Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 4300k i są o wiele lepsze niż 6000k. Na Tych drugich jeździłem prawie 4 lata. Może 4300k nie mają takiego efektu niebieskiego światła ale zdecydowanie lepiej drogę po deszczu oswietlaja:rolleyes:

Otóż to!

Ja bym się musiał przespać jeszcze czy 4300K czy 5000K wybrać:whistling:

Ale trzeba pamiętać również że dużo zależy jak ktoś wkłada taki zestaw do wypalonych lamp, soczewek to i tak uja będzie widać.

Ale się dziś wyspałem :kox:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b6-cabrio-3-0-v6-quattro-sliwy-261117/#post3319766

B6 cabrio z przodem B7:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Zdążyłem przed usunięciem oblookać tego ulepa. Ciekawe czy dzwon miał przedem czy "wodnik szuwarek" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas widziany w Multikinie...zapewne na Drogowce....a stojący na miejscu dla niepełnosprawnych... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam od razu lepil na szybe karnego k....a :whistling::decayed:

3a7894c550d7a0c30453312971202911

Ja bym ulepił dziś bałwana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

Balicka 160 :wink:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Fanti bierz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas widziany w Multikinie...zapewne na Drogowce....a stojący na miejscu dla niepełnosprawnych... :decayed:

a dziwisz się? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam od razu lepil na szybe karnego k....a :whistling::decayed:

http://z1.demoty.pl/3a7894c550d7a0c30453312971202911

Ja bym ulepił dziś bałwana :decayed:

:polew::polew::polew: MIAZGA !

Fantomas widziany w Multikinie...zapewne na Drogowce....a stojący na miejscu dla niepełnosprawnych... :decayed:

a dziwisz się? :grin:

:polew::polew::polew:

chyba nie ladnie tak kolege obgadywac :decayed::grin:

Wąski, na tej balickiej 160 to kiedys tam byly diody, a teraz zrobili serwis BMW jak ostanio tam przejezdzalem. Ja tam wlasnie zakladalem ksenon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo juz napewno zapisany jest :decayed:

bry all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to jest zwykły torx, tylko musisz kupić z dziurą u dołu, nie pełny

zwykly torx jest 6 ramienny, ten jest 5 (plus ta dziura)

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

dokładnie, to jest zwykły torx, tylko musisz kupić z dziurą u dołu, nie pełny

nie to nie jest zwykły torx i nie kupisz go w byle jakim sklepie jest środek grubszy

osobiście szukałem takiego po wszystkich sklepach i nie ma żaden chińczyk.profesjonalne zestawy mają.

no wlasnie tez nie moge tego dostac. co wiecej nie chce kupowac calego zestawu gdy potrzebuje jeden rozmiar do odkrecenia i przykrecenia 2 srub :(

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Panowie, ktos wie jak sie nazywa klucz do takiej sruby? piecioramienna gwiazdka z bolcem

http://img502.imageshack.us/img502/9498/20130207115123.jpg

Zaglądnę do swoich szpejów i może się znajdzie. Wydaje mi się że miałbym takie cuś.

i jak Lennox, masz moze taki kluczyk? chetnie bym pozyczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogurt, ja mam cos takiego od rozmiaru T8 do T40, ale najwczesniej bede w weekend w polsce.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

a sorry... :kwasny: ty masz tutaj 5 ramion a ja mam 6... :kwasny: nic z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogurt, ja mam cos takiego od rozmiaru T8 do T40, ale najwczesniej bede w weekend w polsce.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

a sorry... :kwasny: ty masz tutaj 5 ramion a ja mam 6... :kwasny: nic z tego

no wlasnie wykombinowali dla zmyly piec ramion i ten bolec, tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy torx do przepływomierzy, zestaw pinów wystarczy kupić. jedz do intercarsu to kupisz na 100%, nie wiem jaka cena ale mają na pewno.

Jednak nie rozumiem cie za bardzo, bo trwa to juz z tydzien jak sie pytasz o ten klucz, nie wiem co chcesz zrobic, ale jak tylko wymienic przepływke, ew. ją przeczyścic, to ja juz dawno bym, do jakiegos mechanika zaglądnął i zrobił to za 20zł a nie kombinował

a tu masz jak bys chciał poświecic jeszcze kilka dni.

Torx 5 cio kantowy PRZEPŁYWOMIERZ Yato 0461 (2948626446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://allegro.pl/torx-5-kantowy-przeplywomierz-vw-toyta-audi-1585-i2971318236.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...