Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spróbowałem naprawić u siebie grzanko tyłków, rozbebeszyłem fotel i tak, oparcie, jest ok obwód jest zamknięty. Na siedzisku znalazłem przerwę, wiec zlutowałem ze sobą, biorę miernik i sprawdzam na wtyczkach i na tej dużej i odchodzącej od niej małej (z wystającymi pinami) mam przerwę na obwodzie. Więcej nie widać uszkodzeń ani przypaleń wydaje się wszędzie ok. Wziąłem te gąbki do auta na zapłon no i chyba grzeje, tylko czy na pewno? :disgust:. Sprawdziłem drugi fotel i tam wszystko się zgadza z rozpiską, więc jak myślicie zrywać maty i dalej szukać czy składać już te badziewie i liczyć się z tym że może nie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecasz może jakiś klej do przyklejenia później tego, zwykły butapren wystarczy? Przy okazji wywaliłem drugi fotel i wypiorę sobie podłogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecasz może jakiś klej do przyklejenia później tego, zwykły butapren wystarczy? Przy okazji wywaliłem drugi fotel i wypiorę sobie podłogę :)

Bonacol tapicerski w puszce też może być, nakładasz sobie cienką warstwę jakąś packąalbo pędzelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, znalazłem przerwę a była w samej macie grzewczej, trzeba było te siwe sznureczki podłączyć i na mierniku już się wszystko zgadza. Wrzucę foto bo wcześniej nie widziałem takiej usterki na forum. Teraz już mi wszystko schnie bo trochę musiałem pokleić. :)

matabu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw@ ile ja się z tym namęczyłem żeby ten fotel poskładać do kupy (tapicerkę) już mogłem wyprać fotel z anglika co stoi na podwórku :wallbash: jak ktoś nie ma cierpliwości to nie polecam :decayed:

ale dzięki za opis :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, grzanie idzie naprawic samemu, nie placac nikomu... ale potrzeba troche czasu i cierpliwosci jeszcze jak ktos to robi pierwszy raz.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesledzilem caly temat i nie znalazlem jakie napiecie powinno wystepowac przy sprawnych fotelach, ktos poda? chce sprawdzic co u mnie siadlo bo fotel pasazera grzeje ladnie, a moj nie grzeje, czuc sieplo tylko pod lewym kolanem, reszta fotela zimna, podpowiedzi jakies z waszej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup kalesony :) u mnie od pasażera nie grzeje jutro to oblukam, w sprawnym fotelu powinno być inne niż w tym co słabo grzeje a więc dążyć do takiego napiecia. A4 B6 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te mam problem kurcZe i nie wiem co jest grane jeden fotel rozebrałem na części pierwsze i patrze po kostkach czyli oparcie jest przejście na kostce czy oparcie sprawne biorę teraz siedzenie dotykam zielonej kostki dwa grube bolce nie ma przejścia ale jeżeli zmostkuje kostkę od oparcia to na zielonej wtyczce jest przejście :facepalm:. na drugim fotelu nie rozebranym jest inaczej niezależnie czy kostka od oparcia jest zmostkowana czy nie to na zielonej wtyczce zawsze jest przejście . Co z tym fantem zrobic i jak to powinno wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, u mnie podejrzewam, że są uszkodzone połączenia w macie bo dupsko jeszcze grzeje oczywiscie trochę wolniej niż pasażer a plecy kierowcy nie grzeją wogóle ale nie chcę się za to zabierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do samego TERMISTORA.

Sprawdzał ktoś lub jest w stanie sprawdzić miernikiem jaką wartość ma ten w ori instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba w nast tygodniu zrobie pierwsze podejscie.. daje sobie na to caly dzien, moj fotel wogole nie grzeje, od czego mam zaczac po wyjeciu fotela i zdjeciu tapicerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...