Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, kumpel w Civicu miał na pokładzie ten program i RaceLogica i wyszło mu chyba 0,1 różnicy przy dwóch przejazdach, tylko nie pamiętam, w którą stronę.

Ale to tylko aplikacja w telefonie, więc ciężko powiedzieć, czy w każdym się zachowuje tak samo.

Przy najbliższej okazji sprawdzę 0-100 u siebie, więc się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tu glowna role gra zludne odczucie przyspieszenia tylniego napedu

akurat odczucie w napedzie na tyl idzie w przeciwnym kierunku ... Nie czuc ze tak przyspiesza dopoki nie spojrzysz na predkosciomierz...

Sa za to odpowiedzialne dwie rzeczy :

- specyfika silnikow BMW , VAG ma pierdol_niecie z dolu a potem moment spada , tu wiadomo inaczej to wyglada.

- nie ma szarpania , rwania kierownicy w rece wszsytko odbywa sie ze spokojem a naped przenoszony jest w bardzo fajny sposob - nie ma szarpniec .

Soolek napisz jak po konfrontacji :decayed:

p.s. z ciekawostek ostatnio mierzylem sie z Astra 120koni (podobno ale nie zweryfikowane , jezdzi dosc zwawo jak na ta moc) - waga 1350 , oczywiscie odchodzilem jej ale np do 100 siedziala mi na ogonie , powyzej 120 Astra idzie spac.

tjaa.... w dieslach prawie caly czas w tym samym miejscu jest :polew:

joke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjaa.... w dieslach prawie caly czas w tym samym miejscu jest
Silnik: ALT 2.0 131PS

w ALT też.... tylko olej opada szybciej :>

joke :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten program jest w 100% miarodajny bo 50-100 wyszlo mi 3,4s

Jak to mierzyłeś?

Przy 50 w podłogę, czy wcześniej?

Dzisiaj wkońcu ogarnąłem to coś, więc jutro się pewnie pobawię.

A tak wogóle to ostatnio pobawiłem się trochę z folią i ... 2 fotki w pierwszym poście.

Efekt ... sam nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje na 1 rzut oka ze wyszlo git! Ciekawe jak ta folia jeszcze z bliska wyglada... Czarne nerki wygladaja oblednie... :slina: Caly czas mam lekkie wyrzuty sumenia ze nie poszukalem jednak czarnej e60 :confused4::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerki oczywiście malowane.

A co do folii, to z bliska się trzeba mocno przyjrzeć, żeby zobaczyć odcięcie folii.

Niestety, dostałem "krzywy" arkusz folii, nie miałem jak dociąć super równo ale nie widać tego :gwizdanie:

Teraz muszę poszukać, jaki kolor żarówki będzie święcił na pomarańczowo przez czerwoną folię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to żadna tajemnica.

Folia od tego kolesia -> http://allegro.pl/folia-do-lamp-szybko-tanio-i-bezpiecznie-zobacz-i1848259065.html

konkretnie czerowony-pomarańcz (łudziłem się, że kierunek będzie świecił na pomarańczowo).

Przy mocnym słońcu widać lekki pomarańcz na tej części lampy, ale znowu czerwony byłby za mocny do moich lamp.

Natomiast żółta folia do halo wpada bardziej w zieleń, więc lipa. 3 warstwy i nadal żółć jest kiepska, a właściwie jej brak.

Tutaj muszę jakąś poleconą folię kupić, żeby było żółto - ale halogeny na żółto świecą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A małpuj. Miałem takie lampy zrobić właśnie w Audi, ale nie doczekało tego. Kiedyś widziałem jakąś fotę i wyglądało mega :good:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:39_________________________________________________

nie wiem czy ten program jest w 100% miarodajny bo 50-100 wyszlo mi 3,4s

Bawara wykręciła dzisiaj 6,3 w tym zakresie.

Droga szła lekko pod górkę i trochę gratów w bagażniku, więc może się uda poprawić jeszcze.

Moje poprzednie Audi (AFN 139KM) zrobiło na tej samej drodze 7,0 (powtarzane kilka razy) w dwie osoby na pokładzie.

0-100 ciąglę wychodziło nam 11,7 czyli niestety seria.

Biorąc pod uwagę to, że jechały dwie osoby, była lekka górka (jak wyżej) pewni można coś jeszcze ugrać, ale zejść do czasu Bawary raczej się nie da, chociażby przez trakcję (koła mielą w miejscu jak byś nie wystartował).

Tutaj ewidentnie Bawara wygrywa, bo trakcję tyłem łapie dużo szybciej.

Jak się Audi nie sprzeda w najbliższym czasie, to jeszcze spróbujemy znaleźć lepszą drogę z trakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze najlepiej prosta w dół z 3-4 km co by oporów za dużych nie było :decayed:, jak nie masz w okolicy to polecam Poznań, ew. trasa Września Poznań, są fajne odcinki z lekkim nachyleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra to to nie była, ale delikatne wzniesienie.

Niestety, Misiaki się dzisiaj po mieście mocno kręciły i nie było nic lepszego do stestowania.

W tygodniu może zachaczę o miejsce, gdzie 0-100 mierzyłem, więc czas to poprawki może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afn mial 11,7...wydaje mi sie ze program opoznia 0-100 na 100%,nie wiem jak inne przedzialy.

ostatnio kumpla pezota 406 2.0 130ps mierzylismy i wyszlo 12,5s do 100 ,katalog ma 10.5s.

na 1/4 wyszlo 21s, a dzien pozniej oktavia 75ps zrobila na 1/4 20.5s a 0-100 miala w 16s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten program jest w 100% miarodajny bo 50-100 wyszlo mi 3,4s

Bawara wykręciła dzisiaj 6,3 w tym zakresie.

to u mnie bez wystrojenie 4.8 w 2 osoby :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...