Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie a zabrał by ktoś na spota vaga??? Potrzebuje coś pogrzebać w 17-Licznik, a nie mam czym :facepalm:

O ile nie wyciągnąłem z auta to będę miał.

:radocha:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Vulko - profesjonalny serwis

Cuber u Ciebie na parkingu będzie promocja.

Dzwonił tam kumpel to tylko robią pomiar za 5zł ale nie ustawiają zbieżności :grin:

Sam pomiar to można zaryzykować (nawet pasuje mi w seju sprawdzić bo mam jedno koło krzywo po spotkaniu z krawężnikiem) ale na ustawianie to i tak bym im nie pozwolił. Znajoma kiedyś u nich za prostowanie stalówek zapłaciła ponad 400 PLN :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Pablo Ja im nie pozwalam nawet odśnieżać przy moim miejscu parkingowym a co dopiero dać im coś sprawdzać :facepalm:

Opublikowano
Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

B6 mlodego z drogi, daje radę.

muza fajna wiadomo kogo ?

:hi:

To Fever Ray z The Knife:)

Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist :)

Super ja też polecam.

Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego.

Bardzo klimatycznie :thumbup1:

PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu :decayed:

"Tommorow In A Year" to bardzo fajna, klimatyczna płyta ;)

Nie mówię że nie fajna,ale dość znacząco różniąca sie od wcześniejszych dokonań :)

Widzę że dobrej muzyki słuchasz :)

Opublikowano
Pablo Ja im nie pozwalam nawet odśnieżać przy moim miejscu parkingowym a co dopiero dać im coś sprawdzać :facepalm:

:grin:

Opublikowano
Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

B6 mlodego z drogi, daje radę.

muza fajna wiadomo kogo ?

:hi:

To Fever Ray z The Knife:)

Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist :)

Super ja też polecam.

Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego.

Bardzo klimatycznie :thumbup1:

PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu :decayed:

"Tommorow In A Year" to bardzo fajna, klimatyczna płyta ;)

Nie mówię że nie fajna,ale dość znacząco różniąca sie od wcześniejszych dokonań :)

Widzę że dobrej muzyki słuchasz :)

Widzę, że Ty też ;)

Opublikowano
Widzę że dobrej muzyki słuchasz :)

Widzę, że Ty też ;)

jeszcze sobie po buziaku dajcie :grin:

mnie tez na spocie nie bedzie dzisiaj, wez Pablo dla mnie jedna ramke czarna, please :wink:

Opublikowano
Pablo Ja im nie pozwalam nawet odśnieżać przy moim miejscu parkingowym a co dopiero dać im coś sprawdzać :facepalm:
:polew::polew:
Opublikowano

Panowie psina znalazła nowy dom, więc misja odwołana :-)

Dziękuję wszystkim za udział w poszukiwaniach

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota...

Opublikowano

Ja tez dziekuje!! :hi:

Milo bylo znow Was widziec :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota wszystkim obecnym :decayed:

Opublikowano

Ja właśnie przyjechałem ze spota:decayed:

Dzięki wszystkim :decayed:

Opublikowano
Ja właśnie przyjechałem ze spota:decayed:

Dzięki wszystkim :decayed:

Co Ty Pablo przez wawe wracałeś? :-P

Opublikowano

:hi:Dzięki za spota, Panowie;) i za pomoc przy postojówce z przodu... W sumie nie wiem komu, bo jeszcze nie za bardzo znam ludzi po nickach... Na następnego spota nie będę miał spóźnienia pod warunkiem, że żona znowu czegoś nie wymyśli...

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Dexter - miło było poznać, dzięki za kubeł :decayed:

Tradycja - piękne imię :decayed:

miłego dnia :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie !

Boseron, jeszcze raz mi od działacza pociśniesz to już więcej nie przyjadę :decayed:

Opublikowano
Panowie psina znalazła nowy dom, więc misja odwołana :-)

Dziękuję wszystkim za udział w poszukiwaniach

super :wink:

Opublikowano
dzięki za spota :hi:

Dexter - miło było poznać, dzięki za kubeł :decayed:

Tradycja - piękne imię :decayed:

miłego dnia :hi:

Nie ma sprawy! Mam nadzieję, że za tydzień uda się podpiąć do mojego Audi kompa i go sprawdzić;) Widziałem, że przy którymś było coś działane... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

Opublikowano

... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

2-3 spoty i będziesz kojarzył prawie wszystkich :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.