Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakie prace? :decayed:

Włozone recaro , wnetrze , poskladana elektryka i drzwi. Reszta na razie stoi bo musimy wyjechac z silnikiem :gwizdanie: Turbiny padlu kupilismy nowe k03 :kox::wink4:

Opublikowano

Jakie prace? :decayed:

Włozone recaro , wnetrze , poskladana elektryka i drzwi. Reszta na razie stoi bo musimy wyjechac z silnikiem :gwizdanie: Turbiny padlu kupilismy nowe k03 :kox::wink4:

a miales nikomu nie mowic :tongue4:

jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje :kox:

Opublikowano

jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje :kox:

on ci ją kórwa struga nozykiem do tapet z pniaka dębu "Bartka" , ze tak długo mu schodzi ????

japierdole 8 miesięcy :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo on jest taki szybki chlopak :polew:

Opublikowano

szybki jak 108821262.jpg

Opublikowano
  • Autor

Rozbierz auto do zera , zmien silnik , hamulce, zawieszenie wszystko po drodze przerob , Cale pomaluj i poskladaj znow + kolejne wyjecie silnika i zmiana turbin , fmic , tu daj felgi do prostowania tam do malowania , tu tego brakuje zamow itd itp... sory ale mam tez inne zajecia :) Nikolasa stoi 13 miesiecy a nawet nie odpalona i nie pomalowana :) Czas leci jak wsciekly a problemow zawsze po drodze mnostwo. :hi:

Opublikowano
:hi: czapki z głów panowie dla tego pana z jego cierpliwosc i dokładnosc a moze pokażesz fotki chociaż srodka :hi:
Opublikowano

a myslalem ze moja pozniej wyjedzie pokaz Daniel jakies fotki co sie dzieje

Opublikowano

Rozbierz auto do zera , zmien silnik , hamulce, zawieszenie wszystko po drodze przerob , Cale pomaluj i poskladaj znow + kolejne wyjecie silnika i zmiana turbin , fmic , tu daj felgi do prostowania tam do malowania , tu tego brakuje zamow itd itp... sory ale mam tez inne zajecia :) Nikolasa stoi 13 miesiecy a nawet nie odpalona i nie pomalowana :) Czas leci jak wsciekly a problemow zawsze po drodze mnostwo. :hi:

napierdolisz sie jak głupi

zamiast kupić normalnie ese to sie bawią w takie rzeźby...

jeszcze grube swapy to rozumiem ale takie grzebanie to :thumbdown:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 20:43_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

babcia ma rivale z nike !! :) juz ja kochom

Opublikowano

babcia ma rivale z nike !! :) juz ja kochom

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Jakie prace? :decayed:

Włozone recaro , wnetrze , poskladana elektryka i drzwi. Reszta na razie stoi bo musimy wyjechac z silnikiem :gwizdanie: Turbiny padlu kupilismy nowe k03 :kox::wink4:

a miales nikomu nie mowic :tongue4:

jedyny plus ze wkoncu ja widzialem po 8msc i nawet taka mi sie podobuje :kox:

Coś Ty myślał? Szwajcarska precyzja wymaga czasu... :decayed:

Opublikowano

tu to jest zaniedbanie a nie precyzja :polew: tylko cicho bo zaraz tamten bedzie sie madrowal :tongue4:

Opublikowano

Kasku bierz projekt w swoje ręce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skonczcie pier$%lic ...

Dajcie wszystkoe potrzebne czesci od razu , wszystko co trzeba od razu i poradze sE w miesiac + malowanie. To nie jest projekt nikolasa , tu idzie znacznie mniejsza kasa w czesci i robocizne , nie zyje tyklo z tego auta wiec nie pier$%cie ze siedze i skladam 8 miesiecy bo bym na pieprzony zus nie zarobil :thumbdown:

Opublikowano

Nosb nikt nie neguje tego, że na taki projekt potrzeba czasu :)

Opublikowano

Skonczcie pier$%lic ...

Dajcie wszystkoe potrzebne czesci od razu , wszystko co trzeba od razu i poradze sE w miesiac + malowanie. To nie jest projekt nikolasa , tu idzie znacznie mniejsza kasa w czesci i robocizne , nie zyje tyklo z tego auta wiec nie pier$%cie ze siedze i skladam 8 miesiecy bo bym na pieprzony zus nie zarobil :thumbdown:

nosb nie sr** ogniem , ja sie nabijam :)

Opublikowano
  • Autor

Ja sram kupą a nie ogniem :P

BTW : kasku sE strzelil w kolano :D

p1020889p.th.jpg

p1020894.th.jpg

:hi:

Opublikowano

Ja sram kupą a nie ogniem :P

BTW : kasku sE strzelil w kolano :D

p1020889p.th.jpg

p1020894.th.jpg

:hi:

to ten 2 kaska ulep?ma juz cwiary na tyl?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.