealnym stanie i można znaleźć za nawet 50 zł. W ASO 160 zł kosztuje.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi jeszcze koszt obudowy pod kierownicą na tempomat.koszt obudowy do 100zl w zależności od stanu. No chyba że ktoś sam przerobi obudowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki za odpowiedzi. Czy manetka musi byc od b7 czy moze byc tez od innego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka tempomatu pasuje też od A6 od 05, A8 tez od 05 , Q7 od 07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie. Ale podejdzie jakas od vw? Bo kumpel pracuje na servisie vw i czesci mi taniej zawsze zalatwial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują od VW, ani skody. Z innych marek vag to tylko podpasowała by z seata exeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompatybilne:

8E0953521C

8E0953521D

4E0953521

4E0953521A

4E0953521B - np taki nr miała manetka w EXEO z 2010 r.

4E0953521C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś podpiłem się vagiem i mój numer modułu to: 8E0 953 549 Q

w opisie nic nie mogę znaleśc o literce Q, czy muszę wymieniać moduł czy potrzebuje tylko manetkę?

kierownica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko manetka

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś podpiłem się vagiem i mój numer modułu to: 8E0 953 549 Q

w opisie nic nie mogę znaleśc o literce Q, czy muszę wymieniać moduł czy potrzebuje tylko manetkę?

https://lh6.googleusercontent.com/-d5PMt1CdJd4/U34l9QYakUI/AAAAAAAAA4U/fsubZCizqI0/w648-h465-no/kierownica.jpg

Bo Moduł z końcówką Q. Jest pod b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że masz Q (mid-line) - dokładasz manetkę i jazda z kodowaniem :banan:

Moduł Q w B7 i EXEO obsługuje tempomat i MF, chyba nawet wspiera podgrzewanie

AUDI A4 2003-2009 STEERING WHEEL COLUMN MODULE HIGHLINE MFSW TRIP 8E0953549Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...