Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wysłałem mu numery . Jak tylko dostanę odpowiedź to zaraz dam znać . :naughty:

czekamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numery lakierów :gwizdanie:

LZ5A

LZ7L

LY7G

LY9B -- Cuber masz farta Twój kolor jest

+ SREBRNY

+ NIEBIESKI METALIK

Ten drugi też mi odpisał i wychodzi całosć z przeysłką 180 zł za pobraniem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo sie zgubilem w temacie juz...

To sa "repliki", czy oryginalne spojlerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo sie zgubilem w temacie juz...

To sa "repliki", czy oryginalne spojlerki?

Te z numerami to orginały po 430 szt.

Ten za 180 zł szt. roboiny przez goscia z allegro TFB http://www.tfbtuning.pl/ (jutro będę miał foto real )

Mam już foto od TFB :

39015ad32674971f.jpg

42081ad05cc317b1.jpg

312f2e933886e895.jpg

c78663ae922d3cac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mam farta :)

Młody napisz do kolo aby przesłał fotke jak wygląda ten mój z góry dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już foto od TFB :

Panowie - chcecie zakładać ten typ spoilera ? Poważnie ? :shocked: ponieważ bardzo Was lubie - jeszcze raz poprosze - przemyślcie to jeszcze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już foto od TFB :

Panowie - chcecie zakładać ten typ spoilera ? Poważnie ? :shocked: ponieważ bardzo Was lubie - jeszcze raz poprosze - przemyślcie to jeszcze :notworthy:

No szczerze mówiąć żadko zgadzam się z wawą (joke :tongue4:) ale mnie też się nie podoba ten spojlerek, wręcz odwrotnie, uważam że bez niego jest 100 razy lepiej, może na żywo wygląda to lepiej ale to co jest na fotkach to :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się koledzy z Krakowa chcą załozyć orginał za 430 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze mówiąć żadko zgadzam się z wawą (joke :tongue4:) ale mnie też się nie podoba ten spojlerek, wręcz odwrotnie, uważam że bez niego jest 100 razy lepiej, może na żywo wygląda to lepiej ale to co jest na fotkach to

:th: :th: :th: :th:

Panowie kształt tego spoilera ciągnie tandetą ... jeżeli chcecie już coś wpakować do swoich ori wagenów to coś bardziej skromnego. Może lepiej komponowałby się gdyby całe auto miało dodatki ale jego rozmiar i to że bokami nachodzi na krawędz pokrywy bagażnika całkowicie go eliminuje.

To już ostatni mój komentarz w tym temacie. IMO jest kaszana i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra TFB odpada :tongue4: to była propozycja adaho :naughty: o Twoj waskipl napisałem i o foto tez czekam tylko na odpowiedź :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho ale kaszana którego daszka ? bo w sumie to rozmowa byla na temat 3 daszków :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrzmiało jak wszytsko do bani , festyn itd. Ale weźmy pod uwagę ORI o którym była mowa w ori kolorach przynajmniej ja bym taki brał.....

http://www.fourtitude.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20A4%20Avant%201.8T/Part%20VIII%20-%20S4%20Body%20Kit/S4%20Body%20Kit%20Installed#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrzmiało jak wszytsko do bani , festyn itd. Ale weźmy pod uwagę ORI o którym była mowa w ori kolorach przynajmniej ja bym taki brał.....

http://www.fourtitude.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20A4%20Avant%201.8T/Part%20VIII%20-%20S4%20Body%20Kit/S4%20Body%20Kit%20Installed#

no o takim można już porozmawiać, i na jakim wypaśnym autku go demonstrują :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jesli bede montowal to ten ori, zadnego innego. I w sumie juz nie wiem jakie zalatwia Wam MLODY... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tylko orginały :wink4: czekam na foto dla Cubera i numer dla waskipl :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz dojscie do tych oryginalnych spojlerkow, tak? Ile sztuk i w jakich cenach w koncu?

Bo juz naprawde zrobil nam sie bajzel w tym temacie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...